המחזור ה-22 בפרמיירשיפ: בולטון באנפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏31/12/06.

1. Rudess Member

גביע הליגה הוא מיותר לדעתי ופגרת חורף היא דבר טוב, שכן יש לשחקנים זמן קצת לנוח וזה מצמצם את סיכויי הפציעות של השחקנים בליגה האנגלית. גם בגרמניה אגב יש משהו כמו גביע הליגה , זה קורה לפני תחילת הבונדסליגה בתחילת העונה ובד"כ משתתפות בו 8 הקבוצות שסיימו במקומות הראשונים בטבלה (לירן,סלע, תקנו אותי אם אני טועה).

2. raanana4ever Member

ידוע שאין שני למחנות בגרמניה...

3. אבו Member

משחק מצויין שלנו. החצי שעה הראשונה הזכירה לי את המשחק מול צסק"א באמיריות. שליטה אבסולטית, מצבים ללא סוף, כבר התחלתי לחשוש מאותו תסריט שפשוט כלום לא נכנס. אבל פנדל מוצדק(אפילו לא התווכח עם השופט) שבר את הקרח.

על הנרי כבר אמרו פה הכול. מה שהוא עשה\עושה למשחק של ארסנל. מדהים.

נקודות נוספות לגבי השחקנים-
    חלב- היה מצויין ועם קצת יותר מזל היה מסיים עם 3 בישולים.
    רוזיצקי- כמה חוסר מזל יש לבחור, לא יאמן. קורות, הצלות מהקו. פשוט נאחס.
    גם פאברגס אגב, סחט הצלה ענקית מקארסון שהיה אחד המצטיינים במרש, למרות הרביעייה.
    ואן פרסי- כמו נגד בלקבורן ווטפורד, שוב לא משחק גדול. אבל צמד שערים- והשני אלגנטי במיוחד, אז כמובן שאין תלונות.

בקשר להגנה, זה לא רציני להסיק מסקנות. מהפנדל+אדום צ'רלטון פשוט רק רצתה לסיים את המשחק. גארבטצ' טיים בגדולתו מה שהיה אתמול במחצית השנייה.

עכשיו שבוע ליברפול. אני מקווה לסחוט לפחות תיקו בגביע האנגלי ולהעביר את ההכרעה לאיימירטס.

4. AW forever Member

:aaarofl:

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חבל על העקיצות האלו.
    עובדה היא שהקבצות האנגליות צדים את השחקנים בליגה הגרמנית ( חלב, רוסיצקי, באלאק, להמאן, ברבאטוב וכו).
    גם אואן הרגרירבס כנראה" יוצא הקיטנה" בדרך ליונייטד.
    אל תשכח גם את המאן שמשחק בקבוצה.

אף אחד לא מחלק מחמאות לאף אחד בטח שזה קשור ל"אהבה" בין גרמניה אונגליה, אבל עובדה היא שיוצאי הבונדסליגה פורחים באנגליה. תגיד מה שתגיד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/1/07
  6. city Member

גם בן חיים ובניון פורחים באנגליה, זה הופך את הליגה הישראלית לאיכותית?
    ברור שהליגה הגרמנית היא ליגה ברמה גבוהה, אבל מבחינת פיזיות, אינטנסיביות והעובדה שכל משחק יכול להתפתח לכל כיוון אין על הליגה האנגלית. לא סתם לשחקנים זרים לוקח זמן להתאקלם בה. ליגה בה קבוצת תחתית כמו שפילד יכולה לשחק מול ארסנל עם שחקן שדה בתור שוער במשך חצי שעה ועדיין לנצח, אין דבר כזה בעולם.