המחזור ה-20 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/12/10.

1. Ryan Giggs11 Member

מה אתה דואג קהיל ייתן איזה אחת עם הראש עד החילופים.

2. Muurad Member

מה אברם עושה צחוק? איך קול על הספסל עוד פעם? הוא פצוע או משהו?

3. k_700 Member

חחחח אברם הזה הורג אותי.
    פוברט כאילו קיצוני בצד אחד, אובינה צד שני ופיקיון המוקיון באמצע?!!

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ההגנה לא פחות מדאיגה אותי. ג'אגיילקה פצוע, העיקר שהשאילו את יובו לפנרבחצ'ה וכעת אין לנו בלם טבעי מחליף (שיין דאפי צעיר מדי וחסר ניסיון), לכן אחד מהשניים, נוויל/היברט, יוסט למרכז ההגנה. במקום שהתחת ינצל את זה וירכיב את קול בהרכב הפותח, הוא מושיב אותו על הספסל, נו שויין.

אגב, כשיש לך ארבעה חלוצים על הספסל (שלושה מהם עם ניסיון), אסור לך, בתכלית האיסור, להסתמך על הקשר, מצוין ככל שיהיה.

5. Andrei Kanchelskis Member

מה שעושה הולווי בבלקפול זה פשוט דבר מדהים ולא יאומן!
    קבוצה שערב פתיחת העונה סומנה כיורדת וודאית היא ללא ספק הפתעת העונה עד כה ובשקט בשקט היא מתחילה לברוח מהתחתית הבוערת אני בספק רב אם מישהו האמין שבשלב כזה של העונה כבר יהיו לה 25 נקודות ושאם תמשיך את יכולה הנוכחית הם רק יילכו ויגדלו,ממש נס מה שקורה שם!
    יותר משטוענים שסנדרלנד קבוצה לא יציבה אני חושב שבהחלט יותר נכון לומר שבלקפול קבוצה מצויינת שעולה לכל משחק רגועה בהרגשה שאין לה מה להפסיד וראו התוצאות עד כה...

בניגוד לסנדרלנד שלפחות עד עכשיו התבססה בשיפולי הצמרת ונמצאת רחוק מהתחתית קבוצה אחרת שלפחות לפי תחילת העונה הסתמנה כקבוצה מפתיעה שתוכל להתברג בצמרת או לפחות במרכז הטבלה זוהי ווסט ברומיץ ' שמתבררת בשבועות האחרונים ככבלון שהתפוצץ מהר מאוד וכאפיזודה חולפת שכנראה חוזרת למקומה הטבעי בתחתית,אם בלקבורן שמאז פיטוריו השערורייתיים של אלרדייס נראית קבוצה מפורקת וגמורה הצליחה להשפיל את ברומיץ' במגרשה הביתי זה בעצם אומר הכל...

6. Ryan Giggs11 Member

כמובן שקצת התבדחתי ואני מסכים איתך.
    החלטה לא מובנת של מויס ובטח החלטה לא מובנת של אברם.

7. קינג לדלי Member

אתה יודע את מי השועל הביא לפומפי הקטנה ?

תרשום...

דפו,קראוץ',לסאנה דיארה,קאבול,גלן ג'ונסון,יש עוד תאמין לי.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משחק גדול של ספרס היום מבחינה התקפית. גם הם כמו ניוקאסל היו שותפים למשחק מאוד מרושל ולא מדויק, שהעיד בעיקר לדעתי על העייפות הגדולה שהיתה אצל שתי הקבוצות, כש-19 שחקנים שפתחו בהרכב ביום ראשון פתחו בהרכב גם היום.
    אבל זה כן היה משחק גדול לבלמים של הספרס. מייקל דוסון במשחק כמעט מושלם, נקי מרבב. יונס קאבול בדקות שקדמו להרחקה שלו היה אף יותר מרשים מדוסון, אבל כמובן שאין מחילה על ההרחקה הטפשית שלו. אבל כשהוא היה על המגרש הוא לקח את אנדי קארול כפרויקט אישי ופשוט שיתק אותו, לעתים בצורה נקייה ולעתים עם עבירות קטנות שנעלמו מעינו של השופט. זו היתה ההתמודדות הכי מרשימה שראיתי העונה של בלם מול אנדי קארול בכדורי גובה.

משחק חלש של המגפייז. הכי חלש היה טיוטה, במשחק הכי רע שלו מאז שנחת באי הבריטי. גם מפוזר מאוד במסירות עם כמה איבודים מביכים, גם פראי (אלוהים יודע איך הוא הצליח לסיים היום 90 דקות על המגרש). וכשטיוטה וג'ואי בארטון כל כך חלשים אין לניוקאסל מה למכור.
    אלן פארדיו דיבר היום בתקשורת על הצורך של הקבוצה שלו בלגוון את המשחק ולא רק לשלוח חצים לקארול, וראינו היום שכשלוקחים מניוקאסל את האופציה הזו היא קבוצה מאוד מוגבלת מבחינה מחשבתית. גם כשהם היו ביתרון מספרי הם לא הצליחו לצאת מהשבלונה שלהם ולהתחיל להניע כדור באופן שיטתי, ובמקום זה המשיכו עם הכדורים הארוכים כאילו הם אלה שבנחיתות מספרית.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/10
  9. SeRgInHo Member

סטרטפורד,

יאנג זו החתמה אפורה? מילנר זאת החתמה אפורה? פרידל? קוולאר? היו גם החתמות לא מוצלחות, אבל כשאתה מתחיל כמעט מ 0 אז אתה צריך גם לקחת הימורים.
    גם אני לא כ"כ אהבתי את הכדורגל של אוניל (אבל גם צריך לתת לו קרדיט על סגל מרובה באנגלים. אגב אולי זאת הסיבה לכדורגל האפור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ), אבל עם תוצאות אי אפשר להתווכח.
    כמה כסף הוציאה טוטנהאם מאז שלוי הגיע ועד שהם סיימו במקום הרביעי בשנה שעברה?
    אתה לא מתלהב, סבבה. זכותך. העונה יש להם את אותו סגל מהשנה שעברה פחות מילנר. נראה איפה הם יסיימו את העונה.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסר מאוד לניוקאסל קשר יצירתי באמצע, אין ספק שהם מאוד שבלונים ומוגבלים.
    חבל שמבחינתם שבן ארפה שמוסיף משהו שונה למשחק עבר התנקשות מדה יונג.

11. eastlands Member

תודה לכולם על המחמאות למוליכת הטבלה החדשה באמת מרגש לקרוא מחמאות. מכל כך הרבה. פוק. אוף !!! סיטי. שלי בפעם השניה בחיי עולה למקום הראשון בתאריך כל כך מאוחר ,זמני מעניין לי ת. אני צריך להתחיל להתרגל ובאיחור שבוע זה מגיע. על המשחק. עוד אכתוב בהרחבה בהמשך. ובינתיים אני נושם אויר פסגות. אחחח. אני כבר מתחיל להתרגל 

12. Gass12 Member

לא יודע למה זה מזכיר לי את התחרות בהשתתפות 3 רצים שהשלישי מתגאה במדליית הארד...
    תהנה לך מאוויר הפסגות בכיף.ואל תיתן לשלושת המשחקים החסרים להפריע לך.

13. SeRgInHo Member

מצד שני כל המשחקים החסרים הם משחקי חוץ ככה שלא בטוח שיונייטד תברח יותר מדי. בליגה המשוגעת הזאת שום דבר כבר לא יכול להפתיע. אולי אפילו רדנאפ לא מקשקש סתם כשאומר שהמטרה היא אליפות.

14. eastlands Member

3 רצים. ?? בקרוב זה יהיה ריצת יחיד. !! הענק המתעורר כבר בפיסגה וגם אירופה כבר יודעת שהתכול הולך למרתון שליטה ארוך. ארד. קוברדייל ? הצחקת אותי. אתה נשמע מודאג משהו. חג שמח. אני אורז. בחמישי אני כבר שמ. להיות לייד. בלו מון רייסינג. מנציני המלך הווינר הענק שסותם לכולם את הפה מנציני אהובי. תודה  

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

היינו הרבה יותר טובים מווסטהאם, אך לא הצלחנו למנף את השליטה על כר הדשא ליתרון בתוצאה. נקלענו לפיגור משום מקום, הם לא עשו כלום ברבע השעה הראשונה, עד לשער העצמי של היברט, שעשה סך הכל עבודה טובה, בהתחשב בעובדה שזה לא תפקידו הטבעי. קייהיל, למרות הבישול הנהדר, לא ממש במיטבו. קולמן, למרות שער השיוויון שכבש, הניידות והפריצה המדהימה באגף הימני, חייב לעבוד יותר על הסיומת שלו. פלאיני עושה עבודה מצוינת במרכז השדה ובסך הכל אני מרוצה מהיכולת, הרבה פחות מהתוצאה, אך יש עוד 45 דקות מלאות כדי לעשות מהפך. מקווה שמויס יכניס את סאהה, שאוהב לשחק מול ווסטהאם, על חשבון רודוול, אין טעם לשחק עם שני קשרים באמצע.

COYB!