המחזור ה-21 בפרמיירליג: תשאירי לי מקום לחבק אותך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/12/18.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לטוטנהאם אין סיבה למנות מנג'ר שקבוצות הטופ 5 האחרות לא היו ממנות. פואל הוא כזה.

2. Andrei Kanchelskis Member

אז למה הרבה אנשים פה בפורום טענו שאדי האו יכול להיות יורש פוטנציאלי? מה ההבדל בינו לבין פואל ולמה הוא כן יכול והשני לא?

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני גם חושב שהאו לא מתאים, לא כרגע.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה היחיד שאומר שהאו צריך להיות המנג'ר בטוטנהאם. מי אלה האנשים האלה?

golding אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

אני טענתי לא פעם שהוא היורש המתבקש של פוצי.

Andrei Kanchelskis אוהב/ת את זה.
  6. golding מנהלים

אנדריי כבר שבועות מייעד את המשרה של פוצ'טינו לאדי האו, והוא בהחלט בין הבודדים (יחד איתך, אלכס) שעושה את זה. להגיד ש"אנשים פה בפורום טענו שאדי האו יכול להיות יורש פוטנציאלי" זה קצת מצחיק.

7. Andrei Kanchelskis Member

אם דניאל לוי ירצה ללכת על שם מפוצץ אני מניח שהוא ינסה להחתים את אנטוניו קונטה ואם הוא יעדיף ללכת על שם סולידי יותר אז להערכתי אדי האו או פואל יהיו מועמדים חזקים.

אני לא רואה אגב יותר מדי הבדלים בין פוצ'טינו של 2014 שהגיע לטוטנהאם לבין האו או פואל של היום ופואל כידוע הוא מאמן עם הרבה ניסיון שכבר העיף בעבר את ריאל מדריד בשמינית גמר ליגת האלופות.

8. alexshw Member

9. Andrei Kanchelskis Member

ראיתי עוד כמה שטענו זאת בעבר אבל אני לא זוכר שמות ולא זוכר מתי. אני אגב לא הייתי בעד הגעה שלו לטוטנהאם אבל כשחשבתי על זה לעומק הגעתי למסקנה שהוא מועמד לא רע בכלל.

10. golding מנהלים

אני חושב שטוטנהאם הנוכחית, שעשתה קפיצת מדרגה משמעותית תחת פוצ׳טינו, חייבת ללכת על מישהו יותר מוכח ורציני כדי למנף את ההצלחה המקצועית שלה. זו תהיה טעות למנות את האו, הרי טוטנהאם כבר לא במקום שבו היא הייתה כשמינתה את פוצ׳טינו.

oranfu, אלעד ו-owen11111 אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

אדי האו מתאים למה שדניאל לוי מחפש. לא חושב שהמדיניות שם תשתנה.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כאילו נראה שיושב בול על הפרופיל מנג'ר שרגילים לקבל מלוי אז זה מאוד מתבקש לדבר עליו בהקשר הזה, אבל לטעמי אולי זה אפילו קצת קל מדי וקצת lazy - אם אני בוחן יותר לעומק אני לא משוכנע שטוטנהאם היום עדיין תלך על מנג'ר כזה, זה עידן אחר גם של טוטנהאם כמועדון אבל יותר חשוב מכך של הסטנדרטים בטופ 6, האו יתחרה בצמרת עם קלופ, פפ, סארי וכו' עם הנסיון שלו בלהשאיר קבוצה בליגה ולבסס אותה במקום 10? לא נראה לי.

אני חושב שאמרתי את זה גם בשרשור שאלכס קישר אבל אולי זה היה במקום אחר, לדעתי נגמרה התקופה של מינויים כאלה בטופ 6, המועדונים האלה כבר לא יקחו סיכונים כאלה.

אנחנו תכף נגלה בכל מקרה. פוצ'טינו לא יפתח את העונה הבאה בטוטנהאם.

oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרי שחקן מצוין.

הייתי מעדיף שארסנל ינסו ללכת עליו בקיץ במקום על באנגה בינואר.

14. alexshw Member

מה היה הסטנדרט ב - 2014? לא צריך לשכוח שעם רדנאפ הם סיימו פעמיים בטופ 4, כאשר בפעם השנייה צ'לסי שדדה להם את המקום בצ'מפיונס בגלל שזכתה במפעל. ואחריו באו שני מינויים כושלים.
    לא חושב שמאמן עם ניסיון רציני בטופ וכזה שעדיין נמצא בעניינים, יסכים להגיע לשם. ואם הוא פנסיונר אז מן הסתם לא יתאים.
    אז יחפשו מאמן יחסית צעיר ובעליה שמגיע ממקום יותר צנוע מטוטנהאם.

15. owen11111 Member

אדי האו עושה עבודה אדירה בבורנמות׳, מעטים יחלקו על כך. אבל איפשהו ב-2014/15 עם המינויים של פוצ׳טינו, פפ וקלופ בטוטהנאם, סיטי וליברפול בהתאמה - סטנדרט האימון בפרמיירליג קפץ מדרגה למעלה, וללכת על מאמן שהצליח בקבוצה קטנה זה פחות הטרנד היום.
    קבוצה כמו טוטהנאם שב-3 השנים האחרונות הפכה לחברה קבועה בטופ 3 ובליגת האלופות, כנראה לא תהמר על מאמן שיצטרך לעשות כזו קפיצת מדרגה.
    ליברפול הימרה על זה עם רודג׳רס ונכשלה.
    יונייטד הימרה על זה עם מויס ונכשלה.
    מתקשה להאמין שהבחירה הראשונה של טוטהנאם תהיה מאמן שיצטרך להוכיח את עצמו ברמה הגבוהה ביותר בפעם הראשונה.

אם אני צריך להמר, טוטהנאם תנסה ללכת על מאמנים פנויים מהדרג הראשון כמו זידאן או קונטה. אבל לא אתפלא אם היא תלך על שמות גדולים מהבונדסליגה כמו רגניק, פאברה או משהו בסגנון.

עם סגל שכולל את קיין, אלי, סון, אריקסן* - לא רואה אותם מהמרים על מאמן שצריך להוכיח את עצמו בפני השחקנים.

oranfu, golding ו-Coutinho10 אוהבים את זה.