המחזור ה-20 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/12/10.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנאיביות שלנו השנה זה משהו. לא יודע גם מה קרה לפרגי שפשוט נעלם בדקות האחרונות. איבוד נקודות כל כך מיותר...

2. GiladG2 Member

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/...united-7991208/

אתה מוזמן להתסכל על הריפליי האחרון, אם את זה אתה לא רואה אז המצב שלך באמת גרוע. נבדל אמנם לא היה, עבירה ויד ועוד איך. לי מייסון הוא לא רק הכי מעצבן בליגה הוא גם הגרוע שבהם, זוועה. תן לי 10 קוסיילני משתיל שיער בכל משחק.

משחק חלש שלנו והטעות הפעם היא אצל פרגי והחבורה. לא יכול להיות שבמגרש קטן כשברמינגהאם רק מצופפת את האמצע אנחנו נשחק עם 6 שחקנים באמצע. אפשר לנצח משחק כזה רק עם משחק צירופים גאוני, שלא היה במיטבו בכלל בלשון המעטה (חוץ מהשער). המשחק זעק לריווח, בלי פארק ונאני, אוברטן היה צריך לעלות ולא לזוז מקו ימין, כמו גם גיגס לאגף שמאל.
    עוד איבוד נקודות מטומטם לאוסף. האמת לשם לשינוי כשלא מנצחים, האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות הוא ברבה שהייתה לו מחצית שנייה טובה.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב התחלנו עם הקטעים של הפולניה ("אה, שיש טעות נגד יונייטד אתם לא אומרים כלום, איזה מסכנים אנחנו" - משה עשה מזה כבר אומנות). אין לי כוח להיכנס לזה עוד פעם. אני מסכים שהשער כנראה לא היה חוקי אבל הרג אותי שמשה רצה יד, אולי גם פנדל למה לא...

ברשותכם אני לא אכנס לדיון הזה שוב, תיהנו.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

היד צמודה לגוף כשהכדור מגיע אליה, אבל עד שהמגע בכדור מסתיים זה הופך להגשה בכדורעף והיד נעה כדי לספק לכדור תנופה... לא חושב שהיה נבדל, לא יודע לגבי פאול, אבל זה בישול שלקוח ממשחק אחר.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר, חבל על ההסבר. מדובר ביוניטד ולכן הבחור עיוור. הוא מדבר איתי על נבדל ופאול כשהבחור מוסר את הכדור עם היד ומסדר שער. והעיקר שאני רואה חלליות.

6. eastlands Member

תתפלא אבל מי שהכי מתבכיין בדיון זה החברים שלך ,כן הרבה יותר מהתותחנים בדוק

מהזוית של השופט (הזוית של המצלמה בגב השחקנים) הוא לא יכול לראות לעולם אם היתה יד כי הגוף הענק שלו מסתיר את זוית הראיה , היחיד שיכל לראות זה הקון והוא כנראה לא ראה , נבדל בטוח שלא היה , עכשיו אתם אומרים דחיפה , בכלל זה היה ברבע שעה שכל השריקות הלכו לכוונכם גם האין שריקה לאדום ישיר לגיגס על כניסה פראית ומכוערת

דבר אחד בטוח אכזרי כמה שזה יהיה תיקו מוצדק ל2 קבוצות שלא עשו כלום היום

7. the white pele Member

אמיר,
    חבל להיגרר להסברים מלומדים. מה כבר יש לך ללמד את דניס בנושאי שיפוט, אובססיה או כדורגל?
    מחר יום חדש וטעויות הם חלק מכל העניין.

8. the white pele Member

הרשה לי לא להגיב לסילוף העובדות הבוטה שרשמת(בעניין הבכי) .ביום שתוכל להגיב בנושא יונייטד בעשרים אחוז אובייקטיביות, נוכל להמשיך משם.
    כרגע זה סתם דיאלוג של חרשים.

9. k_700 Member

אההה....כאילו רק ניסית לנחס? פששש.... צריך להיות דוקטור כדי להבין פה אנשים.

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שלא, היתה איזו תקווה קטנה אבל בסוף זה השתלם... וחוץ מזה קצת צחקתי, אני לא חושב שלהודעה שלי היתה השפעה על מהלך המשחק.

ואגב אני יודע שאמרתי שאני לא אכנס לזה אבל הדיון פה פאתטי. השער לדעתי לא חוקי, מה אתם מדברים עכשיו על אפקטים והתבכיינויות??? מישהו התלונן על השיפוט?? סה"כ לדעתי מי שרצה שהשער הזה יפסל בגלל יד הוא או לא אובייקטיבי (ואני באמת לא אובייקטיבי בעניין יונייטד אבל זה באמת לא קשור לעניין) או שאין לו מושג. אבל לדעתי היה פאול.

טוב זהו, אני לא רוצה להעיק יותר עם הנושא הזה, ניתן למשה מחזור אחרי מחזור לבכות על שיפוט ואז לקרוא לאחרים בכיינים. יאללה ביי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/10
  11. eastlands Member

מה סילוף ? אפשר לספור 2 תותחנים על 10 שנתפסים על אפקטים וחארטות , אני מסתכל מהצד ורואה שמשך תקופה לא קצרה התותחנים עונים כאן בכבוד ומפרגנים כשצריך גם ברגעים הכי קשים ,ומצד שני תגובות נמוכות מהצד האדום , אז בבקשה קצת אובייקטיביות גם ממך ואנא ממך כבד פה אוהדי ארסנל שעונים בכבוד גם אם קשה לך מאוד עם אוהדי ארסנל בישראל

12. the white pele Member

מה שתגיד. אשתדל ללמוד ממך לכבד אחרים.

13. k_700 Member

גם אני לא ראיתי יד וכבר כתבתי בדיון שלנו זה פאוול ברור.
    זיגיץ' שגם ככה גבוה מפרדיננד בכמעט ראש פשוט רוכב עליו בפרעות. אני רק מקווה שהגב של פרדיננד התאושש מזה.

בכל אופן. טעויות שיפוט קורות. ממשיכים הלאה. שבת עוד משחק חוץ קשה מול ברומיץ'. למזלי גם את המשחק הזה יצא לי לראות ועוד בHD http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

14. Wave Member

שוב, וואחד וולה בעטנו לדלי של עצמנו,אין טעם לדבר על השופט כי כל המהלך היה בספק והשופט החליט ללכת על בירמינגהאם, לגיטימי.
    היינו חייבים לגמור את המשחק, בירמינגהאם כבר הרימו ידיים ולא עשו כלום עד דקה 80 שהחזרנו אותם למשחק, רוני היה מזעזע בחצי השני, גיגס היה טוב יותר מהחצי הראשון אבל עדיין חלש, גיבסון דווקא השתפר אבל בשום שלב לא היה נראה כאילו נוח לנו להחזיק את הכדור ואנחנו עושים את זה בנינוחות.
    חבל חבל חבל

15. Star.Dust Member

לא הייתי מדמיין ככה את ההודעה הראשונה שלי פה אבל זה חייב להאמר, שאם כבר תוכלו להסכים על משהו בנושא ה"כבוד לאחרים", זה בטח זה שהודעות כמו "אתה טיפש ועיוור" והודעות שבאות אחריו כמו מחיאות כפיים או "כן הבחור מאוד לא אובייקטיבי..." מאוהדי יונייטד עצבניים חצי שעה אחרי שאיבדו נקודות, נראות כמו... אממ... איך אני אנסח את זה? תיסכול. ההוא שכתב את ההודעה "אתה טיפש" - אמרת משהו על איבוד תאי מוח? תפסיק להאשים אחרים כשאתה מאבד דברים.

עזבו אותכם שטויות
    יונייטד מובילים 1-0 ובדקה ה85 הולכים אחורה - זה מה שהכי מוזר פה, הרבה יותר משער לא חוקי בדקה ה90.

העונה הכי חלשה של הגדולות באנגליה, לכולן.