המחזור ה 22 בסריה A:: הדרום נגד הצפון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏4/2/12.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב, יכול להיות שמקסי בחור נחמד. לא יודע, לא מכיר אותו. אני משוכנע שהוא עובד קשה ושזה חלום גדול שלנו לשחק אצלנו וכו' וכו'. אבל לא מתאים לי הקטע. פיפו הוא זה שאמור לקבל את הדקות האלה. פיפו הוא זה שאמור להיכנס ולהושיע כשהמשחק שלנו דפוק לגמרי ואנחנו צריכים איזה מישהו שיעקוץ. כל רגע שהאפרוח המהלך הזה נמצא על המגרש/ספסל כשפיפו ביציע זה רגע של ביזיון.

2. 亚历山大帕托 Member

אלגרי הורחק מיד אחרי שהכניס את מקסי במקום אל שעראווי. ועוד אחרי המשחק הוא טען שזה לא היה מוצדק...

3. VAR Member

מה היה לטבז ולנו עד לפני כמה חודשים? זה שיש לנו פטיש לשחקנים עם בעיות נפשיות חמורות (בימים כאלה זלאטן פתאום הופך ממפלצת לשחקן שמיועד למכירה...) זאת כבר בעיה אחרת. בכסף שמוכרים את השלושה הנ"ל אין לי שום ספק בכלל שאפשר להביא את קבאני ויובטיץ', מה גם שאני מאמין שהשניים האלה ירצו לעבור והשכר שלהם יהיה נמוך יותר מאשר שני הסוררים מהצד התכול של מנצ'סטר. וזה לא חייב להיות רק שניהם, יש עוד כל כך הרבה שחקנים ברמה הזאת שאפשר לגשש אצלם, אבל גליאני תמיד מחפש את השחקן עם מקסימום רזומה (אלוף, כמו שהוא קורא לזה), מינימום מחיר ומינימום מחשבה לעתיד.

לגבי זה, באמת שאין לי ויכוח... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אני לא יודע עד כמה נכונות השמועות שרצו לשלוח את פיפו לסיינה או לקבוצת סריה B אחרת אבל אם יש בזה אפילו גרם של אמת (ואני רוצה להאמין שלא) אז צריך לשרוף את המועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/12
  4. 亚历山大帕托 Member

כן? בגלל זה אתה כועס עליו? על שתי נקודות? האפס הזה מבייש את המועדון ללא הפסקה. אתה זוכר עוד שחקן שהרשה לעצמו להתנהג ככה? הוא האנטיתזה לכל מה שמילאן מייצגת. הלברון ג'יימס של הכדורגל.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה, צ'אבי6? נגוע באובססיה שמטרתה ליצור תדמית של מועדון שמורכב ממלאכים נקיים ויפים שלעולם לא מתנהגים כמו בהמות מלוכלכות למרות שברור שבעידן של היום עם דור הכדורגלנים החדש זה לא באמת אפשרי ואתה רק תיצור על-ידי כך תדמית של ילדון צבוע, מתייפייף ובכיין? הא?

ימי מאלדיני נגמרו. תתגבר על זה ותעבור הלאה.

6. VAR Member

אתה לא יכול לטעון דבר כזה כשבמרכז ההגנה שלך, כיום, משחק שחקן שעונה בדיוק לצרכים האלה. לא קונה את זה שאין יותר שחקנים כאלה, ואני בטח לא חושב שסילבה הוא בכיין צבוע ומתייפייף.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדריי, איזה ערכים מילאן מייצגת בדיוק?

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכיין, צבוע ומתייפייף הוא אוהד שינסה לצייר את הקבוצה שלו בצבעים נעלים מוסרית, לא השחקנים עצמם. וטוב שמצאת שחקן אחד. אנדריי רוצה קבוצה שלמה של כאלה (הרי מספיק אחד ש"יהרוס" את התדמית). מי שחושב שאפשר לבנות כיום סגל שלא כולל בכלל שחקנים מפגרים/מלוכלכים/מפוקפקים (ושהסגל גם יהיה איכותי מאוד) חי בסרט.

9. Muurad Member

http://i54.tinypic.com/16atpjd.Xxx
    (יותם צודק ב-100%)

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/12
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שחלקכם עדיין נושמים את אדי האליפות ומסתגלים בכוח למצב החדש, ההפוך לחלוטין מהתמונה שהציג המועדון כאשר התחלתם לאהוד אותו.

ובנושא אחר,
    איזה ניצחון מוחץ של האלימפיקו על השלג והקור הסיבירי! בחיים לא ראיתי כל כך הרבה אוהדים מגיעים לראות את הקבוצה שלהם במזג אוויר שכזה.

11. 亚历山大帕托 Member

יותם, תסתום את הפה אם אתה לא יודע על מה אני מדבר. תדמית נוצרת בעיני אחרים ומופגנת כלפי חוץ - זה לא מעניין אותי ולא דיברתי על זה. אני מברך שחקנים מפוקפקים כמו ואן בומל ובואטנג, בעוד ששחקן כמו זלאטן, שמעולם לא צלל או התחזה, אני מגנה בכל תוקף. וזה לא כי הוא חמום מוח עם נטיות אלימות, גם שחקנים כאלה אני אוהב (האפס השמן הזה ארוניקה יצא בזול אחרי שניסה להרים יד על נוצ'רינו).

אין עוד שחקן כל כך שחצן ואגואיסט בכדורגל. מילא אם הוא היה אשכרה טוב ומוביל את הקבוצה לתארים, אבל הוא choker שבאופן עקבי לא מגיע למאניטיים, הורס לנו את המשחקים החשובים ועוד מעיז לבייש את הסמל עם התנהגות כזאת. למה אתה מוכן לסבול את זה? מה השערים שלו נגד כל מיני נובארות וסיינות שווים אם כבר בפברואר הוא מנסה לחבל בכל העונה? באליפות בעונה שעברה זכינו תודות לרוח קבוצתית עם הרבה אופי ברגעים המכריעים, וזאת נקודת התורפה הכי גדולה של זלאטן. מילאן לא צריכה להוות בית לאפסים כאלה כי אין אף אחד שהוא מעל הקבוצה ויכול להרשות לעצמו לגרור אותנו לרמה האנושית העלובה שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/2/12
  12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס זוכה בסקודטו. באסה.
    שנה אח"כ, יובנטוס זוכה בסקודטו. באסה.
    שנה אח"כ, אינטר זוכה בסקודטו. מתחיל לעצבן.
    שנה אח"כ, אינטר זוכה בסקודטו. מישהו פה מתחיל להתחרפן.
    שנה אח"כ, אינטר זוכה בסקודטו. אני גם רוצה@!#$!%%%%!
    שנה אח"כ, אינטר זוכה בסקודטו. אינעל העולם&%&@%&%&@%&@%&%@%**!%$%$!#
    שנה אח"כ, איברה בא, מילאן זוכה בסקודטו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

למה באמת?

הבעיה שלי איתו היא מקצועית/טקטית. התלות שלנו בו גבוהה מדי ובימים רעים שלו אנחנו נדפקים. חוסר היכולת שלו לככב באירופה גם מונעת מאיתנו להצליח בליגת האלופות. הוא נפלא כדי לשבור את הרצף המצחין הזה ללא אליפויות, ובאק-טו-באק זה עוד יותר נחמד, אבל פה בערך נמתח הגבול והייתי מעדיף לעשות עליו קופה סבירה כשעוד אפשר ולהביא שחקנים שלמים וצעירים יותר.

13. VAR Member

אני לא מצפה שכל השחקנים בקבוצה תמיד יהיו 100% נקיים מבעיות משמעת. גם בואטנג ופאטו נתפסו מבלים כמה פעמים מאז שהגיעו למילאן. מאכזב, אבל זה לא משהו שיכלנו לצפות מראש. זה שזלאטן הוא חמום מוח וזבל אנושי ידענו הרבה לפני שהגיע לכאן, אין אוהד מילאן אחד שלא שנא אותו שנאת מוות ולא רק בגלל שהוא טחן לנו את הצורה כשהיה באינטר. זה שרוביניו הוא ילד ברזילאי טיפוסי ומפונק שנזרק מריאל ומנצ'סטר סיטי, גם את זה ידענו. זה שרונאלדיניו כבר מזמן הפסיק לנהל חיים מקצוענים, גם את זה ידענו לפני שהבאנו אותו.

וזה כל העניין. יכול להיות שיובטיץ' יתחיל לתפוס תחת אם יגיע אלינו, לא יודע. אבל להעדיף אותו על פני באלוטלי, ש-ידוע- שהוא יעשה צרות ויבזה אותנו (ומי שישמע לאיזה הישגים הוא כבר הגיע בקריירה. להיות הצל של זלאטן ודז'קו זה לא כל כך מרשים אותי) זה מתבקש.

14. Milanista Member

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/396504_317927328254223_118145001565791_882882_971706985_n.Xxx

15. yonmu Member

אנדרי, לדעתך זלטאן פוגע במילאן מבחינה מקצועית?

אם התשובה היא כן, אז הויכוח הוא לא 'האם שווה להיות מכוערים בשביל לנצח', אלא 'האם זלטאן מועיל'.