המחזור ה-21 בפריימרליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י city, ‏1/1/06.

1. SeRgInHo Member

זה נכון שרום הוא חבר ותיק בפורום אבל כל מה שהוא עושה זה "להזכיר" לנו איזה שידורים יש במהלך השבוע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אגב מסכים עם הקטע של מחיקת הודעות..עם כל הכבוד לא צריך למחוק כל הודעה שניה אלא אם כן היא ממש בוטה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/06
  2. George Best Member

"נסה להיות יותר סובייקטיבי"

אולי התכוונת אובייקטיבי?

3. eastlands Member

סרג'יניו- "כל מה שברק עושה זה להזכיר לנו שיש שידור"
    זה לא נכון בפירוש , ברק מיתייחס לביקורת כאן , משתדל להעביר מסרים הלאה (לדבריו הוא שיכנע את המנכל לשדר ליברפול- אברטון ,בעקבות לחץ שלנו עליו) , עונה לכל מבקריו , לא מתבייש לציין שהוא לומד מאיתנו דברים , העביר מסרים מאיתנו לפרשנים שלידו , ומעל הכל מנהל דיונים כמו כל חבר אחר בפורום בגובה עיניים , אז נכון שהוא מכניס תזכורות בכמיות ,אבל זה קטנוני להיתפס על זה .

4. EL Capitan Member

סרג'יניו, מה אתה רוצה מברק? האיש עובד של צ'רלטון, אז שהוא לא ירשום לנו כאן על השידורים שלה? ובכלל, מה רע בזה?

וממתי מביעים ביקורת רק בסיום המשחק? אתם מחפשים את ברק בכח, או מה?

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, ב"שדרים פסימיים" כבר הייתי צריך להחליף תחתונים.

6. קינג לדלי Member

0-0 מחצית.
    הצרפתים שולטים בהנעת הכדור כי הפדופיל ניצל את העובדה שפלטשר(מצויין)ואושיי מרוחקים 40 מטר מהחלוצים ועלה עם 5 קשרים.

זה לא נראה טוב. חייבים להוריד את רוני קרוב אליהם.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

חידה לי לכם. לווין רוני יש צהוב, לאחר שנכנס כמו חיה בחוזה אנטוניו רייס. לאחר מספר דקות, כדור מוגבה לעבר רוני, הוא אינו מסוגל להגיע לכדור לכן הוא שולח את היד והודף את הכדור איתה, מה שמחייב אם אני לא טועה כרטיס צהוב נוסף. מדוע גרהאם פול לא מוציא לרוני כרטיס אדום?

למי שלא הצליח, עוד חידה - פחות מדקה לאחר המקרה הנ"ל, רייס נכנס לרחבת יונייטד, מתוקל מאחור בפראות ע"י גארי נוויל המכוער והמלוכלך, מה שמחייב ללא שום ספק פנדל לארסנל, מדוע השופט לא שורק פנדל?

בין הפותרים נכונה תוגרל הזדמנות להתחרות עם כריסטיאנו רונאלדו בהבקעת בעיטה חופשית מול שער ריק.

8. Rudess Member

זה משחק שגורם לך לאהוב כדורגל אנגלי. הקבוצות שיחקו בתוך שבוע 3 משחקים, מגיעות למשחק הרביעי, ונותנות את כל כולן עד השנייה האחרונה. באיזה ליגה תראה שחקנים עושים ספרינטים כאלה בדקות ה-80 וה-90?

ארסנל הייתה זקוקה לחלוץ טבעי נוסף ליד הנרי, חבל שונגר קיבל רגליים קרות ודווקא במשחק הזה לא העלה את ברגקאמפ שיעזור להנרי בחוד.
    סול קמפבל הוכיח היום את הלב הענק שיש לו ואת מקומו הראוי בהרכב נבחרת אנגליה. חלב נתן משחק די טוב, לא ניסה מסירות מתוחכמות מדי אבל עשה עבודה יפה, כמו גם ג'ילברטו שטאטא יפה מאחורה. גם פירס נלחם והשקיע, ושמחתי לראות זאת בייחוד עקב הדיבורים הבלתי פוסקים על החוזה שמסתיים בסוף העונה. טיירי הנרי לא היה במשחק גדול, אבל דווקא בערבובייה ברחבה של היונייטד הוא היה צריך לשים את הכדור ברשת. ביונייטד עשו עבודה טובה ווס בראון,גארי נוויל.
    אני לא זוכר מתי ארסנל עשתה שתי תוצאות תיקו מאופסות ברציפות, אבל זאת העונה המדשדשת שלנו, עם מעט כיבושים בהשוואה לעונות הקודמות ויכולת לא יציבה. למרות הכל, אני גאה בארסנל שנלחמה ונתנה משחק טוב מאד לאוהדים שלה ולא הייתה רחוקה מלנצח בצדק את המשחק.

נ.ב:

איך אפשר בלי המנה השנתית הקבועה, גרהאם פול "הפחדן העלוב" (צריך לפנות למשרד הפנים הבריטי שיצרף זאת לשמו הרשמי של השופט) שוב לא מוציא צהוב שני לרוני אחרי שכל העולם כולל ברק רום, רואים את רוני נוגע במתכוון ביד. גם פנדל ברור ברחבה שנעשה על רייס לא נשרק. גרהאם פול IS A FUCKING ASSHOLE כידוע לכולנו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/06
  9. SeRgInHo Member

חשבתי שהוא מציצן..
    לא ראיתי את המשחק אבל התוצאה מאד מאוכזבת.בהחלט אפשר להתכונן לעונה הבאה.

10. George Best Member

פנדל לא היה
    "תיקול פרוע"
    טוב שלא כתבת שנוויל הוציא סכין ודקר אותו
    זה לא פנדל ולא נעליים
    את הטענות שלך תפנה כלפי הנרי שהחטיא ממצב של 100%
    אדום לרוני הגיע,גם לאורן יצא מאוד בזול עם הכניסה הכל כך מכוערת ברונלדו.שחקן מלוכלך,בזיון לכדורגל.אסיין פראייר לידו.
    חלב ורייס נותנים 0 תרומה יחסית למחירים העצומים שארסנל השקיע בהם.מרייס ציפיתי להרבה יותר,אבל הוא מאוד מאכזב בארסנל.חלב רכש מצוין.בנתיים הוא מאכזב,צריך להתחשב בפציעה שלו ואני בטוח שעונה הבאה הוא ידבר ובגדול.
    בראון איש המשחק שלי,פשוט נהדר,איזה הפתעה
    גיגס איכזב ביונייטד,כמו פירס בארסנל אבל הצרפתי חושך השנה

11. Gooner Member

אני לא חושב שהיד של רוני אשכרה נגעה בכדור,הוא השיט את היד במתכוון,אבל אני חושב שהכדור ניתז מראשו של סול,ואתם יודעים מה פנדל או לא פנדל,הנרי היה צריך לקרוע את הרשת מתי שכל ההגנה של יונייטד חיכתה לשריקה.

בסך הכל,יונייטד היו הרבה יותר טובים.

12. George Best Member

המשפט האחרון זה בציניות?
    אם לא,אז הגזמת
    מחצית ראשונה שקולה,שנייה בעדיפות לא קטנה ליונייטד
    תיקו די משקף,למרות שגם ניצחון מינימלי של היונייטד לא היה מקפח את הקפצונים

13. city Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41163000/Xxx/_41163492_mnc_tot_0506.Xxx מנצ'סטר סיטי - טוטנהאם

תאריך: רביעי, 4 בינואר 2006
    שעה: 22:00
    אצטדיון: סיטי אוף מנצ'סטר סטדיום (מנצ'סטר)
    שופט: אלן ויילי

טוטנהאם מגיעה למנצ'סטר לשחק מול סיטי, במשחק בין שתי קבוצות התקפיות ואטרקטיביות.
    המגן השמאלי, בן תאצ'ר, צפוי להיות כשיר ולהתמודד מול קבוצתו לשעבר, למרות שהחמיץ את המשחק האחרון מול מידלסברו בעקבות פציעה. אנטואן סיביירסקי בספק למשחק לאחר פציעת גב שהוא ספג באותו משחק.
    סטוארט פירס אמר לקראת המשחק: "היו לנו שלושה משחקים שמהם אני יכול לקחת הרבה דברים חיוביים, אבל לקחנו מהם רק נקודה אחת וזה מה שמאכזב אותי. טוטנהאם הם קבוצה אטרטיבית שמשחקת עם מסירות מהירות ועולה הרבה קדימה. הם בתקופה טובה ונמצאים במקום שהם רוצים להיות בו, אני לא רואה מצב שהם יסיימו מחוץ לשש הראשונות. יש להם רקורד טוב במנצ'סטר אבל אני מקווה שנוכל לעשות משהו בקשר לזה".

טוטנהאם תגיע למנצ'סטר ללא לדלי קינג ואנדי ריד הפצועים. אנתוני גרדנר צפוי להמשיך לפתוח בהגנה, דבר שיעשוי לעודד דווקא את אוהדי הקבוצה הביתית. אדגר דווידס, טימו טאיניו וגרגורז ראסיאק, כולם בספק למשחק. מידו ישחק את משחקו האחרון לפני שהוא עוזב לגביע אפריקה לאומות.
    מאמן טוטנהאם, מרטין יול, אמר לקראת המשחק: "בסה"כ עשינו עבודה טובה שנצחנו את ניוקאסל, עכשיו אנחנו צריכים לעשות אותו דבר מול מנצ'סטר סיטי. היו לנו כמה תוצאות שעודדו אותי וכמה תוצאות שגרמו לי לחשוב שאנחנו עדיין לא שם. אם השחקנים הצעירים ימשיכו להתעלות על עצמם, כמו שג'רמיין ג'נאס עשה, אנחנו נוכל לסיים בארבעת או חמשת הראשונות".

http://www.abc.net.au/football/galleries/2004-05/epl20041211/images/10.Xxx
    גרדנר מול בראדלי - אותו מאצ' אפ צפוי להתרחש גם היום.

14. Arsenal fan Member

לגבי המשחק אתמול, סה"כ היה משחק נהדר, קצב מצויין, אסור לשכוח מה השחקנים האלה עוברים בזמן האחרון, עומס משחקים אדיר, ולמרות זאת כול אחד ואחד מקריב את הנשמה למען הקבוצה.
    ראינו משחק כדורגל טוב.

חבל שהנרי שיחק מאחורה, מהלך כזה היה טוב רק אם ואן פרסי היה בהרכב, אבל שהנרי לבד בחוד, הוא צריך להיות בחוד ולא לרדת לקישור, הנרי בקושי ביקר ברחבה וזה היה החסרון במשחק ההתקפה אתמול.

מרכז המגרש היה כול כך צפוף, רייס היה סביר סך הכול, אבל שוב מחלת הכדרור פגעה בו, גילברטו היה מצויין, בעיקר בחלק ההגנתי, מנע לא מעט התקפות מתפרצות מסוכנות של יונייטד.

פירס הגיע ל-2 מצבים מסוכנים ופיספס, פאברגס היה גם הוא קרוב מאוד לכיבוש, חבל.

לגבי יונייטד, במצבים שרוד הגיע אתמול הוא בדרך כלל מסיים אותם ברשת, אבל הנגיעה האחרונה הייתה הבעיה במשחק, בקיצור לא הייתה ליונייטד רגל מסיימת, למזלנו.

לגבי השיפוט האנגלי, נשבר כבר, חאלס, שבוע אחרי שבוע אנחנו נדפקים, בעיקר מול יונייטד.
    שנה שעברה היה צריך להיות אדום לרוני, לא היה צריך להיות פנדל במשחק הראשון, מול צלסי אדום לאסיין, שער פסול של רובין, בקיצור שיפוט חארטה.
    גרהאם פול שפן!

נ.ב- עכשיו זה רשמי,
    צלסי אלופה.

בהצלחה לסיטי היום, אנחנו חייבים טובה מפירס וחניכיו.

15. George Best Member

"שבוע אחרי שבוע אנחנו נדפקים"
    איזה משפט מקומם.חס וחלילה שיש לארסנל איזה בעיה מקצועית,הרי אם השופטיםהיו בסדר,ארסנל לא הייתה רואה את צ'לסי(גם עכשיו היא לא רואה,אני מתכוון מלמעלה חח)
    איפה היית במחזור הראשון שבנאט הוציא אדום דמיוני לדאייר?ועוד בדקה ה80 במצב של 0-0 פנדל דמיוני?
    איפה היית לפני שבוע כאשר פנדל ברור של סיגאן במשחק החוץ בוואלי,לא נשרק?
    איפה היית שבמצב של 0-0,לפני פסילת השער של ואן פרסי,להאמן הכשיל את דרוגבה?
    וכו' וכו' וכו'..
    תאמין לי שטעויות שיפוט מתאזנות,אין לך מה לבכות עליהן כי כמו שהן פוגעות בך הן גם מועילות לך לפעמים אך כמובן שאתה רק מדבר כאשר הם פוגעים בקבוצה שלך
    נוויל לא הכשיל את רייס,את הטענות שלך תפנה להנרי שהחטיא מצב של 200%
    מקבל את זה שרוני היה צריך לקבל צהוב על נגיעת היד,אבל על מה בדיוק הוא קיבל את הצהוב הראשון?אה כן,על כלום.(עוד הצגה של רייס הפרובוקטור).גם לאורן שלך יצא בזול עם כרטיס צהוב בלבד על כניסה ברברית של שחקן ברברי ומלוכלך,שזה כל מה שהוא יודע לעשות.
    קיצר,במקום לנתח את הבעיות של ארסנל(ותאמין לי שיש כאלה),אתה מפנה אצבע מאשימה כלפי השופטים(כמה פאתטי)מה גם שאתה טועה