המחזור ה-20 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏29/12/05.

1. קינג לדלי Member

מרכז ההגנה של וויגאן נראה כמו ההגנה של הפועל קיבוץ בארי.
    סנדרלנד מביישת את עצמה בכך שעלתה ולא התחזקה בכלל.
    אגב ההנהלה החליטה לערוך משאל בקרב האוהדים אם לפטר את מקארתי ו55 אחוז החליטו שמקארתי צריך להישאר.
    אנגלים נאמנים עד הסוף,אבל במקרה שלו הוא נראה ומדבר כמו איזה חוואי מדאבלין.
    מסכנים לא מגיע לקהל שלהם הבושות האלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/12/05
  2. city4ever Member

סנדרלנד לא הפיקה את הלקח מהעונה השערורייתית הקודמת שלה בפרמייר. היא לא התחזקה כמו שצריך. קבוצה שעולה צריכה בדר"כ להחליף חצי הרכב בהשקעה של כ- 25 מליון ליט"ש אם היא רוצה לפזול לכיוון מרכז הטבלה. נכון, ויגאן היא יוצאת מן הכלל , אבל ב- 95% מהמקרים זה פשוט לא עובד!!!

3. קינג לדלי Member

זה לא תמיד נכון.
    אנשים לא זוכרים אבל אלרדייס בגדולתו החתים בעונה שבולטון עלתה כל מיני שחקנים בהשאלה לעונה כמו היירו,אוקוצ'ה(שהפך קבוע),פלורן לאביל וכו...

אלה שחקנים ותיקים אבל מוכחים שיכולים לעזור לקבוצה ענייה.
    סנדרלנד הייתה צריכה להביא שחקנים ותיקים מרחבי אירופה בהשאלות ובמעט כסף וכמו בולטון לתקוע יתד בליגה ואז גם הכסף יגיע ותהיה אפשרות לרכוש שחקנים.

4. KirkH Member

אויי בחייאת, דיי לקישקושים כבר!!!

אם ראית את המשחק של ליברפול היום ואתה חושב שקראוץ' שיחק טוב, אז אתה פשוט לא מבין כדורגל, וזה ברמת העובדה.

מה הבחור עשה היום על הדשא לעזאזל, אהה כן, הכדור פגע בו בדרך לשער. קדימה, לנבחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/06
  5. eastlands Member

קירק - לא מתאים לך להדרדר ככה בתגובה ,מה קרה ? בסך הכל טעית עם קראוץ' ביג דיל , אני התחייבתי ששוני רייט יהיה להיט העונה וטעיתי בגדול סו פאקן וואט - הלו זה לא מתמטיקה , אפשר להודות שזילזלת בו, והוא עכשיו סותם לך את הפה . ואל תחפש להיתפס על אתמול אם הוא היה טוב או לא , יש עובדה אחת 1-0 3 נקודות ,שער ניצחון . ואגב מותר לו לקראוץ' להיות בינוני ולכבוש שער ניצחון , אחרי חודשיים שהוא השחקן המצטיין בליגה , מעבר לשער בכל משחק (ויגאן -2 , ניוקאסל ,אברטון , ברומיץ' ) הוא לא מפסיק לסדר לחבריו מצבים נוחים לכיבוש עם הורדות כדור .
    עכשיו כשאוון פצוע קראוץ' הוא מספר 2 אחרי רוני בנבחרת , וכל מי שקשה לו עם ההצלחה של קרואץ' בליגה יקבל אותו גם בגרמניה - השחקן שיהפוך את רוני למלך שערי הטורניר ,וכמובן אחד הברגים החשובים ביותר בזכייתה של המולדת בתואר הנכסף.

6. RedWhiteArmy Member

eastlands, רוני לא צריך שחנים כמו הגמל כדאי שייצרו לו מצבים הילד יודע לבד לייצר לעצמו מצבים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx אם לא ראית את המשחק שלנו אתמול ולא ראית מה הוא עושה על המיגרש אז פשוט חבל...
    בכל מקרה רוני ואון ישתפו פעולה במונדיאללדעתי ועדיין רוני יהיה שם המלך הבילתי מעורער של אנגליה :]

7. eastlands Member

אני מסכים איתך , אבל אף אחד בנבחרת כולל רוני לא יסבול מהאסיסטים שלא בהתחיבות.
    אני מסכים איתך שעם אוון כשיר הוא בפנים לפני קראוץ' , אבל טוב שיש עוד אופציה ,ואפילו ל15 דקות אחרונות כשהמשחק כבר לא מסודר וצריך למהר , קראוץ' מוריד בראש ואז גם רוני שלך יכול להפציץ תרשת.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שבחלון הזמן המאוד מצומצם מרגע הפציעה הנוכחית שלו עד למונדיאל אוון יוכל לחזור לפעילות וגם לכושר. אני מעריך את קראוץ', אבל אי אפשר להתכחש לכך שאוון פשוט אופציה טובה וכשרונית יותר. אוון חלוץ ברמה עולמית, ואם לא המערך המטומטם של סונס הוא כבר היה גבוה בטבלת מלכי השערים.

9. Raulito Madridista

האמת בקבוצה כמו ניוקאסל, גם שאתה משחק זה כאילו אתה לא משחק. פשוט לא מבין מה קרה למועדון הזה. 2003 זו השנה האחרונה שהם היו בכושר. לא שמנו העונה משירר. לוקה פצוע. עכשיו גם אואן בחוץ. אואן לבדו החזיק את ניוקאסל. עם שלישייה כמו לוקה אואן ושירר, הקבוצה הייתה צריכה לתת הרבה יותר מאשר גול במשחק! משהו במאמן דבילי.

אני מאמין שאואן עד המונדיאל יחזור לכושר, הוא יזדקק לעזרה נכונה של הצוות של ניוקאסל.
    ברור שאואן חלוץ כשרוני יותר. אם הוא היה טיפה יותר גבוהה, הוא היה נותן הרבה יותר גולים עם הראש. בספרד היה לו יותר קשה מאשר באנגליה. אתה לא תראה את קראוץ לוקח כדור ועובר 3 כמו אואן בשיאו. הגולים של קראוץ יהיו רק מהגבהות או מול השוער(או שזה בעצם ואן ניסטרלוי).

מה פתאום. בקהאם יהיה המלך של אנגליה. נראה אותו עובר שחקן פעמיים במונדיאל. זה כבר משהו.
    ואם יהיה פנדל לאנגליה, מי ייבעט? אני חשוב שאואן או רוני. מבקהאם ראינו ביורו, וג'רראד בליברפול מחמיץ גם פנדלים.

אגב, כמה גולים הביא אואן?

יש שחקנים הרבה יותר חשובים מקראוץ אתה יודע. עשית ממנו סקורר שנותן בעונה מעל 20. יש לו עוד דרך ארוכה להיות חצי מאואן.

על זה יש עוד וויכוח.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליבי ליבי על מייקל אואן, שחקן שתמיד הערכתי ואהבתי שעכשיו בריאותו חיונית לכולנו. אני מקווה שהוא יחזור לכושר שלו בשבועות האחרונים כמה שיותר מהר, הוא פשוט רתח לאחרונה. לפחות ארסנל תוכל להרוויח מהפציעה הזו, שכן בלי אואן קשה להאמין שניוקאסל, אחת היריבות המרכזיות שלנו על המקום הרביעי, תוכל לעקוף אותנו.

אבל לפני שאנחנו מסתכלים על קבוצות אחרות בואו נסתכל על עצמנו... אין מילים בפי כדי לתאר את האכזבה מהקבוצה העונה. לפחות השכלנו לשמור על רשת נקייה במשחק בו נלחצנו רוב הזמן ע"י הוילנז.

אני לא חושב שיש ויכוח בקשר לעליבותה של סנדרלנד... מאז העונה היחידה של בארנסלי בפרמיירשיפ לא ראיתי כזו בדיחה.

11. KirkH Member

סלח לי מאוד איסטלנד, ויסלחו גם כל השאר - אבל אני לא חייב להתכופף בגלל שקראוץ' כבש שער, או שניים.

לבוא עכשיו, כשהסולם במקרה כובש תוך שבועיים 4 שערים ולהגיד שהוא שחקן ענק זה נורא נחמד. לבוא אחרי כל שער שלו ולמרוח לי את העובדה שהוא כבש בפנים, זה עוד יותר נחמד, ועוד יותר ילדותי. באותה מידה אני הייתי יכול לבוא אחרי כל משחק שבו הסולם לא הבקיע ולעשות לעדר של רפא את אותו הדבר, הרי אלוהים יודע שהיו לי איזה אלף הזדמנויות...

אני לא מבין למה לאנשים כל כך קשה לחיות עם דיעות של אנשים אחרים (שלדעתי הן לגיטימיות).
    אני באמת לא שונא את קראוץ', אני באמת לא אומר את הדברים בגלל שמדובר בשחקן של ליברפול - אני פשוטו מאמין במה שאני אומר. זה הכל.

עבורי, חלוץ בגובה 2.30 שלא מסוגל להכניע בנגיחה שוער משני מטר, הוא לא מי שהייתי רוצה לראות בחוד ההתקפה שלי. עבורי, חלוץ שמסתבך עם הרגליים ונראה מסורבל ברוב המקרים, הוא לא מי שהייתי רוצה לראות בחוד ההתקפה שלי. אז וואלה, פיטר קרואץ' כבש 4 שערים, זה לא משנה את שתי העובדות הנ"ל...

אני איתן בדעתי. פיטר קראוץ' חלוץ בינוני מאוד.

12. Arsenal fan Member

אז מחלוץ שלא קשור לענף פתאום הוא חלוץ בינוני.
    אתה ממשיך לאכול את הכובע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. KirkH Member

ואתה ממשיך לזיין את השכל.

אגב, אתה מוזמן להתייחס למשפט שכתבתי באותה רצינות בה התייחסת כשאמרתי שהסולם לא קשור לענף.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק גם שאומרים שהוא מסורבל עם הכדור.
    תגידו שהמיקום שלו טעון שיפור, תגידו שהוא לא מנצל את הגובה שלו בנגיחות בצורה מקסימלית.
    אבל השליטה שלו באמת טובה מאוד, הוא מה שהוייה רצה כל כך שהסקי יהיה.

15. KirkH Member

כששחקן לא מצליח לעבור את הבלם שלו באחד על אחד 4 פעמים כי הרגליים שלו לא מספיק מהירות לתרגילי רונאלדו שהוא מנסה לעשות, אז אני קורא לזה מסורבל - ואני בניגוד כנראה לשאר האנשים כאן, ממשיך לקרוא לזה מסורבל גם כאשר פעם אחת הוא בורח מאותו בלם והתרגיל שלו כן מצליח להטעות את השוער...