המחזור ה-23 בפרמיירליג: Killing an Arab

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/1/20.

1. oranfu Member

כשאומרים שאנחנו לא כאלה גדולים עדיין כי זכייה באליפות זה לא מספיק (ועדיין לא זכינו) אני רק רוצה להזכיר שגם אם נודח נגד אתלטיקו, אנחנו אחרי 2 גמרי אלופות רצופים, אלופי אירופה המכהנים, אלופי העולם המכהנים וגם לקחנו את הסופרקאפ האירופאי.
    כבר העונה הקודמת שלנו היתה מהטובות שנראו אי פעם בליגה הזאת וזה הלך יד ביד עם אליפות אירופה.
    קצב צבירת הנקודות שלנו בשנה האחרונה הוא חסר תקדים.
    להגיד שזאת לא קבוצה גדולה כמו ההיא שלקחה גם את גביע הליגה?!?! ועוד מציינים ששיחק בה רונאלדו כאילו זה אומר שזה עוד איזה קרדיט...

אני מבין שיש פה כמה שזה אוכל אותם, מבין לגמרי, אבל חלק מהטענות מגוחכות.

אגב, תיכף גם תזלזלו בגביע העולם למועדונים, זה ברור לי. כמו שסקולס אמר שאין מה להתלהב מהתואר הזה.
    אז לא מתלהב, אבל מזכיר שאתם העדפתם בכלל לא להתחרות בגביע האנגלי בשביל להשתתף בגביע העולם למועדונים...

yakov_y, Big Virgil ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

כבר דיברתי על זה שיש לו מעט שפצורים טובים ממאטיץ׳ לעמדה הזאת.

אחת מהם זה למשל פוסו מנסה(שזה בכלל תפקיד שהוא גדל אליו באקדמיה שלנו) שחזר לשחק בחודש האחרון במילואים(ונראה מצוין אגב).
    גם מאטה עדיף על פריירה.
    כל שילוב שלך עם פריירה כקשר התקפי באמצע גורם לך להראות נכה.

שילוב של שניהם ביחד עם החוסר מוח של פרד זה בליעת ציאניד.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@oranfu
    מסכים עם רוב מה שאתה כותב, במיוחד בהיבט של אנשים שההצלחה שלנו אוכלת אותם מבפנים (בחייאת לא ראיתי את משה פעיל פה ככה מאז... הריצה שלנו לאליפות בעונה שעברה), אבל אני גם חושב שאתה לא יכול לזלזל בגביע הליגה ובאותה נשימה לספור סופרקאפ אירופאי וגביע עולם למועדונים לזכותנו.
    על *חשיבות* המפעלים האלה כבר דנו מספיק, אבל כשאתה מסתכל על גדולה של קבוצה מסוימת, לא חושב שזכייה במפעל שדורש 2 משחקים יכול לעמוד בקנה אחד עם זכייה במפעל שדורש 7 סיבובים כשמדובר כמובן באותה עונה בה זכו בתארים נוספים. וזה בכלל בלי להשוות בין שתי הקבוצות המדוברות, אלא באופן כללי לגמרי.

ההשוואות כרגע הן מוקדמות מדי במקרה הטוב וממש לא במקום במקרה הרע. בואו נסיים את העונה לפני הסיכומים, SHALL WE?

אין ספק שעונת 18/19 הייתה עצומה והיסטורית למרות שלא לקחנו אליפות. עונת 19/20 יכולה להיות אפילו יותר עצומה והיסטורית אבל אנחנו בינואר... יש פה פוטנציאל עצום עם קבוצה מיוחדת מאוד, על זה אין עוררין.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

אני לא מתלהב מהסופרקאפ או גביע העולם למועדונים. אבל אם גביע הליגה זה תואר שמראה כמה שקבוצה היתה גדולה, אז לבטח גם שני אלה.
    להגיד שהקבוצה ההיא היתה גדולה זה בסדר, לציין את הזכייה בגביע הליגה כחיזוק לטענה פשוט קצת מצחיק אותי, זה הכל.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשקבוצה זוכה בליגה, בליגת האלופות, מגיעה לחצי גמר הגביע (ועפה בפנדלים כי עלתה עם המחליפים בגלל עומס הגביעים) וגם זוכה בגביע הליגה, כן זה מלמד על קבוצה פסיכית, בטח כשמדובר בקבוצה שזוכה שלוש פעמים רצוף באליפות ומפסידה בגמר אלופות נוסף לקבוצה אולי הכי טובה בהיסטוריה.

בהודעה הקודמת שלך פיארת את הקבוצה שלכם, שבאמת עושה שנים מצוינות, עם זכייה בליגת האלופות ועוד גמר, והשנה גם אליפות, עכשיו תחשוב שהעונה הייתה האליפות השלישית הרצופה שלכם, כי זה מה שיונייטד ההיא עשתה, תן לזה לחלחל קצת, ותבין עד כמה היא הייתה היסטורית.

6. oranfu Member

אני לא מתעסק בלפאר את הקבוצה. אבל יש פה כמה שמנסים לגמד אותה (בצורה פתאטית) ואז משתמשים לי בעובדה שיש איזה קבוצה אחרת שכהוכחה לגדולה שלה מציינים לי זכייה בגביע הליגה. זה מגוחך.
    3 אליפויות רצופות זה מרשים, גם שאר ההישגים. גביע הליגה מעניין תתחת כי כולנו יודעים שהמועדונים הגדולים שמים ז*ן על הגביע הזה. הוא לא מעניין אף אחד.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבדו הוא חסר משמעות, אבל אם הוא חלק בעונה שבה אתה זוכה בהכל אז בהחלט מוסיף לאפקט (בגלל זה בזמנו כעסתי על פרגוסון שעלה עם המחליפים בחצי גמר הגביע, כי הרגשתי שאנחנו בעונה היסטורית שאפשר לקחת
    בה את כל התארים ולעבור אפילו את 99).