המחזור ה-21 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/12/10.

1. ArsenalFan Member

גם השערים שווסט ברום ספגו הם כל כך קלים - הרננדס מקבל מסדר כבוד בהגנה הלא מתואמת ומבקיע את השער הכי קל שיכבוש בחייו מקרן, על התגובה באיחור של חצי שעה של קארסון בשער הראשון כבר דיברו כאן. הספיקו ליונייטד בערך חמש דקות של לחץ התקפי בסך הכל לאורך 90 כדי להבקיע שני שערים, זה סימן לקבוצה שכמו תמיד mean business גם ביום רע... ומנגד ווסט ברום, קבוצה שיש לה כדורגל ורואים זאת בפעם המי יודע כמה, אבל מחמיצה פנדל וסופגת כאלה שערים רכים. גם הפעם היא תצטרך, לדעתי, להיאבק כדי לשרוד. הליגה כרגע מאוד צפופה בחלק התחתון, הסכנה על הבאגיס אמיתית למרות שנראה שהם טובים לפחות ברמה אחת מקבוצות כמו וולבס, ווסטהאם, וויגן, לדעתי הם גם טובים מבלקפול וכנראה שגם מבירמינגהאם.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלום לך בכייני. נגיעת היד ברחבה של ברומיץ' הייתה כל כך ברורה אבל אפקט אולד טראפורד (אופס שוב הכל הפוך, יוניטד היא שקופחה) מנע את הפנדל.
    הגיע הזמן שאנשים יבינו שהשופטים באנגליה הם פשוט שופטים רעים, וזה בא לידי ביטוי בכמעט כל משחק שני.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. k_700 Member

לגמרי, גועל נפש של שיפוט באמת.
    איבד בסוף לגמרי את השליטה במשחק. 5 דקות תוספת זמן, יד ברורה שם מההרמה של פאביו, שריקות מעצבנות לעבירות שלא היו.

נראה כאילו היה לו אינטרס היום שברומיץ' ינצחו. יאללה שיצא לפנסיה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקלישאה הזו נכונה מתי שקבוצה מרשימה ונותנת משחק כזה פעם בכמה זמן, הבעיה היא שהיכולת הזו, בטח במשחקי החוץ של היונייטד, הפכה לעוד הופעה רגילה, ולא משהו יוצא דופן.

שוב, לפני שכל מיני אנשים רגישים יתחילו להתבכיין, כל מה שאני אומר על היונייטד, תקף גם לגבי צ'לסי.

5. alexshw Member

אל תשכח שהיו גם משחקי חוץ טובים לקבוצה, שבהם נשמטו נקודות בצורה טפשית. גם בסנט אנדריוז, לטעמי, הקבוצה הציגה מחצית שנייה משופרת.

פרגי אלוף העולם להתמודד ולנצח בתנאים שרחוקים מלהיות אידאלים.
    בניגוד למוריניו שפשוט יודע לאמן שחקנים מוכחים ממילא.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/11
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון היום של קבוצה אלופה. חושב שכולם צריכים להוריד את הכובע בפני הקבוצה הנוכחית של יוניטד.
    עם הפולני בשער, פלטשר כקשר ימני, גארי נוויל באגף ימין, אוברטן באגף שמאל ושחקנים כמו פביו שצריכים לעלות לא לאגף שלהם בגלל עומס פציעות מדהים והיוניטד עדיין יוצאת מנצחת.
    ככה לוקחים אליפות...

7. k_700 Member

משה, נראה לי המציאו חוק חדש שרק אם אתה תופס את הכדור בשתי ידיים כשהכדור במלוא הקפו ברחבה אז ורק אז מותר לשופט לשרוק.

ביזיון.

משה, מיותר לדבר פה על ניצחון של אופי. היה לנו מזל לא ראיתי שום אופי.
    גועל נפש של משחק שלנו. 20 בעיטות בועטת לנו ברומיץ. 60 אחוז החזקה בכדור לאורך משחק שלם. אדישות מצד כל השחקנים שלנו למעט פאביו והרננדס שנכנסו מחליפים.

אגב, חייבים למצוא פתרון דחוף לאגפים. אי אפשר לשחק עוד משחק עם פלטשר/גיבסון באגף פשוט אי אפשר.

אגב, נראה לי שרוני הולך להיות בחוץ תקופה ארוכה. החזרה המיותרת שלו למגרש(נראה לי סוג של התחנפות לאוהדים. הוא פתח בקמפיין התחנפות השבוע) עוד תעלה לנו ביוקר.

8. The_Arsenal Member

יכול להבין ביקורת על השיפוט. הוא היה מזעזע לשני הכיוונים, אבל מי שרושם שהשופט היה לטובת אחד הצדדים היום הוא פשוט ליצן. בטח כשזה בא מאוהדי יונייטד, שהיו צריכים להיות עם עשרה שחקנים ופנדל עוד במחצית הראשונה. מצד שני, אדום לגארי נוויל, אני לא בטוח לטובת מי זה. שלא ייגמר לעולם הבחור הזה, תענוג.

המשחק הזה הזכיר לי יפה מאוד למה אני שונא את יונייטד. פשוט גועל נפש מרוכז.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הייתי מנסה להתעלם מהמשפט הזה כי אני לא מבין מה הקשר לכאן, אבל כזו שטות לא זוכר מתי ראיתי בפורום.
    מוכחים? אם אני יתחיל לספור את השחקנים שמוריניו לקח והפך לוורלד קלאס במו ידיו אני לא אצא מזה. קל לירות שטויות באוויר על מנת להרגיש שאמרת משהו שיעניין פה אנשים, אבל שזה חסר ביסוס... זה פאתטי.

10. Wave Member

דווקא בתחילת העונה שיחקנו טוב בחוץ, בגודיוסן פארק ובקרייבן קוטג'.
    הדבר הכי חשוב היום זה ה-3 נקודות שאיכשהו יצאנו איתם, ווסט ברום פראיירים רציניים כי הם היו ראויים לפחות לנקודה 1, שופט מזעזע שמצד אחד לא ראה פנדל ואדום לנוויל , שרק לכל מיני פאולים הזויים (ברבטוב) ובסוף עוד פנדל ברור בצד השני ש... לא נשרק, לפחות הוא שרק לפנדל השני של ווסט ברום.
    ההופעה היתה מאוד חלשה, היה שיפור במחצית השניה אבל זה עדיין לא מספיק טוב, כשסקולס לא משחק, וזה בא לידי ביטוי במיוחד במשחקי חוץ, אין שום סדר במשחק שלנו והיריבה בדר"כ שולטת יותר בכדור. אנחנו פשוט חייבים קשר מרכזי שיוכל להכתיב קצב, אין לנו אף אחד כזה בסגל פרט לסקולס ולבנות עליו בגיל שלו זה יותר מדי

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולטון היום עם 3 שחקני שדה על הספסל, לא חושב שראיתי דבר כזה מאז ששינו את החוקים.

12. alexshw Member

בולשיט. הוא היה קונה כל מה שזז.
    איזה וורלד קלאס. נכון הוא מצוין בלהתמודד עם הרבה כוכבים. בסדר.
    אבל הוא מאמן שצריך ארנק בלתי מוגבל מבעליו.
    זה כל כך ברור בצ'לסי ואינטר.
    השאפו העיקרי מגיע לו על אלופות עם פורטו. זה נכון.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלטשר בקישור הימני? פביו מגן ימני? גיבסון בדקות האחרונות משחק על תקן השחקן הקידמי ביותר שלנו? מלמד יותר מכל עד כמה הניצחון היום גדול ומלמד על אופי.

5 נקודות מארסנל 7 נקודות מצ'לסי כשנכון לדקה הזאת גם אנחנו וגם הם עם 19 משחקים, מעולה.

14. Gass12 Member

ניצחון דחוק אבל חשוב מאין כמוהו. שלום לך בירמינגהאם לא להתראות
    עיר ענקית ומגעילה...
    עשו לנו את המוות ווסט ברום היום.מאידך החולשה הלא מוסברת הזו של כל מרכז השדה שלנו...
    השיפוט רע. אבל השיפוט הוא חלק מהעניין פעם לטובתך ופעם לרעתך כפי שאכן התרחש היום.פנדל מוצדק של ריו ובהרבה מזל החמצה.אני ממש לא יודע אם היינו מחלצים נקודה אחת במקרה שהפנדל היה נכנס...
    עכשיו נקווה לעשר המכות שינחתו על היריבות שלנו.הייתי מדלג על דם
    והולך ישר לצפרדע...

15. k_700 Member

אההה...רגע שאני אבין....רק שאפו מגיע לו על אלופות עם פורטו?
    יש מאמנים שעובדים במקצוע 50 שנה ולא מצליחים להביא קבוצות לגמר ליגת אלופות.
    יש מאמנים שמוציאים מאות מיליונים על רכש ולא מצליחים לעשות את מה שמוריניו עושה.

מוריניו הוכיח כבר שהוא מאמן גדול בכמעט כל אספקט של האימון.
    לזכותו יאמר שבכל מקום שאימן הוא לקח תארים בצורה הכי מרשימה שיש.
    בצ'לסי הוא העמיד את אחת הקבוצות הטובות ביותר שנראו עם הגנת ברזל נדירה.