המחזור ה-22 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/1/11.

1. eastlands Member

תסתכלו כמה טבלת הכיבושים היא נחמדה אבל לא יותר , ספרס שזוכה לקונזנסוס התקפי מקיר לקיר כבשה פחות מסיטי וספגה יותר. בסך הכל 7 שערים נכבשו יותר במשחקי ספרס לעומתנו , מה זה אומר ? התשובה אצל בסט המריר והמתוסכל

2. THE STRETFORD END Member

פעם ניסו אביטן אמר שלבעוט לקורה במדי הפועל ת"א שווה כמו לכבוש 2 גולים עבור הפועל באר שבע...והמבין יבין.

3. קינג לדלי Member

לא יודע מה אתם רואים ומה אתם מתנפלים ספציפית על משחק וחצי שלהם.
    האמת היא שאפשר לשחק רע במשחקים כאלה קשים כמו נגד יונייטד ופרנסנל בחוץ אבל העובדה היא שבאותם משחקים סיטי במשחקים רעים לא הפסידה וזה מצביע על קבוצה הרבה יותר לוחמת ממה שחושבים וקבוצה עם אופי.
    וכאן אני חייב לעצור ולומר את האמת.
    מנצ'יני שכנע אותי.
    כמה מאמנים בעולם יש היום כמו הארי רדנאפ ? אז כן אני נהנה ולא מחליף אותו בכלום כי הוא תפור על הכדורגל שייצג אותנו כל השנים עם אותם שחקנים מבריקים לאורך העונות.
    אבל בגדול אין מאמנים כאלה היום והטקטיקה כן חשובה ועושה רושם שלמנצ'יני יש את זה.

הם הולכים מכול באימונים זה נכון אבל הוא עדיין יחסית חדש במועדון ומתווה את הסגנון הקשוח שלו והן עוברים איתו עכשיו תהליך חדש לגמרי אחרי שנים של צחוקים עם פירסי ואריקסון.

רק ככה הופכים מועדון לוזר לווינר.
    עם אחד רציני,קשוח,קפדן,ווינר שמכניס דפוסים חדשים במועדון של רצינות ושאיפות לתארים.
    כמובן הרבה כסף עוזר במקרה הזה.

מקצועית אני צופה בסיטי ומתרשם.
    אפשר לומר שרק מהשבוע הבא הם יהיו המוצר המוגבר כשדזקו יגיע ועדיין הם משחקנים נהדר במשחקים מסויימים.
    הם שחטו את ניוקאסל ווסטהאם ופולהאם במשחקי חוץ בחמש דקות.

בכל עמדה תותחים והמון אפשרויות.
    שילוב של לוחמים כלבוייניקים (זבאלטה,קומפאני המצוין,בואטנג,קולרוב),של גרזנים שלא מפסיקים לרוץ במרכז (דה יונג המעולה,בארי,מילנר,יאיא שלדעתי הוא שחקן אדיר) וטכניים וזריזים כמו אדם ג'ונסון,סילבה הנפלא שכמו לוקה יככב יותר כשממש יתאקלם,בלוטלי,טבז ועכשיו עוד חלוץ חד עם משחק ראש נפלא כמו דזקו.

בסופו של יום הטבלה לא משקרת.
    סיטי במקום כזה שבחיים אי אפשר לקטלג אותה כאכזבה אלא בדיוק להיפך.

סיטי קבוצת כדורגל חזקה ובעתיד עוד יותר.

וכשמדובר בסיטי חייבים להוסיף שתמיד הבלתי צפוי יכול לקרות ואם יש בעולם קבוצת כדורגל שיכולה לפשוט רגל בגלל שכל העולם יעבור לנסוע על גז זה סיטי ורק סיטי...

4. eastlands Member

ואאו. ואני השתכנעתי על ידי סטרטפורד הליצן ובסט נושא כליו שאנחנו באמת קבוצה עלובה ואכן כבשנו פחות מלייטון אוריינט. מנציני ישחק התקפי בדרבי. או בכל משחק אחר גדול בשנים הקרובות באירופה ובליגה ובגביע. ואולי עכשיו מבינים למה אדביור לא שיחק בדרבי כי למנציני נגמר ממנו , עכשיו עמ טבס בלוטלי ודזקו העומס ירד מטבס , בראין קיד היה ברפש והוא אומר שהמצב בסיטי לא פחות טוב ממה שהוא ראה ברפש הואהלא מפסיק להתלהב מהקאדר ווטוען שלא היה מחליף אותו עמ שלהם , לומבארדו. ופלאט משלימים צוות מקצועי שתפקידם לקדם אותנו ו ולקצר את הדרך לתהילה , אני רגוע ועדיין טוען שהעונה מקום רביעי זה היעד. והוא רחוק מאוד כרגע מלהיות מובטח בשנה הבאה. כולם יראו סיטי חזקה ומגובשת הרבה יותר. אנחנו האוהדים נהיה שמ ונחכה בסבלנות כי תמיד היינו שמ תודה לדלי על דברים מעודדים ואופטימים חשבתי שהכל רע אצלנו בגלל משחק אחד , בסט אפילו טוען שהארט מחריב את הליגה עמ הקלין שיט. ושוב תודה  

5. קינג לדלי Member

"מה תודה ? תתפשט !"

ככה אני שומע כבר חצי שנה.

במקרה שלך אני אסתפק בפיצה ובלון לילד.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. eastlands Member

ותזהר כי בשבוע הבא הקבוצה המשעממת שלהם מגיה ללול , תזהר מאוד ממגע השבוע שיעול קטן וזה מדבק

בסך הכל התסכול שלהם די מובן הם לא מפסיקים לדבר עלינו לשיר עלינו ביציע ,הם מסתכלים לצדדים בעיר אנחנו בכל מקום ועכשיו גם לידם בטבלה , כשהם כובשים הם עסוקים בלשיר עלינו ,אף פעם לא הסתובבתי כך בעיר וסתכלתי אליהם ישר לעיניים וראיתי פחד , כמו אוהד סיטי אמיתי לא הורדתי את הצבע התכול לאורך כל היום הם ולא היה אחד שלא קיבל ממני מחמאה כשרק העיר על הצבע ,זה לא קרה לי לפני (שהעירו לי בכלל ) ושהעזתי לענות להם , הזמנים משתנים הזמן התכול מתקתק , ועזוב אותך מגז זה עשה רק נזקים לעולם , אין כמו הנפט

7. THE STRETFORD END Member

לדלי היקר

ההתייחסות למשחק הספציפי נגד ארסנל או גם בתוספת זו נגד יונייטד היתה בגלל שאיסטלנד הליצן ראה דברים שרק הוא בדרך כלל רואה במשחקים של שיטי והוסיף לזה שלל תירוצים על עשרה שחקנים,הרכב חסר וכל השאר.
    אני ראיתי שיטי משעממת,לא יוזמת,פחדנית וכזו שמעיפה כדורים בפאניקה שלא מתאימה לקבוצה שנמצאת במקום השני וכזאת שמתיימרת להגיע גבוה יותר וכל זה עם הרכב,סגל שיכול לשחק אחרת,אבל מנצ'יני בחר אחרת.
    אתה הבנת את זה?
    לכן,עם כל הכבוד לכתב ההגנה המרגש שלך,הוא לא קשור כי
    זה שהם לא הפסידו,זה שהם צברו נקודות גם במשחקים הללו,לא על זה היה הדיון.

אני יודע איפה הם בטבלה,אני מכיר את הסגל שלהם,זה היה עניין של זמן שהם יגיעו למקומות הללו עם כמות הכסף שזרקו שם על חיזוק הכסף.
    על הדרך הזו,הקפיצה של כמה מדרגות בבת אחת,גם אתה לא אוהב אבל,זכותם,
    רק מה וכתבתי על זה בתחילת השבוע בדיון של שיטי(גם הדיון שם תמיד הגנתי)כמה נחמד לראות את כל אלה שהטיפו נגד העניין,הכסף הגדול,הבריחה מהשורשים,הזהות שאבדה,פתאום כשזה נוח ומסתדר להם,יש לזה הכשר,
    ככה זה עם כסף,הוא גורם גם לצביעות!

חבל שהדרבי לא היום,מחר,מחרתיים,שבוע הבא,
    תרשום,יונייטד מנצחת בהפרש של 2 שערים כי באולד-טראפורד לא נהיה נחמדים כמו במשחק החוץ של איצטדיון המועצה המקומית.

ותתכונן,השדים האדומים מגיעים ללול במחזור הבא,אני רוצה ביצה עין,בייקון,סוסג',שועית ותחסוך לי את העגבנייה החמה,לא אוהב אותה ואת הנקודות שאני רגיל לקחת ממכם כל עונה,
    תודה,סטרטפורד.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/11
  8. eastlands Member

סטרטפורד המשעמם. אפילו תגובות אובייקטיביות הופכות אצלו לבדיחה , מעניין שהקבוצה שלו ברה לדרבי אצלנו וזרקה שחקן אחד מעבר לחצי והתחבקה שעברה את הקו החצי במשך 45 דקות. אבל את שהקשה לזכור. את הפחד שאחז בהם אי אפשר להסביר. או שבעצם אפשר ויתור על הסיטי והקהילה ? הצחקת אותי הארט מיכה בוייטה שמעת ? ההשאלות של גונסון. וייס אונוהה זה בדיוק מה עששיתם עמ וולבק על המשחק בלסטר שמעת ? בני העיר באים לחזק שחקן עבר. זה סמל זה סיטי זה מסורת זה קהילה זה עבודה של שנים אתה יודע בדיוק שהסיטי קבוצה שלעולם לא תתנתק מהחיבור לקהילה והמסורת גם עמ נעלה עמ 11 ערבים בהרכב וזה כמובן לא המצב מבט קצר לאיסטלאדס בביקור הבא שלך בעיר יבהיר לך חד משמעית שהחיבור גודל היום הרבה יותר מהתקפה שבה היו 7 בני העיר בהרכב , בסט הזכיר לא מזמן שהקהל של אברטון יותר נאמן מהסיטי ,זה גם הכיוון שלך לסלף עובדות? אני מבין שאתה לא הבנת למה הדבר הראשון שדיברתי עליו היה החוסר פייר פליי שלכם. אבל אתה גם יודע כמה אני מעריך ומפרגן למסורת ולנאמנות שלכם , אז להפוך את סיטי לווידאו בלי עבר בלי חיבור בלי מסורת אל תהיה בדיחה אויי בסט. המומחה לחשבון. אברטון מה קורה כמה גולים חות נכבשו במשחקים שלהם. חשבון עאלק  

9. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

אם תחזור על אותו בלוף פעם אחר פעם אחר פעם הוא לא יהפוך לאמת,
    תפנים,ג'ו הארט לא שחקן בית,לא תוצרת האקדמייה שלך!!!

מיכה ריצ'ארדס כבר לא שחקן שבזה הרגע עלה לבוגרים,מספיק,הוא כבר כמה שנים טובות בסגל,
    מתי מישהו חדש עלה,יעלה?

וייס מושאל,אונאה מושאל,מושאלים יש גם לנו,מפה ועד הודעה חדשה,מתי מישהו מהם ישחק בשיטי,זו השאלה?!

אנחנו התחבקנו בדרבי כשעברנו את החצי...נו שויין,אתה יודע יופי לעוות את המציאות,כמו עם הארט.

34 והספירה נמשכת.

10. George Best Member

הוא גם מסלף יפה מאוד את דברי פה אחר פעם, עאלק אמרתי שהקהל של אברטון יותר נאמן.
    סה"כ אמרתי (ואני עומד מאחורי מה שאמרתי גם היום, פי מיליון) וצחקתי כשזלזלתם במועדון כמו אברטון!אתה בעצמך אמרת (או שזה היה סיטיבלוז) שאתם מועדון גדול יותר!
    על סמך מה ולמה?!
    וכן, הקהל של אברטון מצוין ואני לא נכנס למי יותר נאמן, שני הקהלים מצוינים בעיניי.

הכסף הגדול לא עושה לך טוב, עאלק מועדון גדול מאברטון...לך תתרחץ בחוף של עזה.

11. eastlands Member

אנחנו עדיין בדיון המחזור הקודם כי המרירות כל כך גדולה שהויכוח הדבילי על עברו של הארט חזר , סטרטפורד- מעניינן לי תתחת אמ הרכישה של הארט בגיל כזה ישר לאקדמיה שלנו היא מבחינתך לא תופסת אני ממש לא נרדם בגלל הסיווג שלו אצלך חבל לי לחזור על דברים בגלל האטימות. אבל די ברורו לי שמנהלי הסיטי מתכננים להציף להשקיע בעתודה כי הכדורגל מתוכנן לחזור לשפיות בעתיד הקרוב. את הדיון הנורמלי כנראה שלא נוכל לבצע בדיון הזה כי הוא בלתי אפשרי בעקבות. הבונקר המזעזע שהתרחש בארסנל. תמשיך לבלות ולהינות מהתיקו הזה העיקר שזה עשה לך את השבוע ודש לטמפיסט בסט שלמד. לכתוב את המילה לסלף ועכשיו התחיל גם עמ מקלחות כמה משעמם  

12. THE STRETFORD END Member

כן,כן איסטלנד,הארט הגיע ישר לאקדמייה וצמח שם ואתה זה שכל פעם מכניס אותו לקטגוריה של שחקן בית,לא אני
    והיי,מה זה משנה באמת איזה 39 משחקים בקבוצה אחרת...

לך תמכור תותים.