המחזור ה-22 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/1/11.

1. Strawberry Fields Member

ליברפול: ריינה, ג'ונסון, סקרטל, סוטו, קונצ'סקי, קול, ג'רארד, לוקאס, מקסי, טורס, אנגוג.
    ספסל: גולאשי, אגר, קלי, פולסן, יובה, קויט, באבל.

בלקבורן: באן, סלגדו, נלסן, סמבה, ג'יבה, אולסן, דאן, פדרסן, בנג'אני, הוילט, דיוף של מניו.
    ספסל: פילדינג, האנלי, לינגנזי, גולון, מוריס, דורן, דיוף.

2. George Best Member

ג'ו?פאקין ג'ו מועדף על פני אדם ג'ונסון?

לא הספיקו לשיטי לשחק 85 דק' בעשרה שחקנים בסיבוב הקודם מול הבאגטים?

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני רוצה לדעת למה, למה לעזאזל MyP2P לא עובד דווקא עכשיו. למה?!
    בנוסף לפסימיות הגדולה שלי, מלחיצים אותי עוד יותר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

ההרכב שלנו:
    Howard, Neville, Baines, Distin, Heitinga, Coleman, Pienaar, Arteta, Fellaini, Beckford, Saha.

מויס עולה עם שני חלוצים, איזו הפתעה.

אה כן, שכחתי. COYB!!!

עריכה: יופי, פספסתי את השער שלנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx סאהה כובש, כנראה שסוף העולם באמת קרב.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/11
  4. George Best Member

בסטנגה אני ממש טוב, מעניין אם ונגר יפנה אלי במייל.

טום קלברלי נפצע (המסטרינג) ומוחלף, לא טוב.

עריכה: ואם כבר במושאלים שלנו עסקינן, אז בישול מצוין של דיוף לאולסן וזה 0-1 בלקבורן מול החלאות.

5. Jack Wilshere Member

סאמק, היינו חייבים לתת גול במחצית הזו. פתחנו את המשחק פשוט מצויין, וחבל שנרגענו קצת לאחר מכן.. במידה רבה אנחנו משלמים שכר לימוד על חוסר החדות של ווילשר מול השער, אבל גם זה יבוא עם הזמן. זה משחק קלאסי לשחק על וולקוט. הוא חייב לנצל יותר את המהירות שלו מול זבלטה. חייבים לעלות באמוק למחצית השנייה.

6. Wave Member

מנצ'יני פשוט חייב להחליף את ז'ו בג'ונסון , לפחות שיהיה עניין בשני הצדדים ולא נראה אותו שוב משחק על 0-0

7. George Best Member

וואו איזה גול נפלא של בנג'אני (!!).
    צ'יפ של פדרסן לבנג'אני עם הגב, מסובב את קירגיאקוס ושולח טיל בוולה לרשת הגבוהה, שני שערים יפהפהיים לרוברס.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להגיד, יש לנו את מרכז ההגנה הכי חלש בליגה עם קירגיאקוס וסקרטל. והאפס ממשיך בשלו, הוא ימשיך עם הנגרים שלו. כל מאמן אחר כבר מזמן היה מבין שעדיף את קלי ואגר במרכז.
    שמישהו יביא לי מאמן שאין לו פטיש לנגרים, גרזנים, חוטבי עצים ומשגרי רקטות. ראלף רנגניק נשמע כמו בחור לעניין, שיכין את השולחן שלו למחר.

9. alexshw Member

לא חבל על הדלק, מיסטר הודג'סון? :aaagath:

10. Drorik0 Member

אני בעד דני נוימן ולא רוי הודג'סון... העיקר שדניאל אגר ופאביו אאורליו בספסל

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל על הכל, ממש על הכל. בעיקר חבל על האוהדים שהולכים עם הקבוצה הזאת ועם המאמן הזה לכל מקום ולכל מגרש, עומדים בקור ושרים fields of anfield road וכל מה שהם מקבלים בחזרה זה את זה. לא מגיע לאוהדים האלה חרא כזה ולא מגיעים לשחקנים האלה אוהדים כאלה. לא מגיע לג'רארד לשחק סביב קירגיאקוס, קונצ'סקי וסקרטל, לא מגיע לטורס לרדוף 45 דקות אחרי כדורים ארוכים ולא מגיע לרוי הודג'סון לאמן את ליברפול ואם יש לו קמצוץ אחד של כבוד עצמי הוא מניח את המפתחות על השולחן בתום 90 הדקות.

פשוט תעלומה איך הוא עדיין נשאר בתפקיד. אשכרה האברם גרנט האנגלי.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גם פספסתי את שני השערים, גם הלינק בAtdhe נתקע מדי פעם וגם אני מגלה שליהיא אהובתי מועמדת להדחה. כנראה שאלוהים לא אוהב אותי.

מחצית מצוינת, אני שבע רצון מהיכולת הקבוצתית הנהדרת, הרבה פחות מהתוצאה, למרות שהיא לא רעה. לדעתי היינו שווים לרדת ביתרון, לאור מה שהתרחש על כר הדשא, אך זה לא קרה לצערי. מקווה שהשחקנים ימשיכו לשחק כפי ששיחקו במחצית הראשונה, אנו נואשים לשלוש הנקודות, מי היה מאמין שאגיד את המשפט הזה במחזור ה-22, אך זה מה יש ועם זה ננצח, אמן.

COYB!

13. Strawberry Fields Member

לא יכול יותר, כמה פעמים אפשר לזעוק לשמיים את אותם תחנונים? אם הודג'סון לא מפוטר אחרי המשחק...

אמנם כדורגל לא עובד ככה אבל... אם מוציאים את התרומה של ג'רארד בשערים ובישולים מהמשוואה היינו יושבים עכשיו במקום האחרון 2 נק' מתחת לווסטהאם. כן, אנחנו עד כדי כך גרועים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

14. alexshw Member

"זהו עוד יום בהסטוריה של ווסט האם יונייטד" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. Drorik0 Member

השפלה. פשוט לבכות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx