המחזור ה-22 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/1/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

וואו, איזו תוספת זמן. מצד אחד דפו לא ישכח את ההחמצה שלו, מצד שני פנדל 20 שניות לסיום.

2. Gunner_ForeveR Member

וואוו איזו מחצית שנייה מטורפת...... ישששששששששששששש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

3. Mellow29 Kopite

לא יאומן. איזו מחצית שנייה נדירה. חבל על התרנגולים, אבל אני שמח מאוד בשביל הסיטי.

:aaa12:

4. nwish Member

אין מילים לתאר כמה אני הרוס עכשיו.

5. skyday20 Member

בגלל הקור, נגרמה הפסקת חשמל ופיספסתי את כל המחצית השנייה.
    חברת החשמל, תודה לכם באמת אוףףף....

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שניה מטורפת, טוטנהאם משום מקום בזכות טעות נוראית חזרה למשחק ויכלה לנצח בתוספת הזמן אבל החמצה נוראית של דפו מנעה מהם את זה... ניצחון של סיטי עדיף על תיקו כי ככה לפחות יהיה פער מיונייטד ולא תיקו שגם טוטנהאם תהיה קצת רחוקה מסיטי ויונייטד דבוקה לסיטי

7. דקו Member

ואוו...
    מחצית שנייה נהדרת שמראה לנו למה אנחנו אוהבים את המשחק הנהדר הזה.
    דפו וקינג לא יצליחו לישון הלילה זה בטוח.

8. XabiAlonso Member

אוי דפו...

9. h2z Member

זהו כנראה ההבדל בין אליפות לעוד עונה. החמצה ענקית בדקה האחרונה ומצד שני פנדל (מוצדק) ואכזרי. נראנו יותר טוב במחצית השניה ועם קצת יותר ריכוז היינו יוצאים עם יותר ממחמאות בלבד.

10. שםמשתמש Member

למה אין תגובות על שני אדומים ברורים ומגעילים שלא נשרקו(ברמת הפפה וגרוע יותר)?

11. skyday20 Member

איך נגמר המשחק, בגלל הפסקת החשמל, שנגרמה כנראה מהקור והגשם בחוץ לא ראיתי כלום,
    מהמחצית השנייה, מישהוא יכול לסכם את השערים?

12. Mellow29 Kopite

וגם - מה לעזאזל שחקן כמו סאביץ' עושה בסיטי? אני מבין שהם רצו לקנות בחור צעיר ולא 'מוכן' כפרוספקט שיתפתח אצלהם, אבל מה שהם הביאו נראה בכלל לא קשור לענף. אני לא אשכח את משחק הבכורה(?) שלו בפרמייר-ליג כשנכנס למגרש לפני שהשחקן שהוחלף ירד וקיבל צהוב...ומאז, קשה לומר שהוא מצליח לתקן את הרושם שקיבלתי ממנו.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שמגיעות לטוטנהאם ורדנאפ מחמאות, עם כל הכבוד לסיטי היום היה צ'אנס ענק לטוטנהאם להתקרב למקום הראשון ולהצהיר שהיא רוצה אליפות אבל מנגד שיחקה כל הזמן בסגנון ש"תיקו זה יהיה מדהים עבורנו" ואם מההתחלה טוטנהאם היו באים במטרה לנצח אז התוצאה אולי היתה שונה... חבל כי חשבתי שטוטנהאם יתקפו מההתחלה וינסו להרוס את החזקת הכדור של סיטי והשליטה שלהם במשחק, גם אם המשחק היה נגמר בתיקו טוטנהאם היתה צריכה להיות מאוכזבת

14. JohnTerry26 Member

אין דברים כאלה, מחצית מדהימה. איך רציתי שבאלוטלי ייכנס וינצח את זה, ואין דרך יותר מתאימה לו מאשר לעשות את זה אחרי פעולה (כנראה) מכוערת כל כך. מילה על הצ'אנס הענק של טוטנהאם בסיום, דפו איחר וטעה, אבל בייל לדעתי גם עשה טעות שיתעקש יותר מדי על לסיים את זה בריצה המפורסמת שלו עם המסירה החדה בסוף. זה היה נראה די מגלומני, הוא היה יכול לשים את דפו מול הארט במשך כל ההתקפה הזאת בערך. והמסירה עצמה לא היתה חדה כמו תמיד אגב.

תיקו היה משקף יותר, אבל זה בדיוק ההבדל, סיטי בדרך לאליפות וטוטנהאם תאלץ לחכות עם המטרה הזו.

ועכשיו הוא מתראיין בלי חולצה... איי למה אתה לא בצ'לסי יא בחור מפוקפק שכמוך..

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית שנייה נפלאה, כולם שחשבו שסיטי גמרה עניין, טוטנהאם עם תשובה מהירה, דפו ובייל עם החמצה מטורפת (בייל מסר לו קצת חזק ועמוד מדי, הוא לא פחות אשם מדפו, היה צריך כבר קודם לכן לתת ימינה במקום לרוץ לעומק הרחבה) ופנדל בדקה ה-95...
    3 נקודות סופר חשובות לסיטי, באלוטלי כרגיל שווה אדום שהוא על המגרש... עכשיו הלחץ על יונייטד.