המחזור ה 22 בסריה A:: הדרום נגד הצפון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏4/2/12.

1. 亚历山大帕托 Member

השפלה כזאת של אינטר תמיד תיזכר לטובה.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בעד... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

מה שהכי מרגיז זה קונטה. עשה כמעט כל טעות אפשרית במשחק היום, כאילו רוצה לתת את הנקודה לאקסית שלו. כמו שכתבתי במחצית, 3-5-2, דל פיירו, קוואליירלה, קצת פחות לסרס את הבעיטות מרחוק, יש לנו הרבה כלים שהקפיטאנו פשוט לא משתמש בהם.

3. Muurad Member

לא יודע על מה אתה מדבר.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יותר מניסיון זול להשכיח את החרפה בסרדיניה.

5. VAR Member

זו צורה מאוד שטחית להסתכל על זה, בטח מהצד שלכם. כל המומנטום שצברתם מהדרבי התפרק, קיבלתם בראש מיריבה שלכם, וזה משחק שלישי ברצף שאתם לא מנצחים. מבחינת מילאן זה אולי המחזור שמחרב לה את האליפות, אם זלאטן אכן יורחק למס' משחקים. ויובנטוס... אם היא מאבדת נקודות בבית מול סיינה אז באמת שלא מגיע לה לקחת את התואר.

חבל, הכדורגל האיטלקי פתח טוב מאוד את העונה וכרגע זה נראה על הפרצוף.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/12
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה הזו מסתמנת כיותר גרועה מעונת 2003/2004, באותה עונה לפחות, אינטר צירפה את אדריאנו ודקי בחלון ההעברות בינואר, העונה מכרנו את השחקן הכי טוב שלנו וצירפנו שחקן איטלקי שלא באותה רמה ועוד שני דרום אמריקאים לא מנוסים.
    הרכב כזה הגנתי כמו שראניירי העלה היום, לא ראיתי בחיים שלי, מה שמצחיק יותר מזה, הקבוצה אפילו ספגה רביעייה, על אף ששיחקה עם 10 שחקנים בהגנה. נמאס לי להתבכיין על המינויים של ראניירי, אבל מהרגע הראשון ידעתי שלא ייצא מזה משהו טוב. עד לפני כמה מחזורים, האמנתי בתום ליבי שעדיין יש לנו סיכוי לזכות באליפות, אחרי ההפסד לליצ'ה והתיקו עם פאלרמו, חשבתי שאפשר להסתפק במקום השלישי. כיום, אין לי ספק שמקומנו בליגת האלופות אינו מובטח בכלל.
    אם ראניירי לא יתפטר מעצמו, הרביעייה צריכה לגרום למוראטי לפטר את הפחדן הזה. אך לצערי הרב, התנהלותו של מוראטי אחרי עידן מוריניו לא נותנת לי הרבה תקווה שזה אכן יקרה.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חחח זה בדיוק מה שאמרתי לחבר אוהד אינטר עכשיו בפייסבוק. וברצינות, אני שמח בשביל רומא שיש לה מאמן שלא מפחד לתת לשחקנים צעירים צ'אנס. אני לא בטוח שהיו הרבה כמו אנריקה שהיו נותנים לבוריני צ'אנס כמו שהוא נותן לו עד עכשיו. כל הכבוד.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולשיט לא נורמלי. הרבע שעה שלפני ההרחקה הייתה הכי טובה שלנו במשחק והגול היה באוויר. ודווקא בגלל זה אני זועם עליו. הוא ביזבז לנו 2 נקודות. אם לא ההרחקה היינו מבקיעים גג תוך 10 דקות.

מחזור הזוי וכל מה שהולך אצלנו עוד יותר הזוי. בלי קישור, בלי החלוץ והלידר שלנו בהתקפה ובלי המאמן. תיזמון מושלם לבקר באודינה.

נ.ב.
    איברה, רוביניו ופאטו - מספיק כדי לממן את טבז ובאלוטלי?

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נוטה להסכים איתך. אני אולי האוהד האחרון שיפקפק בתרומתו של זלטאן אבל ההתנהגות שלו מגעילה כל פעם מחדש. אם חשבנו שבעונה שעברה הוא שבר את כל השיאים אז הרי שטעינו, בשביל הפגיעה בארוניקה הייתה נחוצה? אפשר לקרוא לי כפוי טובה, אולי אתם צודקים אך שחקנים כאלו גורמים לי לסלידה.

זלטאן אמנם מציל אותנו נגד הקטנות אך האם זה מפליא מישהו ששאר החלוצים משחקים הרבה יותר טוב בלעדיו. אפילו רוביניו היה מסוכן יותר לאחר הרחקתו. דבר נוסף הוא שאפשר לספור על כף יחד אחת את מספר הפעמים בהם הרשים לטובה נגד הגדולות. משגע אותי איך הוא מנסה לסבך כל דבר פשוט ומחפש כל הזמן את המסירות והתרגילים הגאוניים במקום להיות יעיל ולסחוף את הקבוצה לניצחון.

עונה הבאה הוא יהיה בן 31, יהיה אפשר לומר תודה רבה אבל הגיע הזמן להיפרד.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי המאמן? מה קרה עם אלגרי?

11. VAR Member

חולה נפש, אוטיסט ובובת חרסינה בתמורה לחולה נפש עוד יותר גדול ושחקן שרוצה לפרוש.

can't think about a better deal

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/12
  12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טבז + באלוטלי + פרעה >>> איברה + פאטו + רוביניו

אלגרי זרק בטטה על השופט או משהו כזה. לפחות ככה שמעתי. לא ראיתי בדיוק מה הוא עשה שגרם להרחקה.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדי שרובנו נרגע מהמחזור הארור הזה:

14. VAR Member

בוא נגיד שקבאני + יובטיץ' + פרעה זה גם עדיף על מה שיש לנו, ואפילו יישאר כסף בשביל לקנות סוף סוף קשר יצירתי.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה להם ולנו? טבז עם רגל וחצי אצלנו והקשר בינינו ובאלוטלי ברור. יובטיץ' וקבאני זה סתם שמות מנג'ר.

לא צריך כסף בשביל קשר יצירתי. מונטוליבו יגיע בחינם בקיץ על תקן אקווילאני משודרג (קובי שתוק ואל תתערב, לא שאלתי אותך).