המחזור ה-21 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/1/12.

1. skyday20 Member

שער של צ'לסי, אחרי בעיטה אקרובטית של טורס למשקוף ולאמפס מסיים את זה מקרוב.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יותר פגע בלמפארד מאשר הוא בעט

3. מזגן Member

FRIMPONGED

https://p.twimg.com/AjIPrPOCIAAjkZe.Xxx

4. Christian Dailly Member

איזה דיליי מזעזע יש במשחק של יונייטד,רוני החמיץ והקהל הגיב להחמצה אחרי 5 שניות.

5. The_Arsenal Member

אני רואה שיעקובו קיבל אדום ישיר במשחק נגד פולהאם. זאת מכת מוות לבלקבורן. אם יעקובו לא ישחק שם לפחות בשלושה משחקים הבאים אלוהים יודע מי אמור לשים להם גולים... אני חושש בשבילם שייפתח פער בתחתית שהם לא יוכלו לסגור. גם ככה מצבם אנוש..

6. Selby Member

אנחנו משחקים נהדר לדעתי אבל ההונגרי הג'ינג'י החליט שהוא לא סופג היום ולא משנה מה.

7. Magpie22 Member

בליברפול צריכים להתבייש.
    משחקים ללא חלוץ.
    דירק קויט שמתופקד כחלוץ היום משחק באמצע המגרש.

8. The_Arsenal Member

וולבס מובילים בWHL, ופרימפונג עם צהוב. אני אמנם לא רואה את המשחק אבל אין לי ספק שפרימפונג רואה את טוטנהאם נדלק לו משהו במוח, והוא מתאבד היום על המגרש.

והנה, אחרי שהנרי כבש, עכשיו סקולס כובש. כאילו התסריטים האלה נכתבים מראש.
    אולי אני לא אובייקטיבי, אבל עושה לי רושם שהגול של הנרי היה הרבה יותר מלא באמוציות. כנראה בגלל שסקולס עוד התרוצץ על הדשא ב-OT לפני קצת יותר מחצי שנה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/12
  9. Selby Member

באמת אבל באמת שאין דברים כאלה. איזה חיוך מרוח לי על הפנים. רק הוא היה יכול להכניע את בוגדאן לפני המחצית.
    He scores goals galore he scores goals!

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חושך מצרים באנפילד. הדרבי של פתח תקווה היה יותר אטרקטיבי מזה, בחיי. מישהו מוכן להסביר לי באיזה מערך ליברפול משחקים בדיוק? נראה לי שהשחקנים ואפילו דלגליש עצמו גם כן לא ממש הבינו. למה אין על המגרש חלוץ בבית מול סטוק? למה יש על המגרש חמישה שחקני הגנה בבית מול סטוק? איך זה שעל צד ימין אנחנו רואים את סקרטל, ג'ונסון ודאונינג בעוד שבצד שמאל חוזה אנריקה משחק לגמרי לבדו (כשדווקא שם סטוק מציבה את ג'ונתן וודגייט שממש לא מוצא את עצמו בינתיים)?

קני חייב להעביר את החניכים שלו ל4-4-2, בדחיפות. נכון לעכשיו השחקן הכי יצירתי של ליברפול על המגרש הוא קואטס...

11. Eric Cantona Member

רק חיוך סלבי? לגזור ולשמור, זו ברכה כל רגע שהוא עדיין פעיל על המגרש.

12. מזגן Member

פרימפונג במשחק פושר מאוד. לא עקבי. כבד. וחסר נסיון. צריך עוד זמן כדי להשתקע בהרכב שמה כדי לתת הופעות טובות. למרות שהוא נראה עייף כבר עכשיו.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חושך מצרים אבל לא משהו מפתיע מדי, לא ציפיתי להרבה ממפגש בין שתיים מהקבוצות האפורות בליגה.
    אין פה שום קשר למערך, רק לפרסונל. לצערי גם אין הרבה אופציות על הספסל, רק בלאמי, אבל מתי הוא יעלה (אם בכלל) תלוי במצב הכשירות שלו.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום דבר מפתיע במחצית הראשונה, בלאמי וקארול במקום קואטס/קראגר ואדם/הנדרסון/קויט לפני דקה 70 בבקשה, אדון קני דלגליש. בעדיפות לחילוף במחצית (כן, יש אופציה כזאת!). ואז אולי, אולי, יהיה לנו סיכוי להבקיע.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/clock.Xxx

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה את המשחק של ספרס כרגע... פרימפונג חייב ללמוד לשלוט בעצמו, הוא ביצע סיכול ממוקד לבייל (תמיד דבר טוב אבל לא בדקה ה-30 במצב ממש לא מסוכן) ובכלל נראה כאילו הדם עלה לו לראש במשחק הזה. בכל מקרה משחק טוב שלו ונקווה שיעזור לוולבס לשרוד. לדעתי הם מאד ישמחו, גם עכשיו, אם המשחק יסתיים בתיקו - קשה לי מאד להאמין שהם יעמדו בקצב המפחיד שבו ספרס משחקים. בייל ולנון, יחד עם ווקר ואסו אקוטו מהאגפים זאת צרה צרורה.

אדבאיור כבש שער שנפסל בגלל נבדל (כי הוא תמיד בנבדל), שער שאולי היה נכבש אם הוא לא היה נוגע - אבל אני חושב שההחלטה לא היתה נכונה. בכל מקרה הגול די באוויר למרות שוולבס מגינה יפה מאד, כי וולבס איכשהו ממשיכה להחמיץ הזדמנויות לא רעות בכלל והם ידועים כנאיביים.

צריך לתבוע את ונגר על רשלנות פושעת, על זה שסקוט פארקר לא אצלנו. איזה שחקן.