המחזור ה-23 בסרייה A - נאפולי ויובנטוס ממשיכות במרוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏2/2/18.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו גם הנקודה שלי. עשיתי הפרדה בין הגנה\שוער כי במקרה של שחקני שדה, לדחוק את היריב למצבים פחות טובים (ולהגדיל את הנתון הסטטיסטי) יכול להיות חלק מבחירה טקטית. לשוער אין שליטה על איכות הבעיטות שהוא יקבל.
    אני מתייחס לנתון הזה (% הדיפות) כפי שאני מתייחס לכמות שערים של חלוץ. חלק מהשערים הם דחיקה לשער ריק שהפרטנר הכין, חלק כתוצאה ממבצע אישי מתוחכם. בשני המקרים זה מדד אחד מתוך 3-4 ששווה לקחת בחשבון לאחר שיש לנו מספיק מידע (חצי עונה תופס).

יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות בין דונארומה לבין שוער חסר נקודות תורפה. מעניין איך מילאן תתמודד עם הסוגיה הזו בקיץ.

הדעה הסובייקטיבית מבוססת (תמיד) על מקרים דומים אצל שוערים אחרים. אתה מתייחס לכדור הזה כדיפלקשן. אני רואה כדור שאיבד מחצית מהמהירות שלו ושינה כיוון. ראיתי מספיק שוערים שנהנו מהדיפלקשן כזה. דונארומה לא היה מוכן לתסריט הזה ורשם לעצמו שער עצמי.

2. VAR Member

לא הבנתי איך העובדה הזו תורמת לרלוונטיות של הנתון הזה.

אז כל מקרה של דיפלקשן הוא זהה מבחינתך? אף שוער לא "מוכן" לדיפלקשן. לפעמים יש לו מספיק זמן to recover (לא יודע איך להגיד בעברית אבל אני סומך עליך) ולפעמים לא. בונוצ'י עמד בתוך תיבת החמש כשהכדור פגע בו. זה פשוט לא הוגן לצפות משוער שלא קוראים לו בופון מודל 2006 להגיב בזמן לדיפלקשן כזה.

שלא תטעה, דונארומה הוא אוברייטד. מילאן מומחית בלייצר כאלה, זה ממש לא המקרה הראשון. אבל זה לא אומר דבר וחצי דבר על האם הוא "ברמה" או לא וזה בטח לא אומר שום דבר לגבי התוכניות לקיץ. הוא יהיה השוער הראשון שלנו עד שסעיף השחרור שלו יופעל, לאף אחד אין ספק בעניין הזה ולכן גם אין טעם לדוש בנושא הזה. נקווה שהוא ישתפר. היכולת שלו היא לא תירוץ לכישלון שלנו העונה.

3. Alta Tensione Member

אין לו סעיף שחרור.

4. VAR Member

לא היה את ההתנייה של העפלה לליגת האלופות או סעיף שחרור של 50 מיליון?

5. DRORIKO Member

בינתיים ה-VAR רכש לו שונאים גם בגנואה

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הפך את הניצחון למתוק הרבה יותר.

אלוהים יודע איך אינטר נקודה ממקום שלישי.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה לא יכולה לסיים במקום השלישי עם שחקן מוגבל כמו לוקאקו.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מסביר למה הנתון הזה פחות תופס כשמדובר בחוליית הגנה, שיכולה לבחור "לספוג" 30 בעיטות שלא באמת מסכנות אותה.

אגב, על הנייר, זה מה שקורה כשמאמן בוחר להכניס בלם במקום קשר שמחזיק ב% גבוה של פוזשן. טרייד בין כמות\איכות של מצבים.

לא. המקרה הספציפי הזה קרוב יותר בעיניי למצב בו בלם "מרכך" בעיטה חזקה לכיוון השוער (משהו שפאציו וקוליבאלי עושים לא מעט) מאשר לסיטואציה בלתי אפשרית שכל שוער היה נכנע לה.

לפי הבנתי, הסיבה היחידה שהסכמתם להוריד עליו 14מ' יורו בעונה (ועוד בתקופה כל כך בעייתית) היא ששווה לספוג את זה כשבקיץ תגיע איזו פסז' עם 50מ' יורו. אם הוא נשאר\לא תגיע אף הצעה מספקת, כל ההיבט הכלכלי של סאגת החוזה שלו יתערער.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/18
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי ממש קרוב עכשיו לעבור למחנה של דרוריקו.

10. DRORIKO Member

חחחחחחח

11. VAR Member

אבל זה לא מסביר למה הנתון הזה יותר תופס כשמדובר בשוער. שוער לא קובע את איכות הבעיטה. ו? איך זה הופך את ה% הדיפות לנתון רלוונטי?

זו לא סיטואציה בלתי אפשרית, מעולם לא טענתי אחרת. שוער אחר או לחלופין דונארומה עצמו שממוקם 2 ס"מ ימינה או שמאלה וזה היה יכול להיגמר אחרת. זה יכול לקרות ואכן קרה גם לשוערים טובים יותר.

אם זה היה המצב היו מנסים לשווק אותו רגע אחרי החתימה (ואני הייתי בעד הרעיון הזה כי אין לי זין למינו ראיולה ולסאגה כזאת בכל קיץ). 50 מיליון זה בוטנים לעומת מה שאפשר לקבל עליו. אפילו היום.

12. Alta Tensione Member

קראתי לפני חודשיים ראיון עם מיראבלי שהוא שלל את זה. זה למה ראיולה אמר שהופעל עליו לחץ "פסיכולוגי".

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/18
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Inzaghi: ‘Lazio were tired’ | Football Italia

אני אוהב את התשובות של אינזאגי, אם כי אני חושב שבלארדיני פשוט הגיע מוכן יותר למשחק והגיב אליו טוב יותר. במחזור הבא נאפולי, ואולי גם הפסד שלישי ברציפות. נראה אם אינזאגי יוכל להרים את הקבוצה משם, באופן אישי בא לי שכן.

14. SerieA Il Capitano

אם אינטר תתחיל להיראות כמו קבוצה יש סיכוי שביום א' נהיה במקום השלישי.

מחזור מעניין כבר החל משישי עם שני מוקשים רציניים למובילות.

15. DRORIKO Member

מה גם שליובה יש את טוטנהאם מה שיגרום לאלגרי לשבור את הראש עם רוטציות, סוגיה שכרגע היא בעייתית לאור מצבת הפצועים, נקווה שזה לא יעלה לנו באיבוד נקודות נגד הויולה.