המחזור ה-22 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/1/11.

1. eastlands Member

אחת מהשתיים אחרי 20 מחזורים
    או שמשהו הולך להשתנות ואנחנו לא רואים אפילו רמז לכך או שהמוליכה כרגע תהיה אלופת ברירת מחדל , כלומר הראויה לתואר מתוך החולשה של המתמודדות האחרות

כדורגל עצוב נטול מצבי כיבוש , יריבה שלא עושה הרבה ועדיין כובשת והחלאות שקיבלו חיזוק היום בדמות חלוץ ליד ברבטוב במקום רוני שמפריע לכל האחרים ועדיין שער מכלום עם המושיע שאליו מוסרים ונושמים לרווחה כאילו הכדור הוא עונש קחו אותו ממני ,בו נמסור לנאני ונתחבק

צמרת הכי פתוחה מזה שנים ומצד שני רמה הכי נמוכה שנראתה בצמרת מזה עשור

2. the white pele Member

הכל יקום ויפול על הכושר והכשירות של אדווין, ריו, ונמניה. בדיוק כמו בעונות הקודמות.אין ממש חדש תחת השמש.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/11
  3. THE STRETFORD END Member

איזה קוטרים באמא שלי,ממש לנגב לכם את הדמעות.
    אנחנו במחצית הדרך של העונה ואני לא זוכר כזו צפיפות בצמרת בזמן הזה,
    קשה,הכל קשה יותר,תוצאות משוגעות,יריבות שפעם היו בשר תותחים הפכו להיות כאלה שמוציאות לך את הדם
    עד שאתה מנצח אותן,
    כשיונייטד קרעה את הליגה בכמה עונות בתחילת שנות ה 2000 היו כאלה שבכו על הקלות,עכשיו כשקשה ואין הופעות סטייל ברצלונה וריאל מדריד בליגה הסקוטית גם על זה אתם מבכים?

כדורגל עצוב עלק.

4. Andrei Kanchelskis Member

העונה המטורפת הזאת יוצרת מצב שלאור חוסר יציבותן המדהים של ארבע הראשונות והמועמדות העיקריות לתואר+טוטנהאם הן צריכות לאגור את הנקודות כדי קודם כל לא למצוא עצמן בטעות במקום החמישי ומחוץ לצ'מפיונסליג ורק אחרי זה כדי לנסות לזכות באליפות,ממש ככה!
    אני לא זוכר מעולם צמרת צפופה שכזו מאז התחלתי לצפות בליגה האנגלית ואני לגמרי לא מסכים עם התלונות פה של האנשים שטוענים שהליגה השנה חלשה: חבר''ה תתעוררו כי מתח,תחרותיות,וצמרת צפופה זה מה שהליגה צריכה כדי להפוך להיות המרתקת והאיכותית באירופה! בימים שבהם הליגה הספרדית הופכת להיות גרסה חוזרת ועצובה של הליגה הסקוטית והליגה האיטלקית ממשיכה את רמת הכדורגל הבינונית והכל כך משעממת שלה(אם מתח או בלי מתח או זאת פשוט ליגה בעלת רמה בלתי נסבלת לצפייה)הפרמיירליג צריכה להוות עבור כל חובב שלה סיבה לגאווה לאור הדרמות שמתחוללות בה העונה.

לגבי מנצ'סטר יונייטד אהובתי...נכון שאנחנו במקום הראשון שאין מקום יותר טוב מיזה,נכון שמאז תחילת העונה כלל לא הפסדנו וזהו נתון מרשים לכל הדעות אבל כל ההצלחה הזאת היא בינתיים זיוף אחד גדול כי כמובן שאנו האוהדים שהתרגלנו בעונות הקודמות לקבוצה התקפית ומלהיבה רואים השנה קבוצה אפורה שלא מצליחה לדרוס את יריבותיה אבל אני מצד שני אני מסתכל גם על החצי הכוס המלאה וחושב שהדבר נובע מצמצום הפערים הניכר השנה בליגה מה שהופך אותה לליגה הטובה בעולם,אני מעדיף ליגה כזו מאשר ליגה בה צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד נאבקות לסירוגין על האליפות מבלי שאף קבוצה תסכן אותן וגם מאשר הליגה אשר יתר הקבוצות בה שאינן נמנות בין ארבע הגדולות(ליברפול יצאה מהמשוואה השנה והוחלפה בשיטי)רק מהוות עבןרן קישוט ומשופלות מולן בתוצאות שלא מוסיפות כבוד לליגה,בכל שינוי לטובה שעובר על ליגה בין אם זה בתחרותיות ובין אם זה בצמצום פערים חייבות להיות לפחות בהתחלה חריקות וחוסר סיפוק עבורנו האוהדים וזה משהו שאתם חייבים להבין שאם הזמן יוכל רק להשתפר יותר....

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטרף לסטרטפורד. מה חלש לדעתכם? מדד השערים יפה מאוד. קיבלנו כבר שלל משחקים מעולים (בשלוף עולים לי - יונייטד - ליברפול עם המספרת של ברבאטוב, ארסנל - צ'לסי מלפני שבועיים, צ'לסי - אסטון וילה משבוע שעבר, אנחנו נגד החלאות, ארסנל - סיטי).
    אז מה שקובע הוא שאף אחת לא דורסת? נו בטח, הקבוצה היחידה שציפו שתהיה מזרן יורקת דם כל שבוע ומדגדגת את החצי העליון! מתי בפעם האחרונה עברתם על כל סגל בליגה הבכירה ויכולתם לספור לפחות שלושה שחקנים מצויינים? מתי היה מצב שכל שבוע עומדים מול שחקן אחד לפחות ששווה, על הנייר, מקום באחת הקבוצות הגדולות? הליגה כל כך קשה העונה שמזמן אין דבר כזה משחק קל, אז פלא שאף אחת לא מצליחה לככב? לדעתי אין קבוצה אחת בעולם כיום שיכולה לחרוש את הליגה הזו.

את הכסף לא סופרים במדרגות, עד כה עונה בסדר גמור.

6. eastlands Member

צפיפות שמעת אותי מתלונן על צפיפות ? אבל אין ספק שזה על חשבון רמה , אפילו אתה כתבת שלא היו מצבים אתמול שלא לדבר על סטוק של אמש ממש מחריד אז מה הבעיה בתיאור כמו כדורגל עצוב. שהרי מוליכת טבלה בכושר קצת יותר טוב מפרקת את סטוק האומללה מאתמול. אנחנו קצת אחרי חצי הדרך. וכמו שכתבתי אין כרגע רמז לאיזשהו מפנה. אנחנו בכדורגל הרבה שנים אפ אוהד של קבוצת צמרת לא יכול לדבר על כדורגל גדול של קבוצתו. שלא לדבר על האלופה צלסי. גם אחוזי ההצלחה הנמוכים של קבוצות המוליכות הם חסרי תקדים , ושוב לגבי אתמול אפ אחד לא ישכנע אותי שהתוצאה נובעת מכך שסטוק סגרה פערים או ששיחקה כדורגל. כי היתה פשוט ע ל ו ב ה. עכשיו. יש משחקים כאלה של המוליכות אבל השאלה כמה ? רק לפני 3 ימים ניצחתם משחק שילו תיקו היה מקפח בו את ברומיץ. ויומיים לפני עוד זוועה בבירמינהאם  

7. WellNeverDie Member

הפריימרליג נחלשה בגלל הצפיפות? אולי אף קבוצה לא דורסת (כולל יונייטד עם מאמן ענק, צ'לסי שבעונה שעברה חגגה עם שישיות ושבעיות וסיטי עם כל המיליונים שלהם) - אני חושב שיש שיפור מסוים ושינוי בתפיסה אצל הקבוצות היותר קטנות, שבאות לכל משחק, ובעיקר נגד הגדולות - עם המון מוטיבציה. הכל יכול לקרות, המאמנים מכירים את שיטות המשחק של הגדולות ויודעים איך לפעול נגד זה. אתמול זה לא בדיוק היה ככה, סטוק לא עשו כלום פרט לשער, ובכל זאת אני לא חושב שהליגה נחלשה. אני גם לא חושב שיש פחות שערים מהשנים הקודמות, אבל אני יכול להבטיח לכם שיש יותר משחקים גדולים ומעניינים - סיטי וטוטנהאם משחקות טוב מאוד ולא מפחדות מהקבוצות הקטנות, וליברפול ששוקעת למטה- עדיין נותנת משחקים נהדרים מול הקבוצות בחלק העליון.
    סך הכל צ'לסי, שהייתה דורסת המון בעונה שעברה ובתחילת העונה - נדפקה לה המערכת, סיטי אף פעם לא ממש דרסה ויונייטד העונה פשוט נמנעת מלדרוס (פרט ל7-1) . הניצחונות של יונייטד, ברובם, היו מוצדקים, והיו כמה משחקי תיקו שהיו שווים בשבילנו ניצחון.

8. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,

הכל הולך קשה יותר,גם לגדולות,זו לא רמה נמוכה,זה פשוט עליית מדרגה של הקטנות יותר.
    אם תסתכל על יונייטד אז היא עדיין ללא הפסד ובמשחקי הבית להוציא תיקו אחד הכל ניצחונות,די דומה לשנים קודמות
    וגם בעונות קודמות ידענו לגרד ניצחונות במשחקי חוץ ולא תוך כדי הצגות אבל מי זוכר את זה בתמונה הכללית.
    גם ארסנל,אתה רואה שינוי דרסטי בסגנון המשחק שלה?זו אותה ארסנל,עם אותה הגנה חלשה יחסית וכשקבוצות אחרות טובות יותר אז זה בא לידי ביטוי גם במספר ההפסדים הגבוה בטח לתקופה הזו.
    טוטנהאם לא משחקת כדורגל טוב?אתה זה שמספר לנו כל מחזור על היופי של שיטי,
    לכן,הליגה הרבה יותר קשה ומשם יותר טובה,גם הרמה.
    מהגדולות,מי שתדע להתעלות קדימה מעל כל השאר,לתת את הגז,תהיה אלופה ואלופה ראוייה.

9. eastlands Member

טוב בסדר אתה לא צריך לשכנע אותיבדברים שאני רואה וכותב עליהם. אבל זה לא בושה להודות שהיה משחק חלש ולא בגלל שהיריבה סגרה פערים , זה שאתם לא הגעתם למצבים זה לא בגלל המחמאות לסטור העלובה מאמש. יש לנו אחלה עונה ואני לא מתלונן בכלל. אתה מתאר את המשחק חיובי נותן ציונים גבוהים. ועל הדרך מזכיר שלא היו מצבי כיבוש. אתה סותר את עצמך  

10. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

כתבתי גם בסיכום המשחק של יונייטד,התצוגה שלנו אתמול היתה שווה יותר מ2-1 קטן
    זה היה משחק טוב של יונייטד,בטוח,מסודר,קצב טוב,אכן לא הגענו ליותר מדי מצבים אבל היו גם כאלה וזה לא סותר שום דבר.
    לרעת סטוק יאמר שהתקפית הם לא ממש ניסו ובטח לא הצליחו לאיים עלינו יותר מדי,לזכותה יאמר שהגנתית היא הגנה מצויין.

אני לא נותן ציונים,אני מפרט יותר על כל שחקן.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו פה מתווכח שזאת הקבוצה הכי פחות טובה של מנ יו מאז ההיא של 2004 שלא עברה 80 נקודות?
    מישהו פה מתווכח שזאת הצ'לסי הכי חלשה של אברמוביץ' עד היום?
    מישהו פה מתווכח שזאת הליברפול הכי חלשה אפילו עוד לפני שפול אינס דרך במועדון?
    ארסנל בעונה דומה לקודמות וטוטנהאם-סיטי בעונות שיא יחסית לשנים האחרונות.
    בסה"כ, יש ירידת רמה אצל הקבוצות הגדולות והאלופה תהיה קבוצה חלשה יותר מכל האלופות האחרונות.
    אפשר גם לראות נפילה רצינית ביציבות אצל מועדונים כמו וילה ואברטון שהתרגלנו מהם בשנים שתחת לרנר ומוייס להיות תמיד צמודות למקומות על אופ"א.

12. WellNeverDie Member

אנחנו רק באמצע הדרך וקשה להחליט. עוד פרמטר להחלטה יהיה מה צ'לסי, יונייטד, ארסנל (למרות שלדעתי גורלם נחרץ) וטוטנהאם יעשו באירופה. בנוגע למנצ'סטר - נחכה לפבואר-מרץ, אבל גם עכשיו אני יכול להגיד לך שהקבוצה הנוכחית בסדר גמור. אנחנו לא דורסים, אבל בחלק מהמשחקים אנחנו משחקים נהדר, ועד היום עוד לא נפלנו מול הגדולות (בעצם, לא נפלנו בכלל!)

13. THE STRETFORD END Member

Liverpool-Forever

קודם כל יש עוד חצי עונה לפנינו!

במקרה של יונייטד העכשווית,היא הרבה הרבה יותר טובה מיונייטד של 2005 ו 2006
    היא שוברת שיאים שגם קבוצות מלהיבות משנים קודמות לא הצליחו לעשות,
    או שאולי לא להפסיד במשך 20 משחקי ליגה רצופים זה עניין של שום דבר?

על כל נפילה של אברטון ו וילה(ולגביה הסיבות ידועות) יש עלייה של אחרות כמו סנדרלנד ובולטון
    ומישהו פה מתווכח על טוטנהאם הנהדרת או שיטי החזקה?

לכן,לכל עץ יש גם פאלי.

14. Andrei Kanchelskis Member

צ'לסי של סקולארי הייתה קבוצה חלשה לא פחות מצ'לסי הנוכחית.

מנצ'סטר יונייטד שזכתה באליפות ב-2003 הייתה קבוצה בינונית במשך רוב העונה(ממש כמו עכשיו ואפילו יותר גרועים) אבל אחרי שהוכתרנו אלופים מי כבר זכר לנו את זה...

למרות שאתה סובל מקבוצתך האהובה כמו שלא סבלת כבר שנים(אפילו יותר מהעונה שעברה המדכאת)אתה צריך לזכור שבתקופותיהם של סונס אוונס והוייה עונות שכאלה היו מחזות מאוד שכיחים ככה שקשה לומר שהסבל שנפל עליכם הוא משהו חדש,אני חושב שתחושת האכזבה היא יותר בגלל העובדה שאתם יותר מדי שנים עומדים במקום ולא מצליחים להתרומם ואם זה מנחם אותך אז גם אנחנו(מנצ'סטר יונייטד)סבלנו בדיוק כמוכם במשך 26 שנים ללא תואר ואינספור אכזבות וכשלנות בזמן שאתם גרפתם תארים ללא הפסקה הן באנגליה והן באירופה ונראיתם כשולטים הנצחיים בכדורגל האנגלי,מאז הגלגל התהפך וכיום אפשר לומר זאת עלינו אולי תהליך דומה לזה שעברנו באותן שנים שחונות הוא מה שאתם עוברים עכשיו....

אסטון וילה ואברטון התדרדרו לתחתית אחרי מספר עונות בהן היו בצמרת וגם אותי אישית זה מאכזב כי אני חושב שהן היו קבוצות חיוביות שהציגו כדורגל יפה והיה חסר להן רק יכולת עמידה בלחץ ברגעי ההכרעה מה שדחק אותם מהטופ 4 אבל מצד שני תסתכל על קבוצות כמו בולטון וסנדרלנד שבעונות הקודמות השתרכו דרך קבע בתחתית ונלחמו על חייהן בליגה והנה השנה הן תפסו את מקומן של וילה ואברטון כקבוצות שנאבקות בשיפולי הצמרת על כרטיס לליגה האירופית, גם קבוצות כמו סטוק סיטי ובלקפול ראויות למחמאות בשל פתיחת עונה לא רעה שלהן שבהחלט משקפת יותר מכל את צמצום הפערים השנה בליגה ואני לא מבין למה זה מפריע להרבה אנשים פה...
    איך אתם מצפים שתראה הפרמיירליג? כמו בספרד שהפכה להיות גרסה דומה לליגה הסקוטית?,כמו באיטליה שבה נהייתה השנה תחרותיות רק בגלל משבר מקצועי של אינטר לאחר מספר עונות בהן הוכתרה
    ביתר קלות כאלופה אבל רמת המשחק כידוע לכולם היא בינונית ומשעממת להחריד, גם גרמניה רחוקה מלהזכיר את השינוי לטובה שעוברת השנה הפרמיירליג כיוון שאחת לכמה שנים באיירן נחלשת ויש איזושהי קבוצה שיודעת לנצל זאת היטב אבל מיד בסיום העונה הזו באיירן קונה מכל הבא ליד ומחלישה את הליגה ובכך גורפת אליפויות בקלות עד למשבר הבא וחוזר חלילה...
    בקיצור אין ולא תהיה על הפרמיירליג הן מבחינת רמת הכדורגל והן מבחינת התחרותיות שבאה עלינו לטובה!

15. eastlands Member

רק להזכיר לך אם שכחת 8 תיקו=16 נקודות =5 הפסדים +
    זה יפה לא להפסיד ,זה לא טוב לעשות תיקו ברוב המקרים