המחזור ה-21 בפרמיירליג: Starman

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/1/16.

1. Mellow29 Kopite

משחק אדיר לנייטרלים, משחק מדכא עבור אוהדי שתי הקבוצות.
    אני חושב ששיחקנו טוב מאוד והיינו ראויים גם ל-3 נק' אבל עם איך שהמשחק התפתח גם תיקו זו תוצאה סבירה. ראינו היום עם מי קלופ יכול לצאת לקרב בשנה הבאה ומי צריך לטוס מהמועדון הזה בהקדם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. All_Hale_Conradinho Member

אני אקטע את הדיון פה כי שנינו ניכנס בקרוב למקומות מכוערים מאוד. כל טוב שיהיה לך.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין אוהב כדורגל בעולם, שלא מייחל שלסטר תיקח השנה אליפות. אין אחד כזה. ואם יש אחד כזה, הוא לא אוהב כדורגל.

4. alexshw Member

כן אבל בטח באנגליה מגיעות פציעות ולסטר מן הסתם פגיעה הרבה יותר מול הקבוצות העשירות בעניין הזה ובכלל האיכות בסוף מדברת.
    אני חושב שבסוף זה של השכנים.

אם לסטר יקחו זו ההפתעה הכי גדולה באנגליה אולי מאז שהורידו את תקרת השכר לפני 55 שנים.

5. עידן444 Member

חבל, נצחון היום היה יכול להיות סימן דרך רציני בדרך לאליפות. לפני המשחק תיקו דווקא לא היה נראה לי נורא. אחרי איך שהמשחק התחיל כבר עבר לי תסריט סאותהמפטון וכל מיני תבוסות באנפילד ואז תיקו כבר היה נראה כמו פנטזיה. ההמשך פתאום גרם להבין שנצחון דווקא די ריאלי ולבסוף תוצאה שדי משקפת.
    ארסנל קצרה מידי וזו בעיה רצינית. מקווה שנתגבר על זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. oranfu Member

לא ציפיתי לכלום כי אני חושב שיש לנו כמה שחקנים שהם לא פחות מביזיון.

מיניולה צריך לעזוב את אנגליה. אי אפשר ששוער בליגה הזאת לא היה מסוגל להתמודד בכלל עם כדורי גובה. הוא קיבל גול ישיר מקרן בין הרגליים היום לעזאזל!!!

יש כמובן עוד כמה שחקנים שהם עלובים, על זה אני ארחיב בדיון שלנו.

אמרה היה מעולה מחצית ראשונה וחלש בשניה.
    פירמינו היה מספר אחד על הדשא.

היה משחק מצוין למי שלא אוהד את הקבוצות האלה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. Sturridge Member

רוצים לעשות עליו קופה בקיץ. :)

מדהים שהיה לנו אחד ושמו פליפה לואיז.
    אחח אם רק אזפי היה יכול לשחק גם בימין ולא לתפוס לו מקום.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו בדיוק היתה התחושה שלי. משחק שבסיומו שתי הקבוצות אוכלות את הלב בגלל מה שיכול היה להיות אילו...

9. k_700 Member

איזה משחק מטורף של ואן אנהולט, דפו לוקח את הכדור והמחמאות על השלושער שלו אבל אלוהים מה שהוא עשה מהאגף לסוואנזי היום.

ואם כבר סוואנזי, משהו שההגיון מסרב לקלוט.
    השחקן הכי טוב שלהם, מונטרו, מ17 הופעות שלו, 8 מהם נכנס מהספסל ובעוד 3 משחקי ליגה אפילו לא משותף.
    פלא שהם מעבירים כרטיס עוד מעט לצ'מפיונשיפ?

10. Raulito Madridista

העונה ז'ירו הרבה יותר טוב מבשנים עברו. הוא כבש צמד נפלא אתמול והצטיין בעוד משחקים גדולים. ועדיין, כל הביקורת עליו הייתה מוצדקת עד היום, 'זה לקח לו יותר מדי זמן'. חבל לי על הבעיטה בדלי של ארסנל, גם אם ליברפול הייתה יותר דומיננטית. עוד קצת, להחזיק מעמד, לנצח בשיניים. לנצח את ליברפול באנפילד זו חתיכת אמירה, הרי ברור שליברפול עולה נגד ארסנל וסיטי במוטיבצייה אחרת לחלוטין מאשר במשחקים נגד קבוצות אחרות, וזה רלוונטי לכל קבוצה. המשחק אגב קצת הזכיר לי את ה-4:4 המטורף עם ההצגה של ארשבין, לא יודע למה, התחלתי לדמיין אותו.

אף קבוצה כנראה 'לא רוצה' לקחת אליפות בפריימרליג, בינתיים מגיע ללסטר ללא ספק אבל אני עדיין חושב שמקום בטופ 4 יהיה הישג מבחינתה. צ'לסי החליפה מאמן כמובן והיא אמנם לא מפסידה אבל גם לא בדיוק חיברה רצף נצחונות. מנצ'סטר סיטי פתאום מזייפת גם במשחקי הבית, מאוד מאכזב. מחזור נפלא בליגה האנגלית. בכל-מקרה.