המחזור ה-22 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/1/11.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתפרקים באיווד.
    כל פעם שחשבנו שכבר ראינו את השפל הנמוך ביותר, הקבוצה והליצן מזכירים לנו שאפשר גם להגיע נמוך יותר.

2. Muurad Member

אני היחידי שחושב שהשופט ממש מחמיר? מה הבעיה לתת לשניהם צהובים ולסגור עניין? ההתנגחויות הללו קורות כ"כ הרבה פעמים ושופטים מבליגים ולפעמים לא מוציאים צהוב על דברים כאלה.. 2 אדומים סתם לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/11
  3. TonyAdams Member

איזה שופט בדיחה. על מה אדום לסאנייה?

4. Ian Wright Member

אדום מוצדק. דווקא זאבאלטה לא היה צריך לצאת לטעמי.

5. ArsenalFan Member

על זה שהוא מטומטם ולא היה צריך בכלל להיגרר לשטויות האלה.

שיחקנו מצוין במחצית הראשונה, שיחקנו לא רע במחצית השנייה, אבל מעט מדי בעיטות במחצית הזו ולכן הניצחון לא הושג. אנחנו כבר במינוס 7 מול יונייטד (שתנצח את המשחק החסר שלה בבלקפול), בשלב הזה של העונה וכשיונייטד עדיין בלי הפסד, אפשר להגיד שסיפור האליפות גמור.

6. AFCA Member

צהוב לשניהם היה מתאים, אדומים כל כך מיותרים.

אם אדם ג'ונסון היה משחק במקום ז'ו העגל הזה לסיטי אולי היה סיכוי בזמן שהם עוד ניסו לצאת להתקפות מתפרצות לפעמים.

קומפאני שחקן מדהים.

7. Ryan Giggs11 Member

על מה אדום לסאנייה?אם כבר השאלה שצריכה להישאל היא על מה אדום לזאבלטה אבל בכל מקרה אני חושב שצהוב היה מספיק.

8. Wave Member

שוב סיטי משחקת בשביל 0-0 מול הגדולות, כמה מפתיע, ארסנל לא היתה מספיק יצירתית במחצית השניה ובראשונה חסרה טיפת מזל כדי להבקיע. מה שכן, קומפאני הפך לבלם ענק.

9. TonyAdams Member

אוי תעשו לי טובה. אפשר לחשוב כאילו סאנייה עשה לו התנקשות סטייל דה יונג. אולי צהוב וגם זה אולי. אבל למה אדום?

ולמקרה שלא הבנתם אני נגד האדום לשני השחקנים. אם כבר לשלוף כרטיס זה צהוב וזה לזבאלטה.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'רארד מחמיץ פנדל והזדמנות לעשות 3-2 אחרי שכבר עשה לבד את ה3-1..
    כשג'רארד מחמיץ פנדל חשוב ואי אפשר להשען עליו שיוציא אותנו מהקבר, אפשר כבר לסגור את הבאסטה.

ואף אחד לא מדבר על ההפסד של צ'לסי. עוד אחד.
    צ'לסי חייבת לחזור לעצמה לפני שתהיה בסכנה אמיתית של איבוד מקום בטופ 4.

11. AS R Member

אנצ'לוטי חייב לעזוב את צ'לסי כבר. הקבוצה במשבר כבר משהו כמו שלושה חודשים, כרגע היא בספק להגיע לליגת האלופות בשנה הבאה. נראה כאילו גם אם היא הייתה משחק עכשיו נגד ווסטהאם היא הייתה מפסידה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. Jack Wilshere Member

בושה וחרפה של שופט. שבע מאות חילופים, מיליון פציעות, ורק 4 דקות תוספת זמן, כאשר 2 דקות מתוכן הלכו על ההרחקות המטופשות של השופט ! למה אי אפשר להסתפק בצהוב ולתת למשחק לזרום במקום כל הדרמה הזו? חתיכת אפס. בכל מקרה, סאנייה אידיוט. בשביל מה אתה צריך להתעסק בשטויות האלה שאנחנו משוועים לשער. ידעתי שאנחנו נשלם על זה שלא כבשנו במחצית הראשונה. בפתיחת המשחק סיטי לא היו כל כך מתואמים, היינו נמרצים והיו הרבה שטחים פנויים שאפשרו לנו להגיע למצבים (ווילשר חייב להיות יותר קר רוח מול השער. עם הזמן זה יבוא). עם הזמן סיטי התאפסו על עצמם החנו למעשה את האוטובוס ברחבה שלהם, ואפילו שמרו את הקשרים שלנו שמירה אישית ממש. וולקוט היה צריך להפיק יותר במשחק כזה, כאשר מולו עומד שחקן כבד יחסית כמו זבלטה (כל הכבוד לארגנטיני. נתן משחק לחימה גדול בהתחשב במגבלות שלו). אין לי טענות לקבוצה ששיחקה מצויין רוב הזמן, אבל קשה להבקיע בלי חלוץ של ממש, ובודאי נגד קבוצה שמקדישה כל כך הרבה למשחק ההגנה. יאיא טורה ענק, בכל מקום במגרש. קומפאני הפך למפלצת (אם רק היה לנו בלם כמותו..). על טבז הכל כבר נאמר. מנצ'יני בנה קבוצה טובה מאוד הגנתית, אבל מאוד עצורה וחסרת השראה (ביחס לכלים שיש לה). אפשר לראות את זה בעיקר במשחקים שלהם נגד הגדולות. כרגיל פרגוסון צוחק על כולנו בדרך הבטוחה אל התואר. אני מאוכזב.

13. eastlands Member

גם מנציני אהובי לא ישכנע אותי ג'ו לא קשור לכדורגל וכך בפעם השניה העונה שיחקתי כמעט משחק מלא עם 10 שחקנים נגד ארסנל

וג'ו כמובן נפרד היום מהדשא ועובר לחימום הספסל כי הוא הגיע!!!! אדין דזקו התכול !!

כשגונסון נכנס עוד האמנתי שנכבוש אבל היתה גם יריבה בהייבורי והיא כמובן היתה עדיפה וביתית ועדיין הארט אולי בהצלה וחצי ועוד מספר מצבים מאוד מצומצם , פרסי בקוורה חיצונית ועברנו בשלום משחק חוץ קשה כשהבונוס מקום שני ובשורה מהמוליניו !

תודה מנציני על יא יא שכמעט ושוב עשה היום מהלך של עונה ,ללא סילבה המח ועם 10 שחקנים אני מרוצה מאוד

come on !!!!!!!

14. KirkH Member

מה יעזור עכשיו אם הוא עוזב? את מי תביא, את אמאנאלו שבקושי יודע מתי תורו להנהנן בהסכמה?!

זו חייבת להיות העונה האחרונה שלו. מסכים.

יש לו אחריות גדולה למצב של הקבוצה. מסכים.

אבל מכאן ועד פרידה, בעיקר לאור העובדה שאין לנו מה למכור בליגה ושיש עוד ים זמן עד קופנהאגן (או מי שלא בא אחריהם...) - נראה לי נמהר וחסר תוכלת. עד שיביאו מישהו ויגבשו תוכניות כבר נגיע לשבוע האחרון של החלון ואז בטח גם נידפק עם כמה עיסקאות מפגרות.

אין לאן למהר.

גם היום, כמו מול וילה, זה היה יכול להיגמר באותה מידה בניצחון.

15. eastlands Member

עוד מילה מלבד גו הארט

וינסונט קומפני - נשמה!!

מחוה בין המועדונים , סיטי מוותרת על התקפה לטפל וואן פרסי , ווילשר מוציא לחוץ לטפל במילנר כשכל הקהל דוחף בסיום נהדר!!

טוב הם לא היו היום בסביבה , וכל עוד מאמן אותם האף המריר לעולם לא נראה דבר כזה אצלהם