המחזור ה-20 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏29/12/05.

1. the gunner_14 Member

קראוץ' אולי לא חלוץ מהרמה הראשונה אבל הוא מוכיח שיש לו כישרון למרות הכל והוא מראה שיש לו גם טכניקה טובה והכל יחסית לגוול שלו.
    בסך הכל חובת ההוחכה עדיין עליו ורק הזמן יגיד מה הרמה האמתית שלו וכמה הוא יציב.
    אבל בהחלט לא הייתי קורא לו מסורבל.

2. THE STRETFORD END Member

כשרואים שחקן גבוה וגבוה מאוד בדרך כלל מיד מבטלים את אותו השחקן במיוחד אם הוא חלוץ או שמסיקים מסקנות כמו שאין לו שליטה,גמלוני ועוד,
    אז קרואץ גבוה מאוד,כיף לצחוק עליו בגלל זה,אוהדי היונייטד בפאנזינים עושים מזה מטעמים אבל קראוץ כמו טדי שרינגהאם,כמו פלו הנורווגי ששיחק בצ'לסי ואפילו קאנו הם הרבה יותר מסתם עמודי חשמל או חלוצים גבוהים גמלונים כדוגמאת טוני קאסקרינו בזמנו,בראיין דין ואחרים,הם שחקנים עם שליטה טובה וחלק מצויינת בכדור,חכמים מאוד במשחק שלהם(מחפה על חוסר המהירות) שיודעים לנצל את הגובה שלהם להזנה טובה ונכונה של כדורים לחלוץ שמשחק לידם או לקשרים שמגיחים קדימה.

טעות היתה לשפוט את קראוץ כמו שחלק עשו בתחילת הדרך שלו בליברפול,דחילק הבחור הגיע מסאתהמטון הקטנה לאלופת אירופה ולאנפילד,גם לשחקנים טובים יותר ומנוסים יותר מעבר כזה לא תמיד הולך חלק בטח ובטח לא בהתחלה,
    מעבר לזה קראוץ סבל בתחילת הדרך מההחלטה השגוייה של בניטז בתחילה שלא היה מציב חלוץ נוסף לידו,
    לדוגמא במשחק של יונייטד באנפילד קראוץ היה לבדו בהתקפה ובמקום להוסיף חלוץ לידו במחיצת השנייה בניטז הוציא את קראוץ והעלה חלוץ במקומו,מיותר לציין שליברפול לא סיכנה כמעט את השער של יונייטד כמו בחלק לא קטן של משחקים בתחילת העונה ומאז השינוי ליברפול לא עוצרת והתרומה של קראוץ למשחק של ליברפול,בשערים ובבישולים באה לידי ביטוי.

לא צריך לשפוט שחקן אחרי כל משחק או אחרי כל שער או אי שער,
    אבל לטעמי אי אפשר שלא להבחין שקראוץ הוא תוספת מצויינת לליברפול,שיש לו הרבה כדורגל,
    הוא לא רונאלדו,גם לא יהיה כזה,כן צריך לעבוד דווקא על משחק הראש שלו(עד כמה שזה מוזר לשמוע בהתחשב בגובה שלו)אבל בהחלט אופצייה לגיטימית וטובה גם לליברפול וגם לנבחרת אנגליה.

3. orend84 Member

שימשיך להיות בינוני וגרוע כמו במחזורים האחרונים...

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת מעניין שלמרות גובהו של קראוץ' הוא ניחן בטכניקה לא רעה בכלל מצד אחד, ומצד שני במשחק ראש בינוני ביותר. הגובה אומנם מאפשר לו לזכות בעימותים אוויריים רבים, אבל אין לו מספיק עוצמה ודיוק בנגיחות כפי שניתן לצפות מבחור במידותיו. אין מה להשוות את משחק הראש שלו לזה של הרנן קרספו לדוגמא, שהוא הרבה יותר מסוכן באוויר למרות שלקראוץ' יש 20 ס"מ יתרון עליו.

קראוץ' כבר הוכיח השנה שהוא נשק התקפי יעיל מאוד, בעיקר כשהוא תיפקד כפיבוט לצד חלוץ זריז יותר והוריד לו כדורים. כשהוא משחק ככה הוא מנצל את הגובה שלו בצורה מקסימלית ומקשה מאוד על ההגנה לסגור גם אותו וגם את שותפו לחוד. לא מהשחקנים המבריקים אבל בהחלט נשק מפתיע ויעיל שעוד יעזור לאריות מהספסל במונדיאל הקרוב.

5. קינג לדלי Member

אני לא מבין על איזה נגיחה בינונית אתם מדברים ? אתם רוצים שאני אכין קליפ עם 2000 הורדות שלו בראש ???

וקירק נכון שקשה לו באחד על אחד אבל טכניקה היא גם יכולת להדביק כדורים ארוכים לרגל באומנות ואת זה יש לו בגדול.
    פשוט תתעמק בו קצת. תראה איך הוא משתלט על כדורים קשים ברכות מדהימה.

6. Arsenal fan Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    קראוץ בינוני וגרוע במשחקים האחרונים?
    אתה נורמלי?
    קראוץ בכושר הטוב ביותר בקריירה שלו, יחד אם קבוצתו ליברפול שהוא מוליך אותה לניצחון עשירי רצוף.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם התכוונת למה שאני אמרתי,
    הכוונה שלי הייתה שהפוטנציאל שלו, בזכות הגובה, להגיע להגבהות הוא גבוה מאוד.
    בד"כ הוא מגיע לכדורים והם באמת מדוייקים אבל אין בהם עוצמה.
    הוא צריך ללמוד לנצל את הגובה שלו כמו יאן קולר למשל, להגיע לנקודה שאליה הכדור יגיע קצת מאוחר יותר ועם תנופה וככה תהיה לנגיחה יותר עוצמה.
    יש לו עוד הרבה מה לשפר בכל האספקטים שקשורים לסיכון שער היריבה, אבל בלשמור על הכדור, או להכין כדור לאחרים, כדי שנתחיל התקפה מהחצי של היריבה הוא מצויין וזה היה ידוע שהוא כזה.

8. קינג לדלי Member

9. KirkH Member

תן לי לנחש, גם רפא מסכים איתו.

מוזר, כנראה שכשג'רארד דיבר באותה התקופה על חוסר מחץ בחלק הקדמי הוא התכוון לכך שריינה לא תומך מספיק בהתקפה...

בסדר, הבהרת את הנקודה שלך, תנוח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx

10. קינג לדלי Member

ג'רארד ציטט את מה שאמרתי מילה במילה אז הייתי חייב לפרסם את זה.
    אחרי הכל זה ג'רארד הענק,מהפה שלו זה יותר ברור(למרות המבטא הסקאוזרי).

11. eastlands Member

מחזור 20 כבר מאחורינו , מחזור 21 מתחיל מחר , במחזור 21 אתם בסיטי , סיטי זה לא ניוקאסל , ולפירסי אן אנגינה .

12. orend84 Member

צחקתי על התגובה של KirkH