המחזור ה-22 :: אודינזה לא עוצרת, נאפולי דורסת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏28/1/11.

1. AS R Member

השופטים פשוט לא יכולים שאינטר לא תנצח..

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה שם תפיסה קלה שבאמת לוותה בהרבה הצגות, מצד שני, העבירה שזיכתה את פאלרמו בפנדל הייתה בכלל מחוץ לרחבה וגם היא די גבולית. לצערי אין פה קיפוח של שום צד, רק שחקן איטלקי גדול אחד.

3. 亚历山大帕托 Member

לא ראית את המחצית הראשונה, אה?

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אבל זה לא משנה את העובדה שפאלרמו קיבלה פנדל הרבה פחות חוקי מאשר זה שאינטר קיבלה, וגם אם פאלרמו הייתה מכניסה עוד גול מדובר על משחק אדיר של פאציני וקאמבק גדול של אינטר.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ז'וליו סזאר במחצית שנייה אדירה.

6. Muurad Member

פשוט אדיר.

ואגב מצאו את ההבדלים בין סאנטון כמגן שמאלי לבין זאנטי... קפיטאנו פשוט לקח אגף פרוץ וסגר אותו הרמטית, נעל, והחביא את המפתח איפשהו באיצטדיון שאף אחד לא יוכל למצוא אותו.
    אם המשחק הזה לא גרם לליאו להבין מה שרובנו הבנו מתחילת השנה, שזאנטי צריך לשחק כמגן שמאלי - אין לי מושג מה כן.

וראנוקיה היה מצויין, לקח את פאסטורה פרוייקט, כל פעם שהם נפגשו הארגנטינאי נפל לרצפה ואנדראה התקדם עם הכדור.. איזה כיף שיש ביטחון במרכז ההגנה.

וכמובן החלוץ הבינוני שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx איזה חיית רחבה, אין מילים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/11
  7. 亚历山大帕托 Member

1. העבירה של מוטה היתה בתוך הרחבה.
    2. הגיע לפאלרמו פנדל במחצית הראשונה.

אינטר שוב גונבת נקודות ואתה אומר "לא משנה". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. SerieA Il Capitano

האושר על הניצחון, העצב על סאנטון. לא יודע מה יהיה עם הילד הזה, אבל אני חושב שהוא ישחק מעט מאד מעתה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק! איזה משחק! ושוב, איזה משחק!

נתחיל מהדברים הרעים:

* סאנטון איום ונורא
    * מיליטו סובל ממחלת איפה אני?

נעבור לדברים הטובים:

* אפילו פאציני לא חשב שהסיפתח שלו יהיה כל כך ענק כמו היום, צמד + פנדל, מחצית שניה ענקית שלו
    * חארג'ה, מודה שאני רואה אותו נראה לי בפעם השניה או השלישית בלחץ, והיום הוא דווקא היה טוב, מקווה שלא מדובר פה בעניין של חוסר יציבות...
    * קאמבק מארץ הקאמבקים, עכשיו עם הפנים לחמישי נגד בארי בחוץ.

אנדריי יש משחק שאינטר מנצחת שאתה לא בוכה על השיפוט שרק בזכותו אינטר ניצחה? עם כל הכבוד, פאלרמו במחצית הראשונה עשתה 3 התקפות, שמה 2 גולים ופגעה בקורה...כשהגול הראשון די מקרי הודות לסאנטון והשני הוא טעות של ז'וליו סזאר שסגר לא טוב את הפינה הקרובה. מנגד אם לא סיריגו, עוד במחצית הראשונה התוצאה היתה 2:2, ההגנה של פאלרמו לא יצאה המשך דקות ארוכות לקראת סיום המחצית הראשונה ועד ל-3:2 במחצית השניה מהרחבה שלהם, הם פשוט הזמינו את אינטר לנצח. ועדיין, המשחק הזה לא הוכרע על ידי השופט, במצב של 1:2, פאלרמו יכלה לסגור סיפור עם פנדל, ולא עשתה את זה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/1/11
  10. 亚历山大帕托 Member

http://img232.imageshack.us/img232/5388/1292365974702.Xxx

איזה הסבר! כעת אני משוכנע כי:

- לא הגיע לפאלרמו פנדל במחצית הראשונה.
    - לוסיו לא צלל ואכן היתה עבירה שהובילה ל-2:2.
    - היה פנדל על פאציני.

ראיית משחק נהדרת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/1/11
  11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הספקתי לראות רק את המחצית השנייה בסן סירו ובתחילתה עוד הייתי בטוח שלאינטר אין סיכוי לחזור מהפיגור. ההחטאה של פאסטורה גרמה לאינטר לחזור למשחק ופלרמו לא יכלו להתמודד עם הלחץ. הפער מאינטר הוא רק 9 נקודות כשלזכות הנראצורי משחק חסר. פאציני היה שחקן שמאוד חיבבתי, אך המעבר לאינטר בנוסף לצמד היום יאלץ אותי להתחיל לשנוא אותו. הוא חלוץ מדהים שברגע זה עדיף על פני מיליטו ובקבוצה כמו אינטר הוא מסוגל להבקיע לפחות עוד עשרה שערים.
    הגיע הזמן לקחת את נאפולי ברצינות, רוב הסיכויים שהם ישתתפו בליגת האלופות, אך אם הם לא יקרסו תחת הלחץ הם עוד מסוגלים להוות יריב רציני על הסקודטו.

12. AS R Member

הפנדל של פאלרמו קיבלה היה מוצדק לחלוטין. טיאגו מוטה פשוט הרים את הרגל וסיבך אותה ברגלו של שחקן פאלרמו ועצר אותו (וזה היה בתוך הרחבה).
    אסור לתת לשחקן צעיר ולא מנוסה לבעוט פנדלים, בטח לא במשחק כזה.

פאציני לבדו (טוב, ביחד עם השופטים) מוציא את אינטר מפיגור של שני שערים לניצחון. הסכום הלא גבוה שאינטר שילמה עליו כבר מתחיל להצדיק את עצמו.

ומספדוריה לא נשאר הרבה, כצפוי אחרי עזיבת קסאנו ופאציני. תסיים איפשהו באמצע הטבלה, עדיין יש שם כמה שחקנים טובים (ציגלר, גוברטי, מאקדה, פאלומבו).

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/11
  13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק משוגע, מעצבן ומורט עצבים.אבל, לראות את פאציני מביא ניצחון כבר בבכורה שלו שווה את הכל (שווה גם התעלמות מהבכיינות של אנדריי, למרות שהוא צודק).

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs895.ash1/180314_10150177896194896_615164895_8812683_4440301_n.Xxx

Forza!

14. 亚历山大帕托 Member

http://i54.tinypic.com/29m0qhd.Xxx

אתה בסדר, קח מוריניו.

15. il Divino Codino Member

יום עסל יום בסל, זה מה שיהיה עם פאציני, היום זה הזמן להתלהב ממנו כי הוא כבש שניים ובישל אחד, מי שהתעמק במהלכים שלו ראה בדיוק 2 שערים מהטרייד מארק של ג'ילארדינו, והתחזות מכוערת א-לה ג'ילארדינו, 'צטער, פלופ בהתהוות, פאציני אולי יכבוש מספרים סבירים (הרי גם אלאדינו כבש 17 גולים בעונה הראשונה שלו במילאן), אבל היכולת שלו? עוד נראה... פאציני כבש היום שער ראשון בדיוק כמו שג'ילא עושה, מקבל כדור, משתלט עליו טוב מול שחקן ההגנה, עושה סיבוב ומשחרר דרדל'ה שהשוער מפספס בחלקיק שנייה, שער שני בנגיחה קלאסית, ושער שלישי בהתחזות אופיינית, אכן חלוץ מדהים.

הבאסה זה שאינטר מנצחת עוד משחק שלא מגיע לה, גם בעזרת השופט (נראה לי כל השופטים במחזור האחרון עשו הכל כדי שהביתיות ינצחו), וגם בעזרת פאלרמו, שיצאו פראיירים לגמרי.

אבל זה בסדר, יש עוד משחק אחד במחזור הזה כדי להתעודד, ושם הסיכויים לשמחה גדולים בהרבה, על גבול הוודאי.