המחזור ה-21 בפריימרליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י city, ‏1/1/06.

1. Rudess Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41160000/Xxx/_41160704_ars_manu_0506.Xxx

תאריך: שלישי, 3 בינואר 2006
    שעה: 22:00
    אצטדיון: הייבורי (לונדון)

במשחק המרכזי של המחזור הרביעי של חג המולד, ייפגשו שתי מענקיות הכדורגל האנגלי, ארסנל ומנצ'סטר יונייטד. מנצ'סטר יונייטד בפורמה מצוינת מאז ההדחה מליגת האלופות, ומאז עזיבתו של רוי קין. בעונה הקודמת, המפגש היה חם ומותח במיוחד, כאשר ארסנל שכבר הוליכה פעמיים, הפסידה 4:2, למרות שמנצ'סטר לא הציגה משחק גדול במיוחד. מי שגנב אז את ההצגה, היה השופט הפחדן גרהאם פול (שנחשב לבכיר השופטים האנגליים), שבמצב 2:1 לארסנל, ראה את ויין רוני שכבר היה עם כרטיס צהוב, מקלל אותו לעיניי כל המצלמות ממרחק של חצי מטר, את הקללות כולנו ראינו וקראנו, כמו גם את הפחדנות העלובה של השופט שהיה צריך להרחיק את רוני ולגמור את המשחק ליונייטד.
    אירוע מרתק נוסף הזכור מהמשחק בעונה הקודמת, הוא הדין ודברים בין רוי קין לפטריק ויירה, אך לצערנו שני השחקנים הגדולים האלה, לא יהיו השנה על כר הדשא במדי קבוצותיהם.
    ארסנל מפגינה במשחקים האחרונים יכולת סולידית וכדורגל נאה שמזכיר לנו את הכדורגל שארסנל יודעת להפגין ויצרה בעבר. אצל מנצ'סטר יונייטד ,רוד ואן ניסטלרוי לא מפסיק להבקיע, וגם וויין רוני מסייע לו בצורה נאמנה. אלכס פרגוסון כבר חימם את האווירה לפני המשחק וטען ש"ארסנל לא תמלא את האצטדיון החדש שלה וכי אף פעם לא תגיע להצלחות של מנצ'סטר יונייטד".
    גארי נוויל קצת יותר רגוע: "למשחק יש חשיבות עצומה עבורנו. זה תמיד היה משחק גדול, ואני בטוח שגם הפעם הוא יהיה כזה. שתי הקבוצות צריכות לנצח. אני חושב שהמשחק יהיה מרתק, כי ארסנל תמיד סיפקה כדורגל נהדר".
    פרדי ליונגברג: "זה יהיה דבר חדש להיות על המגרש בלי ויירה וקין, אולי המשחק יהיה קצת פחות אגרסיבי. יש הסטוריה למפגשים בין הקבוצות,והסיבה שאנחנו בכדורגל היא בעיקר בשביל המשחקים הגדולים האלה. בשבילנו חשוב מאד לנצח, לקחת את 3 הנקודות ולסגור את הפערים בטבלה".

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41171000/Xxx/_41171086_wenger203x152.Xxx
    http://fussball.kaywa.ch/files/images/2005/1/mob1311_1106078890.Xxx
    מאבק המוחות בין ארסן ונגר לבין אלכס פרגוסון
    קשה לנחש מה תהיה התוצאה מחר, קחו בחשבון שבמפגשים בין הקבוצות האלה , כל תוצאה אפשרית. מה שבטוח יהיה מחר משחק מותח,חזק,קצבי ומרתק.
    רובין ואן פרסי יעדר בגלל פציעה קלה בברך, ופרדי ליונגברג חולה. ווס בראון,פול סקולס ואלן סמית' בספק למשחק מחר. ואן ניסטלרוי יחזור להרכב על חשבונו של לואיס סאהה.

2. George Best Member

תמיד שארסנל לא מנצחת,זה בגלל השופט נכון?
    יונייטד נתנה משחק גדול בהייבורי בעונה שעברה
    אני כל כך שמח שאוהדי ארסנל כמו arsenal fan,בטוחים שיונייטד תאבד נקודות מחר
    מאיפה הביטחון הזה?!שחצן..מילא,אם ארסנל הייתה בכושר מצוין אבל היא ממש לא.
    rudess מפתיע אותי המשפט שארסנל מזכירה את היכולת מלפני שנתיים
    זה אפילו לא קרוב!
    אתה כל הזמן רושם שארסל נתנה הצגה ונתנה משחק מצוין מול צ'לסי.עם כל הכבוד,אני חושב שלא ראינו את אותו המשחק.צ'לסי הייתה פשוט יותר טובה וארסנל לא הייתה יותר מבינונית.מול צ'רלטון ארסנל נתנה משחק טוב אבל גם הוא לא הזכיר את היכולת מלפני שנתיים.ממש לא..ובטח ובטח שהמשחק מול וילה לא הזכיר כלום כי הוילנס היו יותר טובים
    וזה כזה ברור שואן ניסטלרוי לא יכבוש רק בגלל הניחוס שלך..
    בכל מקרה,אני לא יכול לחכות למשחק.יהיה חם ומותח עד הסיום

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/06
  3. Rudess Member

מה לעשות, שבמשחק הספציפי ההוא, ארסנל שיחקה מצוין מבחינה התקפית, הובילה פעמיים, ובמצב 2:1, במידה ורוני היה מקבל את האדום שהיה צריך בהחלט לקבל, יונייטד הייתה מפסידה במאה אחוז את המשחק. ארסנל שיחקה פנטסטי מול צ'לסי, ורק השופט מנע ממנה את הנצחון המוצדק. אבל עזוב את זה, בוא נחכה למשחק מחר ונראה מה יהיה.
    כפי ששמת לב, אני לא בטוח שיונייטד תאבד נקודות מחר, ולטעמי המשחק פתוח . כמובן שבלב, אני מקווה שארסנל תנצח מחר. אני מקווה מחר שהכדורגל הטוב ידבר, ולא שערוריות שיפוט.

4. George Best Member

למה שלא ידבר?
    ווין רוני ותיירי הנרי,שני השחקנים שהכי כיף לראות אותם משחקים.פשוט 2 גאונים
    רק תחשוב מה היה קורה אילו שניהם היו משחקים ביחד
    חלאב שאני מחזיק ממנו מאוד,רייס,רונלדו,גיגס שחוזר לעצמו
    אין סיבה שלא נהנה..
    וטעויות שיפוט,עד כמה שזה כואב,אין מה לעשות.בסוף הכל מתאזן.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחח נייג'ל ריו-קוקר הפך לאחד השחקנים האהוביים עליי, חבל שגם למקאללה הוא לא דפק את הקרסול.. מה שכן, זה שהשופט הוציא אותו מזה בלי כרטיס זה בושה. בכל מקרה, כמה זמן אסיין יעדר עכשיו אם בכלל?

6. SeRgInHo Member

מסחינתי שיעדר עד סוף העונה..חבל שקינו כבר פרש(לאחר שעזב אותנו מבחינתי הוא פרש)כי הוא בי היחידים שמסוגל ללמד אותו לקח.

7. mnc Member

להוריד לו את הרגל זה לא ממש לקח... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

8. barakrom Member

נפגשים בחמישה לעשר איתי ועם זלצר בהייבורי
    ארסנל-יונייטד, צפויה להיות חגיגה גדולה

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נייג'ל ריאו קרוקר גומר את הקריירה בשמיני לאפריל בגשר. מה אתם כולם שמחים?

10. RedWhiteArmy Member

ומה הקשר אתה דוחף את זה לפה?..
    כשיש נושא של שידורים ?..
    ולהיפגש איתך ואם זלצר החוויה הכי מגעילה שיש
    כששניכם זבלני השכל הכי גדולים שקיימים..
    או שתעשו טובה ולא תדברו במשחק הזה ותיתנו לשדר האנגלי לדבר?.

11. barakrom Member

במקום הערות בונות שאוכל להתייחס אליהן וללמוד מהן-אתה מתבטא כמו ילד מפגר בן 10. חבל לי, אבל אני לא פסיכיאטר

12. SeRgInHo Member

כשמדובר בשחקנים כמו אסיין אז זאת דווקא כן הדרך..לשני שחקנים כמעט גמר את הקריירה לבן חיים ולהאמן ואני תוהה מי יהיה הקורבן הבא..

13. RedWhiteArmy Member

דבר ראשון אני לא ילד בן 10, דבר שני אני לא יודע אם אתה פסיכיאטר יכול להיות שכן ויכול להיות שלא..
    דבר שלישי..
    אני מדבר ככה כי אתה וחבר של זלצר השדרים הכי פסימיים שקיימים תילמדו להיות קצת סובייקטיבים..
    ואני יתן לך דוגמא
    משחק אחרון של היונייטד נגד בולטון..
    בערך בדקה ה-60 אמרת שגיגס ורונלדו לא נותנים מספיק תפוקה למשחק האגפים של הקבוצה וביגלל זה אין מספיק התקפות.. והם משחקים בינוני..
    אייך אתה יכול להגיד דבר כזה?.. אחרי שכל המשחק גיגס שיגע את המגן הימני של בולטון ורונלדו את המגן השמאלי שלהם..
    ואתה כבר מביא ביקורת בעמצא המשחק..
    אתה לא יודע שמביעים ביקורת על משחק רק בסיומו?.. אם היית רואה עד הסוף את המשחק לא נראה לי שהיית אומר אותו דבר על רונלדו אחרי שסתם לכולם את הפה אחרי התקופה הנוראה שהייתה לו אם השער הגאוני בדקה ה-90!
    אז נסה להיות יותר סובייקטיבי ולתת ביקורות בסוף המשחק ולהגיד אייך שחקנים שיחקו בסוף המשחק
    כי פעולה אחת קטנה של שחקן יכולה לסיים משחק.. דוגמת הרבה שחקנים בצ'לסי..
    ולא להגיד על שחקנים מסויים בדקה מסויימת שיש להם משחק חרא ופיתאום הם מתפוצצים על המגרש.

14. eastlands Member

רוד 10 - אתה מתבטא בצורה לא מכובדת לחבר די ותיק ומכובד בפורום (ברק רום ) ולמרות זאת הוא עדיין מתיחס אליך ועונה , הייתי מציע לך לבקר אותו בצורה יותר מכובדת. ברק סופג המון ביקורות ,וחייבים להודות שרוב הביקורת שהוא סופג מופנית יותר לצ'רלטון והפרשנים , ולמרות הכל הוא עונה ומתיחס בכבוד . בתקוה שתקרא את דבריי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/1/06
  15. קינג לדלי Member

רוד הגזמת בגדול !
    גם אנחנו סובלים מהשטויות של צ'ארלטון וחלקנו התקין לווין או הולך לפאבים.
    ואם אתה עדיין ילד ולא יכול להיכנס לפאב אז תבקש לווין מההורים.
    ובינתיים אף אחד לא שם לך אקדח ומאלץ אותך להקשיב להם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/1/06