המחזור ה-23 בסריה A:: פיצול רבתי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏8/2/12.

1. VAR Member

יהיה קשור אם אלגרי יבין את מה שהוא צריך להבין מהמשחק הזה. שמקסי לופז > רוביניו (בכל יום נתון), שעמנואלסון הוא לא קשר למרכז השדה, שסיידורף לא שווה כלום ושתמיד חייב להיות לפחות אחד מבין בואטנג/אקווילאני כשיחזרו בתור אחד מ-3 השחקנים במרכז השדה כי אחרת נוצר בור בין ההגנה להתקפה.

אם לא יבין, הנס שקרה היום לא יחזור על עצמו בפעם הבאה. בופון לא ישמיט כדור ככה לתוך הרגליים של מקסי. מבחינת מילאן מעבר לדחיפה מוראלית ועוד 3 נקודות, שום דבר לא היה שונה בהשוואה ל-2 המחזורים הקודמים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/12
  2. yonmu Member

סידורף לא שווה כלום מאחורי החלוצים, אבל מאחורה הוא לא רע בכלל. בטח בהתחשב באלטרנטיבות.

3. 亚历山大帕托 Member

http://i39.tinypic.com/2r5gidf.Xxx

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'נואה קבוצה כל כך לא צפוייה. מחברת שתי ניצחונות מרשימים על נאפולי ולאציו ופתאום משום מקום חוטפת רביעייה מקטאניה.

אם אינטר מפסידה בביתה לנועלת הטבלה ולא מבקיעה נגד ההגנה הגרועה בליגה, היא נמצאת במשבר חמור.
    אני לא יודע אם אני צודק כי לא צפיתי במשחק אך לדעתי סניידר גורם לתוצאות האחרונות והלא מרשימות של אינטר. הוא פשוט לא מתאים למערך ה 4-4-2 שעבד מצוין עד להחלמתו, וזה לא שהוא חזר בכושר שיא.

5. VAR Member

עזוב, הם ניצחו בדרבי... עשו את שלהם העונה.
    אמרתי אז ואני אגיד את זה גם עכשיו - הניצחון של אינטר בדרבי זה הדבר הכי גרוע שקרה לה העונה.

6. Milanista Member

ואוהדי אינטר היו כל כך אופטימיים אחרי הדרבי, אפילו המילה 'אליפות' נזרקה באוויר... אחרי המשחקים האחרונים, חלקם מאוד מביכים, מקום באלופות יהיה הצלחה גדולה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/12
  7. 亚历山大帕托 Member

בלי ג'ילרדינו וקוצקה (= בלי התקפה ומרכז שדה), עם מאזן חוץ כזה, בסיציליה מול קבוצה שלא ניצחה עדיין בשנה האזרחית הנוכחית. יותר מצפוי זה לא יכול היה להיות.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך אבל מכאן ועד לספוג רביעייה מקטאניה הפער עצום, גם אם היא לא מצטיינת בהגנה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא ראיתי את המשחק, אבל TMW דווקא נותן לו ציון טוב (הכי טוב באינטר).

לדעתי זה פחות ההימצאות של סניידר ויותר החיסרון של מוטה. ביי פאר השחקן הכי טוב שלה העונה. באינטר יצטרכו לבנות שושלת חדשה בקיץ כי הנוכחית לא תראה להם יותר מדי הצלחה בעתיד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/2/12
  10. 亚历山大帕托 Member

אי אפשר למצוא מצטיין אחד אצל אינטר היום, אז הביאו לסניידר כי הוא איים הכי הרבה על השער בחצי השעה אחרי הספיגה.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים, זה טוב שיש תקופת מבחנים.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לפעמים, זה טוב לחזור ממבחן מגעיל לדבר כזה.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

SIENA (4-4-2): Pegolo; Vitiello, Rossettini, Terzi, Del Grosso; Giorgi, Vergassola, Gazzi, Brienza; Destro, Calaiò.

ROMA (4-3-3): Stekelenburg; Rosi, Juan, Heinze, Josè Angel; Simplicio, Viviani, Pjanic; Lamela, Totti, Borini.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא כל כך עוקב אחרי סיינה העונה, אבל ראיתי לאחרונה שלושה משחקים שלהם והם נראים מצוין יחסית לקבוצת תחתית. העבודה ההגנתית מעולה, כל מתפרצת עובדת בדיוק לפי הספר, ברגע ששחקן מאבד כדור השני בא ללחוץ ואו שזה נגמר בחטיפה או שזה נגמר בעבירה+נטרול אפשרות למתפרצת, שיתוף הפעולה בין קלאיו לדסטרו (מצוין היום) נראה הרבה יותר טוב משילוב ממוצע של חלוצים בקבוצת תחתית, בקיצור - סאנינו עושה עבודה מצוינת שעכשיו באה על שכרה.

15. GRANDE LAZIO Member

אני מתחיל להתאהב בלואיס אנריקה..