המחזור ה-23 בפרמיירליג: People Are Strange

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/1/17.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא תבקש שיציעו כסף על לוקאס וזהו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Sturridge Member

קאנטה עם 14 תיקולים היום, יותר מכל שחקן אחר העונה.

3. oranfu Member

מה ז"א גול משום מקום? ישבנו עליהם, פירמינו החמיץ גול של 100 אחוז כמה דקות לפני זה.

פירמינו בכושר זוועה בחודש האחרון (פחות או יותר). הוא עדיין מכונה על המגרש שלוחצת בערך כמו לאלאנה והוא גם זוכה בהרבה כדורים "אבודים" שאנחנו מעיפים עליו. היום הוא פשוט היה גם גרוע מאוד עם הכדור וגם החמיץ 2 מצבים של 100%.

הבעיה שלנו בכל החודש האחרון היתה שמאנה היה באפריקה, קוטיניו פצוע\חוזר מפציעה ופירמינו בכושר רע. אז ההתקפה הפסיקה לנצח משחקים שההגנה תמיד מנסה להפסיד.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  4. cheddar Member

ברלני זה הופך להיות למשחק חוץ אחד הקשים ביותר בליגה, הם מקום 3 בטבלת בית.

alexshw אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

בכללי הם בדרך לסיים במקום הכי גבוה שלהם מזה יותר מ - 40 שנה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואלה החמצנו פנדל וכנראה ניצחון ועדיין לא הלכנו לישון (לפחות אני) בשום תחושת החמצה מיוחדת, כמובן ששאר התוצאות תרמו לתחושת הסיפוק, מבחינת המשחק אין פה מה לספר יותר מדי, ועדיין היינו קרובים לניצחון, מה שקורה עם התוצאות האחרות במהלך העונה אנחנו צריכים בעיקר להוקיר.. שהמזל לא ייגמר לנו, בעיקר שנמשיך להראות אופי וזה שלנו, זו עונה לחלוטין מוזרה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

7. JohnTerry26 Member

מבחינתי העונה הזו מוזרה יותר מהקודמת, יכול להיות שזה גם בגלל שאני פחות עוקב אבל אני לא מזהה את הצ׳לסי הזאת ולא לגמרי מבין את המצב שלנו בליגה.

8. golding מנהלים

נתקלתי בזה בטוויטר, אין לי מושג אם זה מהימן אבל זה בהחלט הרגיש ככה:
    https://pbs.twimg.com/media/C3ljm_yWcAAIdHN.Xxx

לירן אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקן הכי טוב בליגה בשנתיים האחרונות.

הפוטנציאל שלכם תחת קונטה סופר מעניין.

10. golding מנהלים

גם בעיניי. מסקרן אותי מאוד מי מיועד לאייש את עמדת הקשר המרכזי לצד קאנטה בעונה הבאה. הסיפור עם נאיינגולן כבר גמור וקשה לי לחשוב על אופציות איכותיות וריאליות.

11. oranfu Member

האמת היא, ולא רק אתמול, שכשמסתכלים על צ'לסי זה באמת מדהים שהיא בכזה מצב בטבלה.

חזקה הגנתית, טקטית, אבל שום דבר מיוחד. אין "הרגשה של אלופה" במשחק שלה (אם מבינים למה אני מתכוון).

לפני כמה שבועות ראיתי סטטיסטיקה שמראה שביחס לכמות מצבי ההבקעה ה"טובים" שהיא מייצרת (נשאלת השאלה מה זה מצב הבקעה טוב) צ'לסי עם עודף של יותר מ10 נקודות ממה שתכלס אמור להיות. זה כמובן מראה כמה חזקה ההגנה אבל גם כמה היא מבקיעה מכל רבע הזדמנות שהיא מייצרת (כמו שני הגולים של אלונסו נגד סנדרלנד אם אני לא טועה).
    עושה רושם שיש לא מעט משחקים שעל פניו נראים שצ'לסי פשוט לא הולכים להבקיע בהם (לא מעודף החמצות) אבל איכשהו תמיד יהיה איזה גול (כמו נגד ווסט ברום).

אין ספק שהמצב נראה מבטיח מבחינתם (גם במבט לעונה הבאה) אבל זה מרגיש לי כרגע כאילו התוצאות הרבה יותר טובות מאיך שהקבוצה באמת מתפקדת.
    אני מניח שכל עוד ישחקו במערך כזה הם ימשיכו להיות חזקים מבחינה הגנתית ולא לספוג הרבה אבל השאלה היא כמה הם ימשיכו להבקיע ככה אם הזאר ו\או בעיקר קוסטה לא יהיו בכזה כושר מפלצתי.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  12. golding מנהלים

הזאר הבקיע שער אחד בעשרת המשחקים האחרונים אם אני לא טועה, על איזה כושר מפלצתי אתה מדבר?

אנחנו נמשיך להבקיע כי אנחנו נמשיך לקנות שחקנים מהשורה הראשונה לחלק ההתקפי. גם לא הייתי מזלזל בעבודת האימון האדירה של קונטה, כשלראשונה מזה הרבה מאוד זמן יש לקבוצה תבניות התקפיות ברורות ויעילות.

אגב, קונטה מאמן את צ'לסי רק קצת מעל חצי עונה. אני רק רואה אותנו משתפרים מכאן.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

hold your horses. דווקא העונה שעברה ואפילו העונה הזו היו צריכות ללמד אותך יותר מתמיד על כמה שהכדורגל יכול להיות נזיל.

אין שום עירבון להמשכיות של הצלחה. האופטימיות צריכה לנבוע מזה שיש לכם עוד לאן לשאוף עם קונטה, אבל אני לא בעד אמונה עיוורת.

14. סיונרה Member

גם סיטי של המחזורים הראשונים חשבו ככה.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי תשתפרו ביכולת ובסגנון, אבל בצבירת נקודות אין לכם הרבה לאן להשתפר כשאתם בקצב של 92 נקודות לעונה...

oranfu אוהב/ת את זה.