המחזור ה-22 בפרמיירשיפ: בולטון באנפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏31/12/06.

1. Pipe Member

לך לדוג.

ואריאל סיכם את המשחק בצורה נהדרת.
    מחצית שניה לא היו קיימים הזברות, ובכל זאת מכלום הבקיעו. צריך להאשים בראש ובראשונה את עצמינו. אחרי השער עם פתיחת המחצית השניה היינו יכולים לגמור אותם, אבל נסוגנו לאחור והתמסרנו עם עצמנו 20 דקות. גם הפציעה של רוני לא עזרה לנו כל כך.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריאל מנצ'סטר הביאה את התוצאה הזאת על עצמה. שער היתרון של סקולס הרג את המשחק הזה. מאז - רק רוני ולעיתים רחוקות רונאלדו ניסו לעשות משהו ושאר הקבוצה נראיתה די מרוצה להמשיך ולהעביר את הזמן עד סוף המשחק. עובדה שזה היה משחק נהדר - חוץ מפרק הזמן בין ה-2-1 ל-2-2.

מילה טובה שאני פשוט חייב לומר הולכת לרוב סטיילס השופט, נתן למשחק לזרום בצורה נהדרת (בעיקר במחצית הראשונה הפנטסטית) ועד כמה שאני זוכר לפחות, 0 טעויות.

ווסטהאם - רק רכש יכול להציל אותם, אני רק מקווה שהקבוצה לא תהפוך ללגיון זרים.

3. Pipe Member

חלק מהתגובה שלי בדיון של יונייטד:
    ודבר נוסף שאני רוצה להתיחס אליו,אני לא רוצה להשמיע תרוצים ,אבל הבן כלבה סייטלס אחראי על חלק לא קטן מהתיקו הזה. סולאנו על בסיס קבוע פירק את רונאלדו, ועל הכניסה ברבע שעה אחרונה יש שופטים שאף היו מרחיקים אותו. כל המשחק הוא כיוון על רונאלדו, עשה עליו לפחות 6 עבירות(שחלק מהן לא שנרקו) וסטיילס או שמתעלם או ששורק ולא עושה כלום.

היה לו משחק טוב, נתן לו לזרום, אבל היו הרבה שריקות לטובתנו שהוא לא שרק, לצד העוול שעשה לרונאלדו.(יותר נכון מה שסולאנו עשה לו)

4. eastlands Member

9 נקודות בכריסמס נפלא לסיטי .
    ללא ברטון ואיירלנד ,ובמחצית ראשונה מזעזעת ,כשסיטי בכלל לא במגרש ,ואז החילוף המתבקש קוראדי החוצה ,סמארס בפנים ,ומחצית שניה טובה סוף סוף ( היחידה בכל הכריסמס ) .
    פירסי - עד מתי נסבול עם קוראדי? דיי הקבוצה מתחילה לתפקד בכל משחק ברגע שהוא מוחלף .
    חג שמח .

5. eastlands Member

אובפמי מרטינס - חלוץ נהדר , נהנתי מימנו היום ,אולי היחיד שהטריד והאמין עד הסוף .
    בכלל עושה הרושם שלשירר יש יורש בניוקאסל ,אחד החלוצים הטובים בפרמייר.

6. George Best Member

מישה,
    מה אתה רוצה שהיא תעשה?תגיד לסקולס לא לכבוש?טבעי שיורידו הילוך, ניוקאסל לא הגיעה לעשירית מצב.
    2 בעיטות מרחוק פלוס מצב אחד טוב, חוץ מזה 0 חצאי מצבים אפילו ו2 שערים בשורה התחתונה.לויד בראון מאושר..לוקח לי תמיד 10 שניות להיזכר בשם של רואדר, אני ישר חושב על לויד בראון, זה פשוט אותו בנאדם.

איסטלנדס,
    גם סיביירסקי היה היום בסדר גמור, שחקן מאוד חכם ומנוסה, עובר יופי של עונה.
    אני בטוח שכל מי שקשור לשיטי מצטער על שחרורו בעד הבאתו של קוראדי העגלה, חוץ מאחד, פירסי שמו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/07
  7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שון - ומצד שני הוא ויתר לגארי נוויל על צהוב ברור במחצית הראשונה ולנגיעת יד של וידיץ' ברחבה (שאני מסכים שלא היה צריך לשרוק עליה, אבל חסר שופטים שהיו עושים את זה?). סטיילס הגיע במטרה לתת למשחק הזה לזרום כמה שיותר, ובמקרה הספציפי של רונאלדו - הוא יהיה בסוף כמו אינזאגי, שרק רצח אמיתי יוציא שריקה לטובתו. אחד האירועים היפים במשחק היה במהלך המחצית הראשונה, כשפארקר חילץ כדור מרוני ורוני הגיב בתיקול שהעיף את הכדור לחוץ עם הרגל ועם הגוף דחף את פארקר בחוזקה, כל הקהל של ניוקאסל היה בטוח שהייתה עבירה, פארקר אפילו לא הסתכל על השופט או על רוני, קפץ על הרגליים והמשיך לשחק, יש ספק שרונאלדו (או בעצם, כל non-british אחר) היה עושה מזה דרמה?

שהייתה ממשיכה לשחק כדורגל. זה שהורדת הילוך זה טבעי לא אומר שזה לא א' בלתי נמנע וב' הדבר הנכון לעשות. אני לא אומר שמנצ'סטר לא הייתה עדיפה במשחק הזה, אבל היא כן אפשרה לניוקאסל להשוות.

8. Claret&Blue Member

ניוקאסל עם חצי הרכב והרבה מלחמה ועידוד מהקהל משיגה מבחינתה תוצאה נהדרת היום.
    יונייטד הייתה מצוינת, כמו תמיד לדעתי, אבל ההבדל היה הרכות הבלתי נסבלת בהגנה(אין שמירה לוחצת על איומים מחוץ לרחבה). גם התנועות הכבדות והתגובות האיטיות של ואן דר סאר לא עזרו. בכל מקרה, משחק מצוין היה.

9. קינג לדלי Member

חלק מהשערים של היום כולל הגול האדיר של קראוץ' (למרות שאני חושב שהקודם היה יותר גבוה כי הוא הנחית את הכף רגל מהעננים).

http://www.youtube.com/watch?v=sg7CNH4MxJA

10. raanana4ever Member

מרטינס שווה כל גרוש שניוקאסל שילמו עליו, חלוץ מעולה. חלוץ אחר שמאכזב אותי זה רוני שכבר כמה משחקים לא מוצא את היכולת שלו.
    לפרגוסון אין כלים על הספסל שמביאים שינוי למשחק בנוסף לזה שפעם אחרי פעם הוא מאחר בחילופים שלו, קאריק היה צריך לעלות הרבה יותר מוקדם. ולא לשים חלוץ מחליף בכושר טוב כמו סולשיאר על הספסל לטובת אושה? זה גובל ברשלנות.

11. Pipe Member

מישה,

אם נגעת בקטע של "ויתור על צהובים", אז הוא ויתר לסולאנו על צהוב אחד במחצית הראשונה, ובשני מקרים במחצית השניה,כשבאחד מהם הכניסה המכוונת שאף הייתה מצדיקה אדום.בקשר לנוויל, נכון, אבל באופן אירוני זה התאזן, כי הצהוב שהוא קיבל במחצית השניה לא היה מוצדק כלל וכלל.(הייתה עבירה,אבל ממש לא של צהוב).
    במקרה של לוידיץ', לטעמי אף שופט לא היה שורק על זה. בעיטה מ25 מטר, ידיים לצידי הגוף, הכדור פוגע ספק בבטן ספק ביד הצמודה, אין כאן פנדל. אולי שאגת ה"hand ball!" של הקהל קצת עשתה מזה מטעמים.

בנושא רונאלדו,נתחיל בזה שיש לו עוד הרבה צלילות לעבור(אני גם משוכנע שעוד שנתיים שלוש זה יעלם לגמרי מהמשחק שלו. הוא מתבגר, וכמו שהוא הבין איך להיפטר מהכדור ולהיות תכליתי, הוא גם יפנים את זה בשלב מסוים) כדי להגיע לרמה של פיפו.לא הייתה לו אף צלילה היום, והוא זה שיצא מקופח.(עוד מקרה-במחצית הראשונה, דייר נכנס בו עם הכתף, סטיילס שותק.).

סטיילס נתן למשחק לזרום, וזה טוב ויפה, אבל לא היה לו משחק מושלם.מה שציינת עם פארקר ורוני, יכול להיות ששחקן זר היה עושה מזה קצת יותר, אבל כשווין רוני רץ אליך בכל הכוח, אי אפשר להאשים אותו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx אגב, זה קורה הרבה לווין במשחקים. הוא מאבד כדור, רץ ומתקל בכוח אך בצורה הוגנת את היריב. זה נותן לו boost גדול, וכאוהד כיף לראות את הלחימה הזאת.

12. Jose Mourinho Member

רואים כמה אתה מכיר את מארטינס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    עכשיו הוא נמצא בתקופה טובה. ובכן, גם באינטר היו לו תקופות כאלה, אבל אז הן נגמרו. קודם שימשיך להתייצב ולתת תפוקה קבועה, ואז נראה אם הוא ראוי להיקרא בשמות הבומבסטיים האלה שנתת לו, "לשירר יש יורש בניוקאסל, אחד החלוצים הטובים בפרמייר.".

13. קינג לדלי Member

כמו שתמיד אמרתי,הוא יהיה כוכב גדול באנגליה.
    רכישה ענקית של ניוקאסל. רק בן 22 ובאינטר רצו שמגיל 18 הוא לא יחמיץ ויהיה ברמה של ואן באסטן...
    בדיוק אותו סיפור עם כריסטיאנו רונלדו.

תנו קצת זמן לילדים להתבגר ותראו כוכבים.

אגב,באינטר אמרו אותו דבר על ברגקאמפ...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/1/07
  14. Jose Mourinho Member

אני סמוך ובטוח שאם היה בטוטנהאם חלוץ שמגיע לכ"כ הרבה מצבים ומחמיץ 95% מהם גם אתה היית משתגע.

ואגב, עם ברגקאמפ היה סיפור אחר לגמרי...

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל-צ'רלטון (שלישי, 21:45, אשברטון גרוב):
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42392000/Xxx/_42392955_ars_cha_0506.Xxx

בדיוק כשנדמה היה שארסנל מצאה את דרך המלך בתקופת החגים בא המשחק מול שפילד יונייטד בשבת ונתן לתותחנים תזכורת עגומה למציאות החיים בפרמיירליג. רכות בלתי-נסבלת וחוסר מחץ בחלק ההתקפי שוב היו בעוכריהם כשהם נכנעו לקבוצה בינונית ואפורה אך שאפתנית ואגרסיבית, כפי שקרה להם מספר פעמים העונה. אז נכון שאת התצוגה המביכה ניתן לתרץ במכת פציעות כמעט חסרת תקדים, שהשביתה את רוב שחקני המפתח של הקבוצה, אך התותחנים יסבלו מאותם חיסורים גם מחר וקשה לראות את האוהדים מקבלים מפלה נוספת מול צ'רלטון החלשה בשאט נפש. ובכן החיים שוב לא צפויים להיות קלים עבור ארסן ונגר כשהוא ינסה להסתדר ללא ת'יאו וולקוט, עמנואל אדבאיור, תיירי הנרי, ויליאם גאלאס, יוהאן דג'ורו, עמנואל אבואה, פרדי ליונגברג, אלכסנדר חלב ואבו דיאבי, מה שאומר שבלית ברירה הוא כנראה יפתח עם אותו הרכב שאיכזב בשפילד, בתקווה שהעייפות והבטחון העצמי הנמוך לא יהוו פקטור מחר.
    http://www.4thegame.com/media/00/02/33/van_persie_robin_afc_profile_2004_new.Xxx
    בהיעדרם של הנרי ואדבאיור מרבית האחריות ההתקפית תיפול על כתפיו של רובין ואן-פרסי

בצ'רלטון מנגד אופטימיות זהירה. האדיקס, שבמשך רוב העונה נראו כמועמדת ודאית לירידה, קיבלו זריקת מרץ תחת המנג'ר החדש אלן פארדיו שהובילה לתיקו ונצחון בשני משחקיו הראשונים במועדון. בשני המשחקים הנ"ל צ'רלטון היתה עדיפה על היריבות שלה והיתה ראויה לנצחון, כשבאחרון היא גילתה אופי ונחישות כשהשיגה את שער הנצחון מול אסטון וילה רק בתוספת הזמן, מרגליו של בריאן יוז. התבוסה של ווסטהאם היום אומרת שלראשונה מזה זמן רב יש לאדיקס מדרום לונדון הזדמנות להיחלץ ממקומות 19-20 ולטפס מעל הפטישים בטבלה עם נצחון באיצטדיון האמיריות. ובהתחשב בכך שארסנל כבר השמיטה העונה נקודות בביתה מול יריבות נחותות (אם כי עדיין לא הפסידה שם), אל לנו לפסול תסריט כזה על הסף. בטח שלא כשפארדיו יקבל חיזוק משמעותי לסגל בדמותם של אנדי ריד, לוק יאנג ואמדי פיי, שהחלימו מפציעות ויצטרפו לקבוצה במסעה הקצר לצפון לונדון.
    המפגש מחר יעמוד בצל הזכרונות המביכים משהו מהמפגש הקודם העונה בין ארסן ונגר לאלן פארדיו. כזכור פארדיו פתח את העונה בווסטהאם והוציא את המנג'ר הצרפתי של התותחנים מכליו כשחגג מול עיניו שער נצחון דרמטי של הפטישים, חגיגה שהסתיימה בחילופי מהלומות בין השניים שלא הוסיפו כבוד רב לשניהם. פארדיו אמר השבוע שהוא מוכן להתפייס עם ונגר וללחוץ את ידו לפני המשחק, אך הזהיר שהוא יחגוג בדיוק באותה תשוקה אם גם מחר חניכיו יכבשו שער נצחון בתוספת הזמן. ואם זה יקרה שוב, יהיה מחר חם על הקווים, חם מאוד...

http://www.sport24.com/photos/1162811177.Xxx
    ונגר ופארדיו מתעמתים - סיבוב חוזר מחר?