המחזור ה-22 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/1/11.

1. ArsenalFan Member

מספרים לנו ש"המירוץ צמוד". תכל'ס, כולנו ידענו שיש קבוצה אחת שיכלה לאיים על יונייטד העונה ריאלית ונכנסה למשבר עמוק שיהיה לה קשה עד בלתי אפשרי לצאת ממנו אלופה. לקבוצה הזו קוראים צ'לסי. כל היתר חיות באשליות ונלחמות על המקום בצ'מפיונס ליג. במובן הזה, התיקו בין ארסנל לסיטי לא נורא בכלל, בהתחשב בכך שהעופות הפסידו.

האמת? התחתית פי אלף יותר מעניינת מהצמרת.

פתאום אחרי כריסמס שנחשב די מוצלח, אברם מוצא את עצמו שוב במקום האחרון ועוד עם תבוסה כואבת של ווסטהאם בסנט ג'יימס' פארק. שוב החרב על הצוואר של התחת (לא חשבתי שאני אכתוב משפט כזה בחיים, הצוואר של התחת...). גם אסטון וילה פתאום מידרדרת מתחת לקו האדום אחרי הפסד ביתי לסנדרלנד. אסטון וילה, מתחת לקו האדום, לא הייתי מאמין בתחילת העונה שככה זה ייראה אחרי כריסמס.
    התחתית מתחילה במקום ה-11, אברטון מתעוררת לחיים רק נגד קבוצות טובות ממנה (תודה לכם טופיבויז על החיוך של הערב) ובינתיים קצת מתרחקת, ליברפול חוזרת לעשות בושות והיא חלק בלתי נפרד כרגע מהתחתית. לפחות עד שרוי יילך.

2. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

גם אחרי משחק שלכם אתה חייב להוסיף את יונייטד והאף?

אלוהים ישמור,אתם מוציאים מיליונים על גבי מיליונים ומשעממים!!!!!

כמו במשחק נגד יונייטד באיצטדיון של המועצה,גם היום,מנציני שלך בא להוציא תיקו והיום עם העפות כדורים סטייל הפועל יהוד,בשביל זה צריך לשלם לאנשים 100 ו 200 אלף פאונד משכורת לשבוע?בשביל זה יכולתם להשאיר את ריצארד דאן.

איך הקהל של ארסנל שר,בורינג בורינג שיטי,
    60 אלף איש שיושבים ביציע לא טועים.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/11
  3. George Best Member

0-0 מול ספרס במשחק שהיה צריך להיגמר בחמישייה בחצי לתרנגולים.
    0-1 דחוק על צ'לסי.
    3-0 בבית לארסנל.
    0-0 עם 0 מצבים בבית מול יונייטד בחצי הרכב (במקרה הטוב), העיקר מנצ'יני מבזבז זמן בתוספת כדי לסיים בתיקו.
    0-0 מול ארסנל באימרויות במשחק שהיה צריך להיגמר אחרי חצי שעה (במקרה הטוב) וזריקת האוטובוס לחצי שלו מהשנייה הראשונה.

ששש פה ישנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_sleeping.Xxx

וזה המשך ישיר להפסדים 1-0 לנו ולספרס במחראה שלהם בסוף העונה שעברה, ממש יופי של רקורד ושאפתנות, שער אחד בשבעה משחקים כשחמישה מהם בבית, והוא עוד מעלה את ג'ו על חשבון ג'ונסון, ממש גאון המנצ'יני שלכם!

ניצחון שלנו, הפסדים לצ'לסי, ליברפול, טוטנהאם, תבוסה לגרנט, אשכרה מושלם.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שחיטת עופות!

אין לי מילים, בחיי שאין לי מילים. איזה משחק אדיר הצגנו, מטווח על השער של גומז, לחימה בלתי פוסקת.
    הלב שלי דופק בעוצמות מפחידות, נראה לי שאעביר את הלילה באישפוז.

אני מקנא באוהדים המדהימים שלנו שהיו באיצטדיון וזכו לראות את החגיגה מקרוב.
    לא ארחיב אחרי ערב שכזה, אתן ציונים לשחקנים, בלי פירוט:
    הווארד: 8
    נוויל: 8
    הייטינחה: 7
    דיסטיין: 7
    ביינס: 8
    קולמן: 10
    פלאיני: 10
    ארטטה: 7
    פינאר: 7
    סאהה: 8
    בקפורד: 7

ולסיום: פאקיייייייייייייייייייייייייייייייייייינג ו ו א ו @#$%& [!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]

5. AronB Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    לא צריך להעיר אותם.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_shhh.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_shhh.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_shhh.Xxx

6. eastlands Member

אי אפשר לכבוש ללא חלוץ , טוב אפשר יא יא כמעט וכבש וטבס הוא הרי מלך שערים ,אבל תקציר השבוע להזכירכם , בלוטלי כבש שלושער ונפצע ,רוקה מתקשר ליוז כל היום ואביור הולך מכות , נשארנו עם גו שלא משכנע אותי שהוא לא בענף הנכון , 10 שחקנים במשחק סופר קשה בחוץ בראבו!! עוד רשת נקיה , כדורגל משעמם סליחה אתם מדברים על אתמול נגד סטוק ? הרבה יותר כדורגל היום , ואגב הקהל שלנו שר בורינג בורינג סיטי כבר חודשיים למי שלא מעורה בעינייני סיטי ותמיד מדבר בלי לדעת

ריצארד דאן ? לא תודה סטרטפורד מקלחת לך !1 אני בדרך לליגת אלופות עם ערימה של רכש שכולם מתגאים לספר כמה לא בונים קבוצה מסתם שחקנים , איפה המחמאות למנציני ? תלכיד , הגנה , הכי הרבה נקודות בחוץ איך? בדקתם מי הקבוצה הכי התקפית מחוץ לביתה ? בדקתם מי הקבוצה עם הכי הרבה קלין שיט ?

לכו תתרחצו בסט וסטרטפורד מקומכם ברפש שם הכל נהדר ונוצץ , כרגיל רואים סובייקטיבי ,אבל מה זה מעניין לי תתחת ,אני בדרך לאלופות , תודה מנציני אתה גאון !! תודה לך סיטי היה שוה לחכות ,וגם אם צריך עוד קצת אנחנו פה כמו תמיד ,בלי לרטון ובלי להתלונן ככה אוהבים אותך ושייזדיינו כל מחוררי הריב ומרירי הנפש ,שלפתע כך לפתע מקדישים לך סיטי אהובתי יותר תשומת לב מאי פעם

תודה על ערב קסום ותכול הירח כחול וסיטי בדרך לאלופות !!

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

"הנגרים" שחטו את העופות, היתכן?

אפילו פרוברט הליצן (עם שיפוט אנטי ביתי מובהק) לא עזר לכם. שמח מעל הכל שהקבוצה מנצחת, אך הערב השמחה כפולה, הרבה בזכות התרנגולים השחצנים כאן באייסוקר, שקיבלו וואחד סטירה לפרצוף, הרווחתם את זה ביושר רב!

http://clubeverton.co.uk/forum/images/smilies/2ro24ci.Xxx.Xxx

8. Tony Adams Member

סיטי הוכיחה היום שהיא קבוצת צמרת עם מנטליות של קבוצת תחתית.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,

ומי שר בסיום המשחק איזה בזבוז של כסף?
    גם כן תושבי סטוקפורט או אוהדי ארסנל?
    60 אלף איש ביציעים לא טועים!!!

תעוות את זה כמה שתרצה,לא אני העלתי את ג'ו במקום אדם גונסון,
    לא אני העפתי כדורים מתוך הרחבה כאילו היה זה ניסים ברדה,
    אתם משעממים,כדורגל מפוחד,בשביל זה כל הכסף הגדול?

אז תגיעו לליגת האלופות,וואו,טוטנהאם עשו את זה עם פחות כסף והרבה יותר סטייל.
    ארסנל עושה זאת כל עונה עם הרבה פחות כסף והרבה יותר סטייל,
    לכם פשוט...אין את זה ולא משנה כל הכסף שבעולם,יש דברים שכסף פשוט לא קונה!!!

לא אני מזכיר את יונייטד בהודעה על משחק של שיטי אלא אתה ככה שמי מקדיש למי תשומת לב?

34 שנים והספירה נמשכת.

10. Strawberry Fields Member

טופימן, אתה חוגג כאילו הניצחון הזה הביא אליפות או לפחות הכניס אתכם זמנית לטופ4.
    אז ניצחתם את טוטנהאם - גם בולטון, ווסטהאם ו-וויגאן - ביג דיל.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שום ביג דיל. בהודעה האחרונה שלי הסברתי טוב טוב למה אני יותר מאושר מאי פעם.
    מגיע לכל אותם עיוורים, שטענו שאנחנו קבוצה של נגרים, שאגיד מה שאני חושב עליהם, בפומבי וירטואלי בלי לעשות חשבון לאף אחד.
    מודה שלא כל האוהדים שלהם כאלה, אך אני בכוונה מכליל כדי לא לרדת לפסים אישיים, מפאת כבוד רב לפורום.

המשך שבוע מעולה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. Andrei Kanchelskis Member

"תמה ונשלמה עונת 2010/2011 של מנצ'סטר יונייטד" כך זעקו הכותרות באתר האוהדים הישראלי הרשמי של הקבוצה "תאטרון החלומות אחרי התיקו 2 הביתי המביך מול ווסט ברומיץ באוקטובר, גם הם מהשרופים שבאוהדיי יונייטד הרימו ידיים בעקבות פתיחת העונה הגרועה של הקבוצה ומיהרו לטעון שלשדים האדומים אין מה למכור העונה ושצ'לסי עולה עלינו בכמה דרגות אז אמרו...

עברו מאז 3 חודשים ואיזה התהפכות עבר הגלגל בקצב ממש מסחרר ובלתי נתפס:צ'לסי נראית עכשיו כמו צל של עצמה ממש ערימה של כלום ושום דבר שבמצבה הנוכחי אפילו המקום הרביעי נמצא בסכנה ממשית אנחנו אומנם לא מבריקים כבעבר אבל בהחלט יעילים ויציבים הרבה יותר בהשוואה לכחולים המפורקים והמיקום בטבלה מדבר בעד עצמו. הקבוצה היחידה שאני חושב שיכולה לסכן אותנו בצורה ממשית במאבק על האליפות היא שיטי שכעת עם בואו של הבוסני המצוין והמסוכן דזקו קיבלה תוספת כוח משמעותית להתקפה ובהחלט יכולה לסכן אותנו בצורה רצינית בצמרת, ארסנל אומנם לא רחוקה מאיתנו אבל אני מתקשה לראות אותה מגלה יציבות לאורך זמן ונשארת במאבק עד לשלבי ההכרעה, צ'לסי וטוטנהאם ככל הנראה יסתפקו בקרב על המקום הרביעי וגם את סנדרלנד הפתעת העונה לא הייתי ממהר להספיד בעיקר בגלל חולשתה המדהימה של צ'לסי שרק הולכת ומתעצמת....

מצבה של ליברפול פשוט מעורר חמלה גם לשרופים ביותר שבאוהדי יונייטד(ואני אחד מהם) מה שהודג'סון עושה בקבוצה זה פשוט רצח של ממש בשחקנים ובעיקר באוהדים אם הודג'סון יישאר בתפקיד בכל זאת(ואני ממש לא פוסל אפשרות שהנהלת ליברפול המחדליסטית תשאיר אותו)ליברפול וזה ממש לא צחוק הולכת להיאבק על חייה בתחתית כנגד הירידה! מישהו שם בהנהלה וגם בקרב האוהדים חייב להתעורר כי אם לומר את האמת אינני רוצה לראות קבוצה כמו ליברפול בליגת המשנה וזאת חרף היריבות העמוקה שלנו איתה....

13. the white pele Member

עופר,
    זה אכן משפט המפתח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx לשני הצדדים....
    אתה עוד חייב לי סיפורים על מה שדיברנו. אני באקשן...

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודג'סון אחרי המשחק - "היינו התקפיים מדי". אמיתי לגמרי ב100%.
    שמישהו יעיר אותי במאי 2011 ויגיד לי שאין אדם כזה רוי הודג'סון. אני מסרב להאמין שהאיש הזה דרך באנפילד כמאמן של הקבוצה.

15. George Best Member

כן, ארסנל...

לא תצליח לסבן אותנו.
    כבשתם בכללי פחות מפאקין בולטון, ובבית כבשתם את אותו מספר שערים שווסטהאם כבשה!

אופס!שוב פעם התגלה הבלוף, העיקר שאנחנו סובייקטיבים והעיקר שאנחנו מקדישים לכם כ"כ הרבה תשומת לב.

אתה לא מסוגל לחשוב על סיטי שלך מבלי שהצבע האדום השולט בעיר מיד יקפוץ לראש.

העיקר אתה מבסוט שאתם בדרך לצ'מפיונס אחרי שהשקעתם חצי מיליארד פאונד ברכש כשכל יתר הקבוצות בליגה הוציאו ביחד 30 מיליון ואתם לא מייצרים בעיטה למסגרת מול הקבוצות הבאמת חזקות בליגה כבר 7 משחקים רצוף.

חלליות רודפות אחריך.