המחזור ה-22 בסרייה A - הצמרת מול התחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/1/17.

1. Alta Tensione Member

תור זהב בגרסת לייט. מה שהיה בסוף האיטייז - ניינטיז ובתחילת המילניום לא ישוב לעולם בסבירות מאוד גבוהה.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כנראה צודק, אבל גם גרסת לייט זה חתיכת דבר.

3. SerieA Il Capitano

נכון, כי צריך גם לזכור שמעבר לשבע האחיות היו קבוצות מעולות אחרות בליגה, למשל אודינזה, סמפדוריה של 90-91 ועוד.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Don Joan Roman אל תטעה, אין לאודינזה איצטדיון מודרני (למרות שזה בוודאי עדיף על רוב הקבוצות בליגה) הושקע בשיפוצו בערך את מה שאינטר השקיעה בז׳או מאריו. בסך הכול קירבו את יציעי הבטון, שמו מושבים חדשים ובנו גג. האוהדים לא חשים באותה נוחות כמו באיצטדיון של ארסנל שהושקע בו מעל לחצי מליארד אירו וגם לא כמו באיצטדיון של אותה טרבזונספור שם הושקע רבע מיליארד.

@zitto strunz האיצטדיון של רומא לא יבנה על חורבות הקולוסיאום, אלא הרחק מהעיר ההיסטורית. כאילו ההיסטוריה של קונסטנטינופול (איסטנבול) הפריעה לבנות איצטדיונים חדשים מחוצה לה. בעיניי זה לא יותר מהמצופה שהחבורה של פאלוטה הגיעה לשלבים האחרונים. אך גם זה לצערי, כבר יותר מיתר המועדונים החשובים בליגה.

---

באשר למשחק, לא כוחות. אין לפסקארה מה להציע בינתיים, להבדיל מהמשחק בסיבוב הראשון.

5. תומר1989 Member

האיצטדיון של אודינזה יפהפה. גם לפני ששופץ היה לו פוטננציאל בגלל העיצוב היחודי שלו ועכשיו הוא נהדר ותואם בדיוק למידותיה של הקבוצה. ראיתי גם סרטונים של החדרי הלבשה והכל נראה מאוד מושקע וחדיש.
    אין לאודינזה צורך באיצטדיון כמו של ארסנל עם 60 אלף מקומות. ואגב, אי אפשר להשוות עלות של איצטדיון שנבנה מאפס לעלות של איצטדיון ששופץ.

אז כן, למידותיה של אודינזה יש לה אכן איצטדיון מודרני וראוי.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@uri
    אני לא מכיר את איסטנבול, אבל אחרי הנעשה ברומא אני עוקב כבר כמה שנים. מבחינה חוקתית ובירוקרטית, אין הבדל בין הקולסאו לקצה הדרומי של העיר. בשני המקומות לא בונים לגובה כדי לא להפר את האיזון הנופי של העיר. ברגע שהעירייה מאשרת את הפרוייקט של רומא, היא יוצרת תקדים לעשרות בקשות אחרות על קניונים ובנייני משרדים שמחכים לאישור במשך שנים. כל רומא יכולה להפוך ל-'עוד עיר' ואף אחד לא רוצה את זה במשמרת שלו. בהתנגדות לפרוייקט מעורבים אדריכלים מקומיים ומקורבים שיושבים עשרות שנים בתפקידים בכירים מהעירייה ועד המחוז. פתאום מגיעים אנשים זרים ומריצים פרוייקט בקנה מידה היסטורי שלא משאיר להם שום חלק מהעוגה. זה לא בר השוואה עם מקומות אחרים, באיטליה או מחוצה לה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/17
  8. SerieA Il Capitano

@uri
    התחושות שלך לגבי האיצטדיונים באיטליה מוצדקות ואני מזדהה איתך לחלוטין. עם זאת, זה לא שהבעלים של הקבוצות לא רוצים לחדש. אתה ודאי יודע טוב ממני שהרשויות בטוסקנה עשו לאחים דלה ואלה את המוות לגבי מעבר הקבוצה לאיצטדיון חדש. דובר על זה שנים.
    אאורליו דה לאורנטיס בריבים עם עיריית נאפולי על שיפוץ/חידוש הסאן פאולו כבר המון זמן. קליארי לדעתי בקרוב תחל בשיפוץ האיצטדיון שלה. על רומא דובר כאן.
    @zitto strunz
    מתגובתך נשמע שאינך אופטימי לגבי העניין.

לגבי המשחק, תצוגה טובה של אינטר, נהניתי מהמשחק ואני שמח שהפסקנו להסתבך מול קבוצות שאנחנו לא אמורים להסתבך מולן. בשבוע הבא יהיה משחק נפלא מול יובה.

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

פיולי עושה יופי של עבודה בתקופה יחסית קצרה. תמיד חיבבתי אותו. המשחק מול יובה, ועוד בחוץ, בשבוע הבא - הדבר האחרון שאינטר הייתה צריכה עכשיו. מה שכן, יהיה משחק נהדר.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בפעם האחרונה שאינטר באה ליובה סטאדיום עם רצף ניצחונות כזה זה נגמר בצמד של מיליטו ושלישייה גדולה. הבעיה הייתה כל מה שאחריי...

דווקא אני ממש לא מתבאס שיובה היא זו שרוב הסיכויים תקטע לנו את הרצף הזה. אם ניצחנו אז מה טוב, ואם הפסדנו, אז חזרנו לקרקע נגד היריבה הכי חזקה בסרייה ולא איזו קליארי או סמפדוריה.

11. DRORIKO Member

חדשות טובות לנאפולי-סנגל הודחה מאליפות אפריקה

12. DRORIKO Member

אני זוכר איזה דיון פה השנה שעוד שאלו פה כמה חבר'ה אם היה שווה להוציא כל כך הרבה כסף על היגוואין. אז 90 מיליון פעם כן. הסיבה שיובה עם הקישור הבינוני שלה עדיין בראש הטבלה זה האיש הזה.

13. VAR Member

והשוער הטוב בהיסטוריה. וקו הגנה מהטובים שראינו. ושחקן התקפה נוסף עם פוטנציאל מפחיד.

אבל כן גם היגוואין.

14. DRORIKO Member

דבר ראשון ההגנה השנה זה לא משהו מלהיב במיוחד. דבר שני אתה מתחכם,ברור שיש עוד שחקנים שתורמים,כדורגל זה לא טניס, ועדיין היגוואין הוא רמה מעל כולם. בלי דיבאלה,שאני הכי מחזיק ממנו שיש, עדיין שמרנו על רצף נצחונות. אני מתקשה מאד להאמין שהיינו עושים את זה בלי פיפיטה.

15. FelaKaT Member

אז 90 מיליון בשביל לנצח את עוד קבוצה בסריה א'? אחלה השקעה.