המחזור ה-21 בפרמיירליג: Starman

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/1/16.

1. Mellow29 Kopite

אין מה לומר, כדורגל זה ענף ספורט מדכא. כל כך הרבה שחקנים נותנים משחק טוב מאוד, וכל מה שצריך זה עלוב אחד כדי שזה יהיה 2-2 ולא 3-0 או 4-0.
    חוזה חדש? על מה ולמה? להגן על הערך שלו כשתבוא ההתעניינות? אין לו מקום בפרמיירליג גם בקבוצת תחתית שצריכה לירוק דם ולא יכולה להרשות לעצמה שוער רך כל כך, ויותר סביר שניתקע עם החוזה החדש שלו וננסה להיפטר ממנו מאשר נרוויח משהו.

2. alexshw Member

לא צריך להגזים. לקבוצות כמו סנדרלנד הוא ממש עזר.

3. oranfu Member

שוער אפס, פשוט אפס. הורג את כל המומנטום ומקבל גולים של ילדים א'.

אני גם מצטער אבל מילנר הזה זה כלום, פשוט כלום. אנחנו בלי מהירות ובלי פיזיות בהתקפה, חבל.

אבל באמת שאי אפשר לבנות על כלום עם שוער כזה (וזה עןד בלי שהבלמים שלנו יתנו את המתנה הקבועה שלהם).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Mellow29 Kopite

אני לא מגזים. לקבוצה כמו סנדרלנד יש הרבה יותר מה להפסיד איתו מאשר להרוויח איתו. אני לא קובר אותו לגמרי, הוא צריך ללכת לחפש את עצמו בגרמניה או באיטליה, שם הוא יכול לעשות קריירה סבירה בקבוצות מהדרג השני עם היתרונות שיש לו. קבוצת תחתית באנגליה תעשה בשכל אם תחזיק מישהו בינוני, ולא תיקח מישהו כמו מניולה (עלוב לגמרי בגובה, שוט סטופר טוב).

בכל מקרה זה ברור שאנחנו חייבים להעיף אותו. אחרי 3 שנים אין שום שיפור באספקטים כמו משחק רגל ומשחק גובה. אני לא יודע אם זה בעיות פסיכולוגיות אצלו או שהמאמן שוערים שלנו עלוב (אפשרות רצינית, גם ריינה נהיה פח מאז שאכטנברג קיבל את התפקיד), אבל די, רואים שזה לא מתקדם לשום מקום.

מילנר די חלש, אבל מורנו, טורה, הנדרסון, ללאנה ואייב טובים, צ'אן ופירמינו אדירים, תוסיף לזה את ההכנה הטקטית העלובה של ונגר, היינו צריכים להיות פה עם 4 שערים לפני המחצית. במקום זה איבדנו את כל המומנטום ועכשיו כל התקפה של ארסנל זה התקף לב עם הליצן הזה.
    אם פירמינו לא שם פה עוד איזה שני שערים אנחנו לא מנצחים, וחבל מאוד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גמרתי עם מיניולה היום. לא ששאר ההגנה חפה מאשמה, אבל כל שוער סביר חייב לקחת את השער הראשון, בשער השני קשה יותר להבין מה בדיוק קרה שם אבל גם שם מרגיש שהוא היה חייב לעשות הרבה יותר.

לא יעזור כלום, אין לנו מה למכור כשגם במשחק טוב יש לנו הגנה בראשות מיניולה שמסדרת ליריבה 2 שערים ממצב אחד בודד, אחרי ה2-2 ארסנל כבר התעוררה, המשחק התאזן מאוד ובנס של אחד למאה הם לא עלו ל3-2.

לפחות זה אחלה משחק לנייטרלים, כצפוי כששתי הקבוצות האלה נפגשות באנפילד.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם קלופ גבר שיעלה את וורד במחצית בחיי. איזה שוער כלומניק, אפילו בהחמצה האדירה של ז׳ירו הוא יכול היה לעשות יותר.

7. k_700 Member

אני עוד תופס את הראש מההחמצה של ג'ירו, לגמרי בסטנדרט ההחמצות של בנטקה את פלאיני.

ההגנות של שתי הקבוצות מביכות מאוד, אפילו עוד יותר מההגנות שקיבלנו אתמול במשחק שלנו מול ניוקאסל.
    אם זה לא אמור להפתיע במקרה של ליברפול זה מהיך מאוד כשזה נראה ככה מקבוצה שעוד בטעות יכולה לנצל את מצב הליגה ולזכות באליפות.

8. South Boy Member

כל ההגנה זוועתית היום אבל סאקו לא פחות גרוע ממיניולה, כיסוי גרוע שהוביל לשער השני וכמעט בישול לארסנל כמה דקות לפני זה. שניהם לא שייכים לרמה הזאת ועכשיו אני מבין טוב מאוד למה היו דיבורים על לנו איך שקלופ הגיע.
    הגנה מעוררת רחמים, כל הטעויות של רודג'רס נחשפות עכשיו ודווקא במשחק מצוין של החלק הקדמי. יכולנו להוציא כל כך הרבה יותר מהמחצית הזאת ולהיות בעמדה נוחה יותר כי אם ארסנל תתעורר ולנו יגמר הדלק ההגנה תבלוט אפילו יותר בעליבותה וזה לא יגמר טוב.
    מצבת השוערים שלנו כזאת עלובה, לחשוב כמה נקודות מיניולה ובוגדן כבר עלו לנו ולהבין כמה הם הרסו לנו לחלוטין כל שאיפה להוציא משהו מהעונה הזאת.

9. k_700 Member

גם בשער הראשון הוא נראה כל כך קלאמזי בסגירה שלו אחרי שפספס את הנגיחה, בלם מגושם וחלש מאוד.
    זה מצחיק בסוף קולקר יתברר די מהר כבלם הכי נורמלי בקבוצה הזאת.

10. South Boy Member

אחד השערים הכי עלובים שראיתי בכל ימי חיי, קומדיה כזאת של טעויות אני לא זוכר.
    טורה כבר לא שייך לענף וסאקו נתן את המשחק הכי חלש של בלם שראיתי באירופה, הם נראו כמו זוג מחליקים על הקרח שנהרס להם התרגיל.
    אוי איזה ייאוש.

11. All_Hale_Conradinho Member

אף אחד לא אמר לי שהחתמנו את סאקו. he might as well ללבוש חולצה של ארסנל עם כמה שהוא מוסר לשחקנים שלנו.

12. k_700 Member

בסך הכל הכללי יגמרו הדיבורים על ג'ירו שלא כובש במשחקים חשובים או שצריך חמישייה כדי שזה יקלט?

13. alexshw Member

טורה השריד האחרון במגרש מהאליפות האחרונה של ארסנל אולי הוא רוצה שוב לעזור לקבוצה איתה הכי מזוהה

14. All_Hale_Conradinho Member

אוקיי, זה כבר מוגזם. העלת את הנושא הזה כמה פעמים בחודש האחרון, והבהירו לך פה לא פעם שכל הביקורת על ז'ירו מבוססת על מעללי העבר שלו ולא על כושרו בעונה האחרונה. כן, עד העונה הזאת הוא עובדתית לא כבש במשחקים גדולים וקריטיים. העונה? בינתיים מברוק. נראה לאן זה יוביל.

15. k_700 Member

עובדתית זה לא נכון, הוא כבש גם במשחקיםצכאלה לפני העונה והעמיד קצב כיבושים קבוע.
    ולא, הביקורת עליו לא רק על מה שלדעתך לא עשה בעבר, אלא ממש יש אנשים שחושבים שהוא הפגע הרע בהרכב שלכם שמונע ממכם להצליח.

רגע, מה זה לאן זה יוביל? הוא כבר על 20 שערים העונה, במשחקים הכי קריטיים שלכם, כנראה שאם לא תזכו במשהו זה בגלל ההגנה שלכם, המאמן ואולי העובדה שאלכסיס עוד לא נחת לעונה הזאת.
    אבל ברור שאם לא תזכו אז כבר כולנו יודעים את מי הכי קל להאשים.