המחזור ה-23 בסריה A:: פיצול רבתי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏8/2/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היכולת של אודניזה להגיע כל כך מהר ומדויק מצד אחד של המגרש לשני פשוט מדהימה, וזו ממש לא תופעה (שיטה) חדשה עם הקבוצה הזאת.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שמילאן בלי זלאטן יכולה לשחק טוב, אבל כשזה גם בלי קסאנו, בואטנג, פאטו, אקווילאני ושאר הפצועים זה נראה כ"כ רך וחסר יצירתיות כך שהתלות בשבדי נראית עצומה. קשה מאוד לשחק מול אודינזה (בפריולי) בלי קצת יצירתיות, ההגנה שלהם משומנת מדי והשוער שלהם חף מטעויות.

בסה"כ גם מילאן בסגל מלא לא הייתה מטיילת היום, אבל בלי זלאטן זה נראה רע מאוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/2/12
  3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדרך כלל אני לא משתמש בתירוץ הזה אבל הפעם באמת שהפציעות הורגות אותנו. קשה מאוד לפתח משחק עם הרכב כל כך גרוע ומשני, במיוחד כשמשחקים נגד קבוצת הבית הטובה בליגה. האשמים העיקריים במצב העגום הם ההנהלה שלא שמו על האוהדים וגרמו לכך שחלון ההעברות בינואר הוא הגרוע ביותר בשנים האחרונות.

4. yonmu Member

אני מצפה מאלגרי להכניס חלוץ נוסף מוקדם (דקה 60 בערך) ולא לחכות יותר מדי זמן. סידורף נראה רע, אבל אולי יהיה עדיף להוציא דווקא את עמנואלסון, להסיט את סידורף אחורה ולהוסיף חלוץ נוסף.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר אחד אי אפשר לקחת ממילאן העונה- המשחקים שלה אף פעם לא משעממים. יש לקבוצה הזאת הרבה אופי.

6. 亚历山大帕托 Member

יש לנו עוד שני משחקים לנסות לפתוח פער על יובה עד שזלאטן חוזר. פורצה!

7. VAR Member

זה לא פחות מנס מה שקרה שם. גם טעות אולי הראשונה של הנדאנוביץ' העונה, ובעיקר הטעות האיומה של גווידולין בחילוף האומלל של די נטאלה. בלי שני אלה מילאן לא כובשת גם עוד שעתיים וחצי.

אני שמח מאוד מהתוצאה אבל הרבה יותר מזה אני שמח שמקסי מתחיל להשתלב ואולי להוציא את האפס הברזילאי מההרכב באופן סופי.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות משחק לא גדול של מילאן השגנו ניצחון והנחלנו לאודינזה הפסד בית ראשון העונה. מגיע שאפו לאלגרי שביצע חילוף התקפי בזמן סביר, על אף שנוצ'רינו סוג של חלוץ. התרשמתי לטובה מלופס שהיה לו שילוב מעולה עם פרעה (ולא רק בתסרוקות) ובעצם הם אלו שניצחו את המשחק. לסטפאן היה משחק נהדר ומתחיל לבסס את מעמדו כשחקן הרכב. לופס אולי יוריד במשחקים הבאים את רוביניו לספסל. לדעתי מקסס היה נקודת התורפה היום. מעבר לכך שהיה אשם בשערו של די נטאלה, הוא הרבה לעשות חורים בהגנה ולוותר בקלות רבה ליריביו.

תהרגו אותי אבל אני לא חושב שעם זלטאן היינו מנצחים.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד המשחקים הכי מרגשים שלי כאוהד מילאן וככל הנראה מפגן האופי הכי גדול שלנו מאז דרבי ה-"קלארנס! קלארנס!". עם 13 נעדרים, עם מאזן של 0 ניצחונות מול קבוצות טופ 6 ובמשחק חוץ מול קבוצה שעדיין לא הפסידה העונה בבית, לחזור בפיגור ב-20 הדקות האחרונות ולנצח... וואו.

השדר שלנו צעק בשריקת הסיום את הדבר הכי נכון - הרגע זכינו באליפות.

אמברוזיני בקלות איש המשחק. גדול.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

אגב, רק אני חושב שלאציו-אודינזה הוא אחד המאבקים המרתקים העונה? שתיהן יאבקו עד רגעי הסיום על המקום האחרון לליגת האלופות, בדומה לעונה שעברה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/2/12
  11. Lulinha Member

"אופי"... יותר מזל משכל. טעות נדירה של האנדנוביץ'. אודינזה היא קבוצה קטנה, עם מנטליות של קבוצה קטנה ועלובה. בונקר עלוב בחצי השעה האחרונה וכשהם נכנסו לפיגור פתאום הם נזכרו שצריך להבקיע עוד אחד. גואידולין מאמן כ''כ פחדן שאין דברים כאלה. קישור מעובה ודי נטאלה אחד גדול. אבדי זה השחקן שאמור להיות הכי התקפי אחרי די נטאלה בקבוצה, ענק חחח :aaagath:

12. 亚历山大帕托 Member

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה גרם לשחקנים של אודינזה להתאבד ככה בהתקפה, אבל כשאתה משאיר שלושה שחקני הגנה מול מילאן אתה יותר מחשוף להתקפה מתפרצת בחזרה. וזו בדיוק הנקודה שאודינזה מתבלטת בה, היכולת לשלוח שחקנים להתקפה ולא להפקיר את הקו האחורי, משום מה זה לא קרה היום. אולי זה החיסרון של באדו/אסמואה.

וזה מה שקרה בשני הגולים של מילאן. אודינזה זורקת את כל הכלים בהתקפה, מילאן מקבלת את הכדור ורצה למתפרצת. בגול השני זה היה אמברו שמסר למקסי? אם כן, מפתיע בהחלט. הוא לא השחקן שמוסר מסירות שחותכות קו הגנה מחצי מגרש. בכל אופן, גם הדינמיות של אל שעראווי, קבלת ההחלטות יוצאת הדופן לשחקן בגילו, היו חלק מהפיצוח של מערך ההגנה של אודינזה. הגול הראשון היה בישול שלו, הגול השני היה שלו. שחקן נהדר.

זכיתם באליפות בגלל המשחק היום? נשמע לי קצת תמוה.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

תבדוק את הבישול שלו לפאטו בברנבאו.

על המושג רגע מכונן שמעת?

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי. איך זה קשור לסיכויים לזכות באליפות?