המחזור ה-22 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏12/1/06.

1. the gunner_14 Member

תשמע כולם מתלהבים מצ'לסי כי זה הטרנד עכשיו כי בעיתונים כותבים על צ'לסי ועל הרצף שלה והפער שלה אבל מעט האנשים(לפחות לפי הפורום הזה.) שמסוגלים לזהות כדורגל גדול יעידו שצ'לסי משמימה.
    אני בטוח שבפורום של ברצלונה אין כל כך הרבה טענות על צורת המשחק שלה וזה מעיד על הכל בסופו של דבר.
    אין בעצם שום דבר מלהיב במשחק שלהם הם פשוט מכונה משומנת של שערים.
    ואהדי צ'לסי את יכולים לחסוך את ההטפות שלכם הפעם...כן, כן כולנו טמבלים שלא מבין כלום...

2. KirkH Member

אני לא מטיף לאף אחד, ואם לומר את האמת, אני ישן טוב בלילה (שאין לי עבודות להכין) גם בלי הידיעה שאדם כזה או אחר מתלהב יותר או פחות מסיגנון המשחק של צ'לסי.

אני מעולם לא אמרתי שצ'לסי משחקת הכי יפה בעולם. אני מעולם לא השוויתי את התצוגות של צ'לסי לאלו של ארסנל או בארסה ברמת ה"יופי" והמראה שלהן. כל אחד ומה שעושה לו את זה.

אבל... לבוא אחרי משחק בו צ'לסי בועטת 20!!!!!!!! פעם לשער, תוך כדי כך שהיא מצוייה ברוב שלבי המשחק ברחבה של סנדרלנד ולומר "נו, צ'לסי ניצחה שוב פעם בזכות השופטים, המזל והשד יודע מה... אהה כן, וגם היה בונקר" זה פשוט מגוחך.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה ברצלונה לא מכונה, וצ'לסי כן? כי צ'לסי יודעת להגן? כי צ'לסי יוצאת למתקפות מתפרצות
    כמו שאף קבוצה אף פעם לא הצליחה? כדורגל הוא לא משחק מחושב? אז בשביל מה יש מאמן?
    לצ'לסי אין שחקן בשם תיירי הנרי, שיציל אותה מתי שהקבוצה בפיגור, מתי שהקבוצה צריכה
    לעשות מהפך, אין שחקן שכל הכדורים יטוסו אליו ברגע שהקבוצה במשבר (אותו מקרה גם
    ביונייטד, למשך שנתיים לפחות). אתמול טרי בישל גול לסנדרלנד, זה היה מתוכנן? פיטר צ'ך,
    קיבל כדור בין הרגליים לפני שבועיים, גם זה? אין לצ'לסי את זידאן, את הנרי, את רוני, את רונאלדיניו, יש לנו שחקנים לוחמים, לא שיא הטכניקה, אבל כשהם תוקפים, אף שחקן מהרשימה למעלה לא יכול לעצור אותם. בכדורגל של ארסנל באמת אין מה לחשב, יש את
    תיירי הנרי.

לגבי הצהוב השני של רובן, לפי החוק זה צהוב הוגן, אבל אם הוא היה צהוב ראשון ולא צהוב
    שני, אז אין לא היה גם מה להתלונן. הצהוב היה צהוב שני, וזה לא שרובן קפץ לתת מכות
    לאוהדים, אלא לחבק אותם. בולשיט.

רובין, מה מעיד על משחק התקפי? אתמול טרי שיחק חצי מהמגרש בקו החצי, מה עוד אתה
    רוצה? שצ'ך ישחק לצד כרספו?

4. אלי מתחן Member

בתור אוהד כדורגל אובייקטיבי אני לא נהנה לראות קבוצה שמנצחת כל הזמן. במיוחד כזאת עם כדורגל כמו של צ'לסי או יובנטוס. גם ברצלונה לא מי יודע מה מהנה.
    כמו לכל קבוצה גם לצ'לסי יש משחקים שהיא שולטת ותוקפת אבל העיקרון במשחק שלה הוא זה שגורם למשחק שלה להיות הגנתי, קודם כל לסגור ואח"כ לעשות התקפה. כמות המצבים שלה זה רק בגלל העובדה שהיא סוגרת את היריבה כ"כ טוב שהיא לא מצליחה לעבור את החצי.

5. ManUtd Fan Member

חחח, אז מה אתה אומר שצ'לסי היא קבוצה קטנה, רק בגלל משחק אחד שלא הלך להם מי יודע מה, ובכל זאת הם ניצחו הם לא קבוצה גדולה? להזכירך הקבוצה הזאת ניצחה את בארסה, זה אומר שהיא לא גדולה? איזה שטויות, צ'לסי היא קבוצה ענקית, לא סתם קבוצה.

זה נכון, אבל מה לעשות, צ'לסי היא קבוצה מצוינת והיא יודעת להינצל ממצבים קשים.
    השיפוט באנגליה נהיה זוועתי, הרבה שריקות מטומטמות ואחת מהם זה הצהוב השני של נתנו לרובן, על מה? על חיבוק עם האוהדים למה מה קרה? איזה שטויות, על כלום הוא הוציא לו צהוב שני.
    נופלים? אני לא חושב שזה יקרה בזמן הקרוב, למרות שגם אני מת לראות אותם נופלים.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם יודעים מה הכי שמח? שאני כבר ראיתי את יונייטד ואת ריאל נופלות.

piss off, kids.