המחזור ה-21 בפריימרליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י city, ‏1/1/06.

1. Raulito Madridista

לגבי המשחק אתמול, בסה"כ אני יוצא מאוכזב. הנקודה הזאת לא מקדמת את ארסנל, ובבית אני חושב שהתותחנים מסוגלים לנצח כל קבוצה למעט צ'לסי. 3 נקודות היו מקרבים את ארסנל לטוטהנאם שבמקום הרביעי, והיו מצמצמים את הפער מהמקום הרביעי לנקודה בלבד.

יכלנו לנצח את המשחק הזה, אבל יכל להיות גם יותר גרוע אם כריסטיאנו רונאלדו ורוד ואן ניסטרלוי היו יותר מאופסים.
    חבל שואן פרסי לא שיחק הוא יכל לתרום הרבה יותר.

המשחק הזה מתסכל מאוד את שני הצדדים, כי צ'לסי כבר לקחה את האליפות, למרות שגם אם מנצ'סטר הייתה מנצחת זה היה ברור מי תלך עד הכתר.

אני שמח מג'ילברטו סילבה שהיה טוב אתמול, שיחזור לכושר ואולי הקישור שלנו ייתחזק. בכל מקרה, רציתי נקמה על ה4-2 מהעונה שעברה שכלכך הרגיז אותי.

לארסנל חסר מנהיג, ובנוסף שחקן במרכז המגרש. מנהיג זה הנרי, אבל צריך יות קשוח כמו וויירה לדוגמא. אחד כמו קול,ש"יגן" על השחקנים שבקבוצה שלו.

אני מאמין שיהיה יותר טוב ומקווה.

2. RedWhiteArmy Member

אני רואה לפי זמן היצטרפותו כה זמן הוא בפורום, אבל פשוט נימעס לי בכל שבוע לישמוע את השטויות שהוא מוציא מהפה שלו במשחקי הליגה האנגלית וחברו הטוב זלצר... ואני מיתכוון לכל משחק
    כי אני משרת בבסיס ששם המשחקים תמיד פתוחים בכל שבוע ואני רואה כל משחק
    ובבית אני רואה רק של היונייטד כי אני משלם כסף וזה פשוט אותי אישית נורא מבאס לראות משחק
    שחופרים שם יותר מידי על נקודה מסויימת

דבר ראשון אני לא ילד..
    דבר שני כשאני בבית ולא בבסיס
    הייתי הולך בכייף לפאבים הבעיה היא שרוב המשחקים יוצאים בשבת ולי אין רכב
    וכשיש ביום ראשון אז אני כן הולך לפאבים..
    ולווין עולה יקר מידי זה משהוא שאני לא יכול להרשות לעצמי כרגע...

3. TheLane Member

אנחנו עולים ל 1-0 על סיטי, גול של מידו.
    ותודה לצ'רלטון שמנעו ממני לראות את המשחק הזה. איבדתם עוד לקוח.

4. city Member

העונה הזאת התחילה עם הרבה ציפיות, אבל כנראה שנצטרך לחכות עוד כמה שנים.
    2-0 לטוטנהאם משערים של מידו וקין. אני לא רוצה להיות פסימי, אבל לאירופה השנה לא נגיע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

5. RedWhiteArmy Member

מתי הייתם באירופא ביכלל?..
    ואני לא מדבר על העונה ההיא שהיתאחדות שלחה אותך ביגלל שהיית הקבוצה הכי הגונה בליגה..
    מתי הגעתם לשם בזכות?..

6. eastlands Member

רוד 10 - מה הסיפור שלך ? על מה אתה מקשקש , סיטי הפסידה היום וכנראה לא תגיע לגביע הבדיחה שנרקה אופא - מה הביג דיל , על מה אתה מברבר , לי חשוב יותר להתקדם בגביע מאשר הפאקן אופא , ומעבר לכל גאה להיות שיך למועדון שמזוהה עם הקהילה במנצ'סטר , ואני יודע שזה מתסכל אותך יותר מכל , למרות המיקום הנחות שלנו ולמרות הגודל המזעזע שלכם , אנחנו גאים בסיטי ,בעוד שאתם על כל טעות בפס קוראים לפטר מאמן ולהעיף שחקנים , תאכל את הלב ליצן.

7. mnc Member

תמיד יש ניסים...
    תמיד יש קוסמים...מישהו אמר סטיוארט פירס?

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תארים והישגים זה לא הכל בכדורגל, אתם יודעים.
    נכון, זה נחמד לשחק באירופה (כפי שמאוד הייתי רוצה מהקבוצה שלי, טפו טפו טפו) ולזכות בתארים, אבל רוב הקבוצות בעולם בכלל לא יגיעו לשתי המטרות הללו.
    לעומת זאת, לבנות סגל איכותי, לשחק כדורגל אטרקטיבי ולגדל כשרונות מקומיים אלו גם מטרות נעלות שעושות טוב לאוהדים, ומהבחינה הזו סיטי רק משתפרת משנה לשנה.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך טבלת ההגינות מתקדמת שם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

לא ברצינות?

10. mnc Member

אתה צודק בהחלט, אבל מפתחים את כל הדברים האלה בשביל מטרה מסויימת והיא לזכות בתארים ולהגיע לאירופה.