המחזור ה-20 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/12/10.

1. cityblues beter dead than red

מפגן עליבות של ליברפול.
    לעולם לא ראיתי את ג'רארד כל כך ותרן ואפאטי.
    הודג'סון הביא את המרסיסייד לשפל המדרגה-כל יום שהוא שם הוא עלבון לקבוצה המפוארת הזאת.
    שאפו לקהל שלא יצא בהפגנתיות 10 דקות לפני שיצא בדקה ה-90.

הטקס לאבי כהן היה מרגש.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטקס לאבי כהן היה מרגש. הגיע הזמן שבישראל ילמדו מאנגליה ובמקום דקת דומיה שבה כל מיני אידיוטים מנצלים את הדקה כדי לקלל יעברו לדקה של כפיים לזכר החיים של אבי כהן.
    שחקן גדול, ספורטאי ענק ואדם נדיר. יהי זיכרו ברוך.

3. George Best Member

אנפילד שמנפילד, עאלק הקהל הטוב בעולם.
    יציע החוץ שלנו אתמול עשה פי 200 יותר רעש ממה ששמענו מאנפילד, ועוד הרבה לפני שוורד כבש את שער הניצחון.
    אז...שלא יעבדו עליכם.

גם במבחן התוצאה הודג'סון לא עומד, אבל כשרואים איך ליברפול נראית...אז:
    או שעדיף להיות עיוורים.
    או שנהיים עיוורים מרוב כאב לעיניים.
    וברצינות - להעיף אותו וחבל על כל דקה נוספת.

לירן,
    זה היה נראה נבדל אבל לטעמי היה קו אחד.
    ריקטס (במשחק מצוין ובכלל בסדרה של משחקים נהדרים, למרות שפספס הזדמנות נדירה להשוות) שבר את מלכודת הנבדל ממש על גבול חצי צעד קדימה.
    הבק פור של בולטון שיחקו מאוד גבוה ותפסו הרבה פעמים בנבדל את דרוגבה ואנלקה, יופי של משחק לעגלון רובינסון.
    אצל צ'לסי משחק גדול של אסיין (מניה בטוחה), למפארד לא מחובר, אנלקה בחזקת נעלם, איבאנוביץ' לא הסתדר בשיט עם אלמנדר ובעיקר דיוויס, בוסינגווה הגן רע ולמזלו טיילור האפס היה ממול ולא לי.
    בכל מקרה ניצחון סופר חשוב, ואם אנצ'לוטי עושה שני חילופים אחד אחרי השני בתוספת הזמן כדי להעביר את השעון - זה אומר הכל.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם הקשקושים של הקהל? כבר הסכמנו שקהלי חוץ בד"כ עושים יותר רעש מקהלי בית, בשביל מה לפתוח את זה מחדש?
    הכי טובים בעולם, לא הכי טובים בעולם, מעניין לי ת'תחת התארים האלה.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק שאתה שופט את אנפילד בזמן של שפל מקצועי ברמות שלא נראו הרבה זמן, ועוד יותר מצחיק שאתה מופתע מזה שקהל החוץ שלכם עשה יותר רעש... כבר שנים שקהלי החוץ בפרמיירליג דומיננטיים ופנאטיים הרבה יותר מאשר סוג האנשים שבאים לרוב משחקי הבית. אצל ארסנל זה אולי הכי בולט.

ואיך אפשר לשיר ולעמוד מאחורי קבוצה שמראה כל כך מעט מחויבות כלפי האוהדים ומכניסה אותם לדכאון? אני מופתע שהיושבים באנפילד לא גילו את המטפחות הלבנות עדיין...

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/10
  6. קינג לדלי Member

לילה נפלא.

7. Bill Shankly Member

לא משנה איזה קבוצה או קהל, לפעמים השחקנים הם אלה צריכים לתת דחיפה לאוהדים. ליברפול בכלל לא לחצה על השער של וולבס, בדר"כ שהקבוצה מתחילה להפעיל לחץ הקהל מתלהב וסוחף את הקבוצה קדימה. זה לא קרה הערב באנפילד.

בנוסף, 20 שנה בלי אליפות, בלי שום כיוון היאוש מתחיל להתגבר על האוהדים. לא פלא שבמשחקי אירופה אנחנו עושים יותר רעש.

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/10
  8. THE STRETFORD END Member

בלקבורן ניצחה בחוץ,פולהאם ניצחה בחוץ,וולבס ניצחה בחוץ,ווסטהאם עם תיקו בבית,איי איי איי גרנט,בחזרה למקום הראוי לו.

9. Selby Member

צ?לסי תרוץ חזק מאוד לאליפות למרות הכל ואני מוכן לחתום על זה. אנצ?לוטי מאמן מהטובים בעולם, היו לי ספקות לגביו בתור מנג?ר בליגה האנגלית שהייתה חדשה לו אבל לצערי הוא גרם לי לאכול את הכובע ומאז למדתי אף פעם לא להספיד קבוצה שלו.
    לדעתי לנו ולצ?לסי יש את הסיכוי הטוב ביותר לזכות באליפות(אותו סיכוי בערך) ומיד אחר כך ארסנל שיטי וספרס בסדר הזה.
    מה שבטוח, הליגה משוגעת לגמרי.

10. alexshw Member

יש להם כרגע סגל קצר הרבה יותר מהיריבות האחרות על התואר.
    זה החיסרון העיקרי.