המחזור ה-21 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: אוטוטו פיורנטינה - אינטר. יובנטוס - רומא במרכז הדיון.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏5/2/21.

1. DRORIKO Member

בשביל מה היית צריך לחזור תגיד לי? מה היה רע לך ב-LA? אחלה עיר שבעולם

2. SerieA Il Capitano

מבחינת פונסקה לפי מה שקראתי זה על הכיפאק שהפסדנו, זה יובנטוס ואין מה לעשות, הם יותר טובים ולא היה לנו סיכוי. לכן הגענו והנענו את הכדור, מסרנו לספינאצולה שיעשה דריבל חסר תועלת או הרמנו קרנות.

מה יכולנו כבר לעשות? שיחקנו נגד יובנטוס. אנחנו גאים בשחקנים שלא חטפנו 8-0.

3. RubberSoul Member

אני בטוח שהוא יכול למצוא עבודה בעוד מועדון חוץ מגנואה. כמה ארוך היה החוזה שהוא חתם בגנואה שהוא חוזר כל פעם מחדש לתפקיד במקום לחתום במקום אחר? יוריץ' עשה בשכל וברח משם למקום טוב, מתי בלארדיני?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיים לא ראית מאמן שמחמיא ליכולת השחקנים אחרי הפסד?

לא אהבתי את הציוצים של השחקנים כאילו חזרו מניצחון ולא הפסד ליריבה היסטורית, אבל דווקא הראיון אחרי המשחק היה רגיל לחלוטין.

5. טל. Member

בפעמים הקודמות ככל הזכור לי כשרומא חטפה בראש המגדולות של הליגה: התגובה של פונסקה היתה חריפה יותר.
    ואכן הקבוצה התנערה, ו חזרה לחיים מחזור לאחר מכן.

הפעם ההצהרה של פונסקה היתה מגוחכת בקטנה. והיוותה ירית הפתיחה לדיבורים המגוחכים יותר שיצאו מהשחקנים.

בוא נראה מה יהיה מול אודינזה... כמו שאמרתי: המחזור הבא זה המבחן עכשיו.

נ-ב:
    ממש אבל ממש לא מתאים לי ניצחון של לאציו עכשיו.

6. SerieA Il Capitano

ראיתי בהחלט, אתה צודק, וזה הרבה פעמים מפריע לי. מצד אחד חשוב לשמור על המוראל בחדר ההלבשה, בסוף העונה ארוכה וממילא קשה מאד. מאידך האמביציה צריכה להיות אף היא.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

די פרנצ׳סקו משנה מערך לשלושה בלמים ואפשר לומר ששלישיית הבלמים (ביחד עם קראניו) עובד נהדר, כאילו הם שיחקו ככה יחד כבר כמה עונות ולא בפעם הראשונה. הבעיה שזה הדבר היחיד שעובד בקאליירי בינתיים, אפילו למתפרצות הם לא מצליחים לצאת.

לאציו מנגד, כמו בתקופה האחרונה, תענוג. חסר רק את הפעולה האחרונה/הלפני אחרונה שתפצח את ההגנה.

יש עוד מחצית.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/21
  8. GRANDE LAZIO Member

הוא באמת הוציא עכשיו את לצארי ואלברטו? חחחחחחחחחחחחחחחחח
    לצארי הכי טוב על המגרש. פשוט הכי טוב.

אין לי מילים.

9. GRANDE LAZIO Member

הניצחון הדחוק הזה הוא נטו יכולת אישית של צ'ירו, חוץ מזה חרפה של מאמן.
    מתחילת החצי השני לצארי שורף תאגף, כל כדור מגיע אליו והוא מייצר ומייצר. הכל פשוט עבר דרכו. למה לעזאזל אינזאגי מוציא אותו ועוד לטובת שחקן גמור שלא שיחק שנתיים? ואני עוד לא מדבר על אלברטו. מכניס לי את אקפה חחחח. בדיחה. מאז החילופים האלה הלכנו אחורה ובנס ובזכות ריינה לא חטפנו שיוויון מול קבוצה שלא ניצחה 13 משחקים רצוף. יש לך גם בלם מחליף בסגל, אם כבר החלטת להוציא את מוסאקיו (למה מה שלא טוב למילאן טוב לנו?) למה את פארולו? מהצד שלו 2 חורים. מוריקי שם 2 גולים במשחקים האחרונים ועוד מול אטאלנטה והוא מסופסל. הוא חם תן לו לשחק.

די כבר נשבר הזין. אם לוטיטו מאריך לו חוזה אני קופץ מהגג. אין כוח יותר ליצור הזה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפעם הקודמת שדבר דומה קרה (ספאלטי אחרי הפסד לריאל מדריד עם מלא החמצות ומנגד מבצע אישי של רונאלדו) אמרו שהם מסתפקים במועט ואז זה תורגם ל14 נצחונות ו3 תיקו עד סוף העונה. אמביציה זה לא רק משחק בודד מול יובנטוס.

11. SerieA Il Capitano

אני זוכר את המשחק ההוא היטב. באמת היה מתסכל לצפות.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני, כפי שאפשר היה להבין, לא לבד וכמעט כל העיתונים מציינים אתמול/היום שהמשחקים הללו יכריעו את גורלו של גאטוזו. לצערו, מאנולס (שנפצע במהלך המשחק האחרון) לא יעמוד לרשותו בשני המשחקים (ואף יותר), וכך ככל הנראה גם קוליבאלי (שהחמיץ גם את ג׳נואה) בגלל הקוביד.
    קיצר, תנחומי לרינו.

13. DRORIKO Member

שני אוברייטד. הפציעה הבאמת משמעותית היא של ההוא שמגיע להם בקושי לברכיים(פיזית, מבחינת גדולה הם לא מגיעים לברכיים שלו).

14. טל. Member

אני הייתי מוכן לקחת מ ADL את קוליבאלי האובר-רייטד... תמורת כל שחקן מרומא שהוא רק רוצה, חוץ מזאניולו.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין הם צמד בלמים יותר איכותי, טוב, מועדף, מנוסה ומתואם ממקסימוביץ׳ את ראחמאני, וגאטוזו (ולא רק הוא) מעדיף אותם בצמד המשחקים שיכריע את עתידו במועדון (ואולי את עתידו כמאמן של קבוצות צמרת בכלל).

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/21