המחזור ה-21 בפרמיירליג: גל של דחיות משחקים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/1/10.

1. KirkH Member

:aaarofl:

כי אברטון משחקים במגרש סמוך מחומם ונעים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

מה עם הנקודות שהם היו יכולים לאבד אם פראנסנל לא הייתה הקבוצה הכי רכה בהיסטוריית הכדורגל?

לראות את ווילי השמוק מפספס את התאקל על קייהיל כמה התקפות לפני השני היה רגע אדיר. חוזה ארוך ומהר!

2. Cup of Tea Liverpool, UK

שני שערים בדיפלקשן לארסנל במשחק אחד זה משהו שלא רואים כל יום.

3. 亚历山大帕托 Member

קצת שלג יכריע את האליפות? תאר לך את צ'לסי או יונייטד מפסידות נקודות בתנאים האלה... קצת קשה, אה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/1/10
  4. ארסנל ונגר Member

ענה לי יפה אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Tony Adams Member

שום ערך ספורטיבי לא היה למשחק הזה. אין בכלל מה לדבר על שחקן זה או אחר, מי היה טו או לא טוב.

6. שלו Guest

איזה סיום דרמטי באימירויות... הגיע לאברטון לדעתי לנצח, פספוס ענק בישבילם.

7. Clichy COYG

אברטון עם המשחק הטוב ביותר שלהם העונה ממה שראיתי, אבל בו זמנית פשוט להקיא על הגועל נפש הספורטיבי שהם הציגו היום. אני לא מדבר על כמה כניסות חזקות מאוד שלהם(גם אנחנו נכנסו קצת חזק אבל פחות), אלא על אי הוצאת הכדור שכמעט גרם לגול השלישי(וכמובן קייהיל הוא האחראי. שחקן מגעיל ביותר), ובזבוזי הזמן המעצבנים.
    בכל מקרה, אי אפשר לתרץ. היינו רכים, לא נלחמנו מספיק והיינו מאוד אנמיים. אני מאכזב מהמשחק היום, מקווה שנביא כבר חלוץ ובלם.

8. AronB Member

לא משחקים במזג אוויר כזה, נקודה.
    ואתם מוזמנים לצטט ולהגיד שאני אוהד ארסנל בכיין.. בכיף .

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/10
  9. Gass12 Member

אתה לא רציני נכון? מזג אוויר סביר ביותר
    ראית את המשחק המבורג-ורדר ברמן? החלקה על הקרח ואם היו נותנים לשחקנים מחבטים אזיי זה היה הופך להוקי קרח.
    עריכה: נכון ARON B אתה אוהד ארסנל בכיין.ולמה אני לא שומע את החבר המדופלם שלך שחי בסרט
    שיבוא ויסביר לנו למה כמעט 7 דקות תוספת זמן בפועל. בעצם אני לא רוצה ממנו הסבר יש לי תשובה מנצחת
    אפקט אמירייטס.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/10
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מזל לארסנל, 2 שערים בדיפלקשיין שאם לא פוגעים באוסמן וניל לא נכנסים, אברטון נלחמה והגיע לה יותר מנקודה בטח אחרי השער הנפלא של פינאר.

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגנתי קודם על טראורה - אז הוא החזיר לי במחצית שניה מחרידה, מביישת ומה לא.

תצוגה חלשה שלנו, ניצחון בהחלט לא הגיע לנו, יש לנו עוד הרבה חשבון נפש לעשות, אבל לפחות יצאנו עם נקודה. בסיום כבר הייתי בטוח שנפסיד.

רציתי להגיד שלאברטון מגיע, ושכל הכבוד להם - אבל אז התברר באיזו חבורה של רמאים מסריחים מדובר. דנילסון מותח את השריר, אז קייהיל האפס שולח כדור עומק, וכמובן שכל אברטון מנסה להבקיע. אלמוניה נכנס בטראורה, אז השופט עוצר את המשחק כשהכדור אצלנו, ופינאר מנסה לגנוב את כדור הביניים... פשוט חבורה של מגעילים ומגיע להם שחטפו ככה בסיום. הלוואי שיתקעו בתחתית עד סוף העונה.

השופט שרק לסיום באמצע התקפה שלנו, לאחר ששיחקנו אולי 2 דקות מתוך ה-5 שהוא קבע, אבל אני לא מצפה בקטע הזה לכלום.

תוצאה לא טובה לנו ונקווה שנתאושש מזה.

12. KirkH Member

אתה אוהד פראנסנל בכיין.

וואוו היה נורא קר בחוץ. השחקנים היו יכולים לחלות. מי זה ראש ההתאחדות האנטי פולני הזה?!

13. AW forever Member

2-2, בסה"כ תוצאה מוצדקת לאור מה שהלך על המגרש, משחק די משוגע בתנאים קשים.
    עם הקישור הזה אני לא יודע לאן נגיע, כל קבוצה שתלחץ את ארסנל תרוויח את הכדור במרכז השדה, דנילסון (גרוע) וראמזי (חלש) הם לא קשרים אחוריים וללא רגע של השראה של דיאבי היינו יורדים בלי הנקודה.
    טראורה, אין לי שום טענה אליו, הוא שיחק בלי עזרה מהקישור באגף, התמודד פעם אחר פעם ובסך הכל זכה ברוב העימותים. טים קייהיל הוא חתיכת טינופת, אם אברטון היו מבקיעים כתוצאה מהמהלך הזה שבו דנילסון פשוט התמוטט זה היה עוד שיא של חוסר פייר פליי שהיה נשבר באנגליה.
    חיזוק, כל חיזוק, חייב להגיע.

14. AW forever Member

וואו, אני פשוט לא מאמין כמה חסר מושג בנאדם יכול להיות.
    הובקע גול בתוספת הזמן+ בזבוזי זמן של אברטון+ התנגשות בין אלמוניה לטראורה, השופט מוסיף בקושי דקה וחצי, שורק באמצע התקפה של ארסנל ואתה קורא לזה אפקט האמירויות? אתה שובר שיאים של גיחוך.

15. KirkH Member

התקפה אחרי זה, קייהיל עם הכדור כשאברטון חמישה על שני קרפדות - עוצר את המשחק ומוציא החוצה.

שום התייחסות של אוהדי כיכר הבאסטיליה. אולי הם לא ראו כי כמו לא מעט מחבריהם כבר היו בדרך החוצה מהאיצטדיון...