המחזור ה-22 בסרייה A - לאציו יוצאת למילאנו, יובנטוס אצל קייבו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏26/1/18.

1. טל. Member

כן ראיתי.
    4-5-1 עם אלשע בימין ואונדר בשמאל.

לא מספיק לו 2 מגינים שלא עושים כלום חוץ מלהעיף כדורים סתמיים לרחבה (אולי משהו יפגע בדז'קו וייכנס בטעות) אז הוא החליט להוסיף להם עוד 2 שחקני כנף שגם יצטרפו לחגיגות ההגבהות העיוורות וכדורי הרוחב השקופים.

2. itzik.miro Member

כדורים שקופים? אנחנו ראינו את אותו המשחק אמש? היו שם 3-4 התקפות נהדרות שהיו שותפים להן פלורנצי, פלגריני ואונדר שכולן היו אמורות להסתיים בשער - זכורה לי במיוחד הנתקפה של פלגריני ופלורנצי בסופה דז'קו בעט ברשלנות - בכלל, אתה בעצמך ביקשת את אונדר כחלק מ4-3-3, זה נראה כאילו מבחינתך EDF ומונצ'י הם אפסים ושום דבר חיובי לא יוצא מהם.

מיותר לציין שיקירך גרגואר דפרל מהרגע שנכנס רק הזיק והאט את המשחק.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Roma אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

מונצ'י אשם בהכל ומה שהוא לא אשם אז אוזביו אשם. לא רציני. הכי מצחיק שהשחקן שהוא חושב שיכול להוציא אותנו מהבוץ זה דפרל, הבחור אתמול פשוט עבר אודישן לסדרה המתים מהלכים.

טל.,
    תשמע, אוזביו אשם בלא מעט דברים אבל הקבוצה עדיין מגיעה להמון מצבים גם בתקופה הרעה הזאת והשחקנים לא מצליחים להכניס את הכדור לרשת. מספיק שפלורנצי, לא מבין מדוע הוא בעט את הפנדל שדז'קו וקולארוב במגרש, מכניס את הפנדל ואנחנו רושמים W במשחק הזה.אני לא חושב שהוא המוקד הרשמי לביקורת כלפי הקבוצה.
    אני לא חושב שמונצ'י סיפק לאוזביו את חבילת הקלפים הטובה ביותר ובטח בינואר שהוא היה צריך לחזק אותו הוא כרגע לא ביצע שום שינוי חיובי.

זה קורה לנו כבר עונה רביעית או חמישית החודש וחצי הנוראיים האלו שמעבירים אותנו ממאבק על האליפות לכרטיס לאירופה, תחת שלושה מאמנים שונים.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

אין לי כוח אפילו לענות לזה.
    ראשית, המושג ''אשמה'' לא קשור לעניין ולא מעניין אף אחד. כבר נמאס לי לחזור על עצמי.
    משפט שמתחיל ב ''אוזביו אשם ב-...'' זה משפט לא מעניין.
    למי אכפת מי אשם?
    למי אכפת מי יצר את הבעיות?
    מונצ'י, אוזביו, אני אתה או מזג האוויר.
    כל מה שמשנה זה מי פותר את הבעיות.
    השיח פה הוא בכלל לא שיח של אשמה. אשמה לא מעניינת. גם אם תוכיח לי מדעית אמפירית שהאשמה היא של מונצ'י או של כל גורם x אחר: נו, זה ישנה משהו? זה יוריד משהו מכתפיו ו/או אחריותו של המאמן?

עזוב אני סתם מבזבז אנרגיה. עונה לאנשים שמדברים על סדנאות של מתים מהלכים, וכל השנה מהללים את דז'קו - שהוא באנקר בהרכב על אף העובדה שהוא האמ-אמא של המתים המהלכים.

אם תשים את האגו שלך רגע בצד ותבצע בחינה בלתי משוחדת של המצב מהר מאוד תגיע למסקנה שמה שאני ראיתי בקיץ הקודם - חלק רואים עכשיו, וחלק יראו רק בקיץ הבא, וחלק כנראה לא יראו לעולם.
    ותסלח לי על היהירות. אבל זו האמת.

ודבר אחרון:
    אונדר הוא לא שחקן ''שלי''. וגם לא דפרל.
    לא אני דרשתי אותו ולא אני התעקשתי על קנייתו במו''מ ארוך, ולא אני הבאתי אותו לקבוצה...
    EDF הוא זה שדרש אותם והביא אותם. במיוחד את דפרל, ש EDF דרש אותו ספציפית.
    מדברים איתי פה כאילו אני סוכן שלהם.

אני בסה''כ חושב שבמציאות מוכחת של בצורת שערים - כל שחקן רכש התקפי שהחליטו לקנות בקיץ, ובסכום ניכר: כל עוד הוא בריא צריך לתת בו אמון ולתת לו לשחק בעמדתו הטבעית... אחרת אין טעם להביא אותו מלכתחילה.
    יהה זה דפרל, אונדר, שיק, או כל רכש אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/18
  5. itzik.miro Member

אז מה אתם בעצם רוצה מדי פרנצ'סקו? אתמול הוא שיחק עם שני שחקני הרכש שהיו זמינים בהתקפה, העמיד את הקבוצה טוב ועשה התאמות טקטיות טובות - הקבוצה שלו החמיצה.

מה עוד?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

6. טל. Member

כן אבל הוא שיחק איתם הפוך.
    הפוך גוטה הפוך.
    הוא שם את אונדר בשמאל (שהוא שמאלי ברגל)
    ואת אלשע בימין (שהוא ימני ברגל)
    אז מה הועילו חכמים בתקנתם?

כמו שאתה תאכל מרק עם מזלג. ואני אשב לך על הראש ואגיד לך "תאכל עם כף" "תאכל עם כף" "תאכל עם כף",
    ובסוף אתה אכן תיקח את הכף, אבל תחזיק אותה הפוך עם הראש למטה.
    אז מה עשית פה?

תקרא מה שכתבתי למעלה: זה טוב שEDF נתן לאונדר לשחק. וטוב שנתן לדפרל לשחק... אבל צריך לתת לרכש שהבאת לשחק בעמדתו הטבעית. בעמדתו הרגילה. ולא בעמדה מצחיקולה חסרת טעם, שכל תכליתה זה לשרת את דז'קו הכלומניק שעומד כמו נר באמצע הרחבה
    .
    4-5-1 כזה מעאפן שאתה משחק עם אלשע בימין ואונדר בשמאל (עזוב את זה שהרי כבר EDF ניסה בעבר וראה שזה דרעק שלא הולך) - חוץ משחקני כנף שתקועים באגף ומכניסים כדורים והגבהות "על עיוור" לרחבה: מה אתה עוד מצפה לקבל פה?

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/18