המחזור ה-22 בפרמיירליג: קפה אצל ברטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/12/17.

1. Andrei Kanchelskis Member

אני לא מתלהב יותר מדי מהניצחון הזה כי ברור שתחת מוריניו אף פעם אי אפשר לבנות על זה שתהיה לו המשכיות כלשהי אבל מה שכן הלהיב אותי במשחק הזה הם שני השערים היפיפיים שנכבשו והעלו בי קצת זיכרונות על ימים יפים יותר שלנו.

2. k_700 Member

זו נטו היריבה העלובה הזאת שנותנת לפוגבה מאץ אפ כל כך נוח מקדימה.

מול רוב היריבות אנחנו עם הכדורגל חסר הסדר שלנו נתקע ונאבד אותו.

אברטון עלובים, בחיי שאפילו אחרי לילה של קוק פרסי ואורגיות באחוזה של ראיולה+הטייגר של טייסון שמעיר אותך בבוקר ואתה עדיין לא מרגיש משהו מהקבוצה הזאת חוץ מה45 פאונד העודפים של רוני.

גם מארסיאל אגב, שיכול להכנס לעמדה הזאת כגיבוי בבערך כל קבוצה נורמלית בעולם מרגיש די אבוד וחסר אונים שם במשחק שלנו.

אני לא מהמר שהנצחון הזה מבשר פה על רצף או המשכיות.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, שמענו כבר. בספטמבר. מאז עבר סיבוב שלם, עברתם חיסורים משמעותיים, תקופות עמוסות ושיחקתם נגד כל קבוצה בליגה, כל דבר בערך שניבאת שעוד שניה מפוצץ את הבועה.

יונייטד לא מרשימה, לא מלהיבה, לא נוצצת, אבל את הנקודות היא יודעת לאסוף ותמשיך לעשות את זה. אם בינואר עדיין לא הבנת את זה, אולי כבר כדאי להפנים - נבואות הזעם שלך כנראה לא יתממשו. צפה מקום 2 קליל, או במקרה הכי גרוע, מקום 3 צמוד מאוד לצ'לסי. יש לכם מספיק איכות ותחת כדי שלפחות את זה אף אחד לא ייקח מכם.

איך אתה תמיד אומר? אי אפשר לשקר לאורך זמן? אולי הגיע הזמן להקשיב לעצתך שלך.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-yonmu אוהבים את זה.
  4. cheddar Member

אמלק : סקולסי פרשן גרוע ואם הוא יאמן שיגיד תודה אם יהיה לו 25% ממה שאני עשיתי

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/18
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

העיקר לפני כמה ימים רונן דורפן כתב טור ארוך על כך שהעובדה שסקולס לא מונה למאמן המילואים היא מחדל של וודוורד הבנקאי השמרן, כשברור מי באמת טירפד את המינוי (לא שאני חושב שמינוי של סקולס זה מה שמבדיל בינינו ובין האושר).

6. Footballover Member

אני לא מסכים איתך. מרגיש כאילו יונייטד נמצאת רגע ממשבר עמוק. אותה הרגשה שהייתה בריאל מדריד שלו ובצ'לסי בקדנציה השניה. הם אולי עדיין באזור של המקום השני אבל אני כמעט משוכנע שהם לא יהיו שם בסוף העונה. אני חושב שבסוף העונה יהיה להם מזל להכנס לטופ 4.
    הכל שם מרגיש לחוץ, חנוק, השחקנים לא משחקים בצורה חופשית ומשחקים בלי חיוך. הם מנצחים משחקים כי קבוצות כמו אברטון זה פשוט זבאלה וכמו שרשמתי פה לא מזמן, לגדולות יש יותר מדי איכות כדי לא לנצח אותן (וגם פה יונייטד נפלה במשחקים האחרונים עם תוצאות ביזיוניות מול קבוצות ביזיוניות).
    בתכל'ס הוא צודק. לא שזה מצדיק את ההיבריס המתמשך של מוריניו, את חוסר האלגנטיות, חוסר הדיפלומטיות ואת העובדה שהוא שוב מושך אש ומסית אנשים שלא צריך להסית נגדו, אבל הוא לפחות צודק הפעם.

7. avdz7 Member

בגדול, אני מסכים עם עיקר הדברים שרשמת.

מה שאתה כן צריך להביא בחשבון זה שעד לפני המשחק היום היינו במשברון. לולא הנצחון היום הדברים יכלו להתפתח אחרת. יונייטד קבוצה שברירית, ותסכים איתי שכאשר מוריניו הוא המנג׳ר שלך אז אתה אף פעם לא יכול להשאר רגוע.

8. alexshw Member

נראה לי המשחק היום רק מוכיח את טענות סקולס.

9. k_700 Member

אתה מודע לזה שאנחנו על נצחון אחד מחמישה משחקים אחרונים, כשהיריבות הן-
    בריסטול סיטי, ברייטון, לסטר , סאותהמפטון בכושר של יורדת ליגה ואברטון.

אנחנו כבר מזמן לא בקצב הזה שאתה כאילו מתפאר בו.

שלא לדבר על היכולת שבה אתם, צלסי וטונהאם כבר לפנינו.

מקום2-3 זה עונה של כשלון היות ונאבקת על אליפות בדיוק חודשיים.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיסטר הייד ודוקטור ג'קיל.
    מחצית ראשונה פשוט איומה מבחינת כדורגל, אפילו דה חאה הנפלא כמעט התחיל להם התקפה של שער באותה מחצית.
    לעומת זאת מחצית שנייה של כיף גדול. עוד לפני השער כמעט הגענו ל90% שליטה בכדור, פוגבה פשוט רקד על המגרש, השער היה באוויר כשמאטה פגע בקורה וכל התקפה שנייה שואו או פוגבה או מרסיאל או לינגארד שלחו כדורים ששרקו ברחבה. גם אחרי השער, המשכנו בכדורגל שלנו, והייתה רק קבוצה אחת במגרש כשסוף סוף גם שיחקנו משוחרר ועם ביטחון וזה גם הוביל לכמה מהלכים אישים מאוד יפים וכמובן לשער השני של לינגארד.
    בסוף המשחק היציע שלנו כבר חגג עם הרפרטואר הקבוע שלנו ואי אפשר שלא היה להצטרף לשירה.

11. k_700 Member

זה כל כך אופי של קבוצה שלא מגשימה את הפוטנציאל שלה ואיכשהו בעונה מספיק סבירה מבחינת חוזק היריבות תסיים 5-6.

אפשר לבדוק את זה,
    כל קבוצה שבינואר "עוד לא הצליחה להתחבר" ברמה שיש מתאם לינארי במשחקים בין הקיצוניות בין המחציות שלה(ובנינו זה לא מפתיע אף אחד, מתחילת העונה אנחנו פשוט גרועים עד לא קיימים בראשונה ומעט יותר טובים(לפעמים גם לא קיימים בשנייה) עד טובים בשנייה).

זה תסמות של קבוצה שהיא או בלוף או פשוט לא מאומנת ברמה שדי ברור שאחרי חצי עונה זה כבר לא משהו שאפשר להדביק דווקא בחלקים היותר קשים של העונה.

יבוא וולקון בנסיון(חצי ניחוס) ויגיד כן כן ואתם עדיין מקום 2-3(כי צ'לסי לא שיחקה) וברור לכולם שזה עניין של זמן.

הקצב הוא כבר מזמן לא קצב של תחילת עונה.
    המחציות השניות הטובות שלנו כבר מזמן לא מייצרות לנו הרבה שערים או מצבים אמיתיים מול קבוצה שהיא לא ברמת כושר גופני של קבוצת מתנסים של זקנים בני 40+(וזה רמת השבירה של אברטון העונה מול כמעט כל יריבה שתגמור לה את האוויר בחצי השני) והיריבות סוף סוף מתחילות להראות גם אופי(למשל ליברפול שחוזרת מפיגור במחזור הקודם והיום בהרכב מאוד חסר מצליחה לנצח משחק שהיא הייתה יותר טובה בו אבל נקלעה לסיטואציה בעייתית) שיכול לבשר על המשכיות מבחינתן, כי בנצחונות שלהן או במשחקים הישירים נגדינו כל אחת מהן הייתה נראית לכל הפחות יותר טוב(פרט לטוטנהאם שנראתה לא קשורה בדיוק כמונו אבל גם החסירה את השחקן הכי טוב שלה, אהה רגע, כל אחת מהן נראה לי החסירה את השחקן הכי טוב שלה כששיחקה נגדינו, אופס יצא לי התירוץ).

כמו לתפוס את הביטקויין בזמן ככה שווה לתפוס את ההימור הכי משתלם בנמצא היום שאנחנו ממש לא נסיים מקום 2(ולאמיצים גם לא 3-4)).
    נחיה ונראה כמו שאומרים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/18
  12. alexshw Member

קלאבן כבש את השער האסטוני הראשון בתולדות פרמייר ליג. טוב זה לא מפתיע כי פרט אליו רק השוער מרט פום הגיע מהמדינה הזו(אגב הוא כן כבש, אבל בליגת המשנה).

13. alexshw Member

Shane is scoring after long period.

14. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

נראה שסיטי תוציא היום את כל העצבים מהמשחק הקודם.

15. alexshw Member

סותון בקיץ נפרדה בלי שום סיבה נראת לעין מפואל וכעת היא מסובכת קשות בתחתית.
    ולאן נעלם הלהיט שלהם בסיבוב השני אשתקד, גביאדיני?