המחזור ה-20 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/12/10.

1. THE STRETFORD END Member

SeRgInHo

רוב הרכש של אוניל היה אפרורי,משעמם ושורה תחתונה,כמה עונות טובות,הרבה מאוד כסף,שקט מהבעלים וכדורגל מיושן,שום תואר,גם לא גביע,לא כניסה לליגת אלופות.
    הוא עזב כמה ימים לפני תחילת העונה,כל מועדון היה מסתחרר ומתקשה לצאת מזה,
    הוייה לא התשובה,ברירת מחדל וככה זה נראה כרגע.

אני רק חושב מה היה קורה אילו מנג'ר אחר היה מקבל את התנאים הללו ולאן אפשר היה לקחת את וילה.
    טוטנהאם ועם סגל פחות נוצץ מהיום היתה משחק אחד וקילקול קיבה מלהכנס ל 4 הגדולות לפני שנתיים,
    אברטון עשתה זאת עוד לפני וגם עם סגל צנוע ביותר
    לכן,אני בכל פעם מתקשה להבין את השבחים הגדולים שאוניל קוטף,
    כן,הוא סופר סימפטי וכן,וילה היתה שם באיזור הצמרת אבל הוא לא היה מסוגל עם הקיבעון המחשבתי שלו לעשות מעבר וזה כישלון מהדהד מבחינתי,ממש לא מנג'ר למועדונים הגדולים באמת,בחיים לא הייתי רוצה שיגיע ליונייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/10
  2. Ryan Giggs11 Member

SeRgInHo,
    סליחה על האוף טופיק אבל עניין אותי לשאול אותך.
    שמתי לב כבר שאתה אוהד את נבחרת אנגליה(מהחתימה שלך כמובן)ואני רואה מההודעות שאתה עוקב אחר הליגה האנגלית אבל עדיין לא הבנתי איזו קבוצה אתה אוהד, אשמח לדעת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יונייטד: ואן דר סאר, רפאל, ריו, וידיץ', אברה, גיבסון, קאריק, אנדרסון, גיגס, ברבאטוב ורוני. נאני בסופו של דבר לא בסגל, אנדרסון כנראה ישחק באגף ואני הייתי מעדיף לראות אותו בקישור על חשבון גיבסון ושאוברטן יקבל את הצ'אנס, אבל כמובן נלך עם הסר.

אה, וכדי למנוע בלבול: גיבסון זה זה עם המפרצים העמוקים יותר, לקאריק יש שיער מעט יותר שופע.

4. Wave Member

אנדרסון על האגף? לא בטוח. אולי 4-3-3 כשרוני וגיגס באגפים וברבטוב בשפיץ

5. Ryan Giggs11 Member

אני לא אוהב את ההחלטה לשים את אנדרסון באגף כי כבר זה נוסה פעם או פעמיים ולא הלך טוב, במיוחד כשאנדרסון משחק נפלא באמצע ובמיוחד כשגיבסון העונה נראה לא ברמה להרכב.
    משחק סופר חשוב וסופר קשה.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מויס צריך להתבייש בעצמו אחרי ניהול המשחק המביש שלו, להתבייש! שעה שלמה הקבוצה משחקת ללא חלוץ טבעי, בדקה ה-60 הוא נזכר להכניס חלוץ אבל את מי? את אייגביני 'מעלה גירה' יעקובו, את החלוץ השני (בקפורד) הוא מכניס בדקה ה-90, מעט מדי ומאוחר מדי. נקודה מול ווסטהאם? איכס, בא לי להקיא. מקווה שניר לוין ילך לעזאזל ביחד עם מאמנו לשעבר, פרשנות סובייקטיבית וקשקשנית, לא שאני מחדש משהו.

קייהיל עוזב אותנו לגביע אסיה המיותר, בשבת אנו מתארחים בבריטניה סטאדיום של סטוק, נראה אם גם שם מויס יפתח במערך 4-6-0, לצערי אני לא אופתע אם זה יקרה.

7. Wave Member

איזה מחצית אפורה בסט.אנדרוז, אנחנו נכנעים למשחק של הבריונים של ברמינגהאם, המערך הזה שלנו פשוט לא עובד, יותר מדי שחקנים אל במקום שלהם, גיבסון מוגבל מדי וחייב לצאת ואנחנו חייבים לעבור ל4-4-2, אסור להמשיך במשחק האגרסיבי הזה. רק מילה על השיפוט- צהובים נכונים, גם לרוני הגיע צהוב , אנדרסון יצא אידיוט והיה יכול לספוג אדום, אבל הכניסה של בוייר- לג ברייקר על גיבסון- זה חייב להיות אדום.

8. Gass12 Member

מחצית משמימה . לא מצליחים לחבר מהלך התקפי אחד יעיל.

9. Ryan Giggs11 Member

ידעתי שיהיה משחק מסויט בסט אנדרוז.
    מגרש קשה וקבוצה קשה, גיבסון נפקד וכל הקבוצה עושה הגנה בלי להצליח לעשות התקפה.

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בירמינגהאם בעונה שעברה עוד נראתה כמו קבוצת כדורגל אבל העונה הם חבורת נגרים, שכמו סטוק, נהנים ממגרש מאד ביתי. יונייטד היתה צריכה לכבוש סה"כ אחד, עם ההגנה שלה אני לא רואה את בירמינגהאם מצליחה לכבוש עוד יומיים. חבורה של פיסחים אצלם בהתקפה.

ואגב טאץ' מדהים של ברבאטוב בגול, טכניקה פשוט עילאית.

11. Muurad Member

comeback kids! איזו דרמה! רק לי יש תחושה שיונייטד מנצחים בכל מקרה?

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין שזה עבד...

13. רמי Member

well done!!!!!

חבל. חבל שמק'ליש לא פתח עם חלב במקום לארסון ועם זיגיץ'.
    גם היינו יכולים לראות יותר כדורגל, וגם לברמינגהאם היה יכול להיות צ'אנס אמיתי להפתיע ולא לסחוט תיקו דרמטי.

14. Gass12 Member

טפי..טפי.. איזה מגרש מקולל. קבוצה מסריחה הבירמינגהאם הזו.
    תיקו שכולו הפסד אבל ביננו? שיחקנו חרא. להוציא את המהלך היפיפה כשלעצמו בגול.היינו בינוניים מינוס. ..חבל אבל זה מה יש .
    כולנו וויגאן .אהה בעצם אין לה סכוי מול הצרפתים.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש משהו במגרש הזה. בירמינגהאם מניעה כדור כמו קבוצת צ'מפיונשיפ והאמת, אם לא חלב שנכנס ויונייטד שבאופן טבעי הלכה לאחור (למרות שהם יכלו להחזיק בכדור עד הסיום), אני לא חושב שהם היו מצליחים לעשות את זה. בן פוסטר אגב השוער עם משחק הרגל הכי גרוע באנגליה ללא ספק.

רצף הפאשלות של יונייטד בחוץ נמשך. ושוב זה בצורה סופר נאיבית ולא קשורה למשחק, הזוי לגמרי... אבל אני לא מתלונן.