המחזור ה-23 בפרמיירליג: Sonnet

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/21.

1. oranfu Member

גם גמורים פיזית.

מתי בפעם האחרונה שחקנים שלנו נתנו ספרינט? זה ארוע נדיר במשחקים שלנו.

שחקנים כמו מאנה וסלאח היו רצים על הראש של שחקנים חופשי כל הזמן, אני בכלל לא זוכר מתי ראיתי אותם עושים דריבל העונה.

2. Ori8 Member

נכון, למועדון לא אכפת. ברור. וזו אמירה רצינית..

מועדון שאכפת לו ישר מביא שלושה בלמים ב-250 מיליון פאונד כדי להראות לשחקנים ולאוהדים שאכפת לו. כי ככה מראים אמביציה..

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת עצוב.
    אין לי בעיה להפסיד 2-1.
    חבל להגיע לדברים כאלה.
    גם סיטי שתיקח אליפות הפסידה בבית ללסטר 5-2 העונה. לא קרה אסון אבל הקבוצה חייבת להראות תגובה ולהתחיל להילחם. ניצחון בלסטר ירגיע להבות.

4. oranfu Member

לבעלים לא איכפת. זה על הזין שלהם.

מועדון עם אמבציה שמקבל כזאת מכת פציעות מטורפת לא מחכה לשניה האחרונה ומתנהל כמו קבצן בזמן שהמנג'ר האגדי שלו מתחנן שיתנו לו יד.

מי יישמע קלופ מעמיד דרישות גבוהות בד"כ והפעם לשם שינוי החליטו להגיד לו לא.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תנסה לא לענות בסרקסטיות.
    היית חייב להביא בלם ברגע ש2 הבלמים הבכירים שלך גמרו את העונה.
    ב1.1.
    זה היה עוזר, בוודאות.
    זה מזעזע לראות את הנדרסון ופאביניו שם.

זורקים כדור על שטח, פאביניו נותן שם ספרינט והוא איטי כל כך.
    אתה מאבד קשר אדיר, הכי טוב בליגה? ומרוויח בלם בינוני רק כי הבלמים האחרים שלך מזעזעים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

אגב, זה לא אמור להיות אדום לדיאס? הרי הוא עשה עבירה מכוונת במטרה למנוע מצב הבקעה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין בקבוצה הזאת וברוב השחקנים האלה שיתאוששו אבל זה רגע נמוך מאוד של ליברפול של קלופ. אין יוצאים מן הכלל, כולם פה באותה סירה, חייבים להרים את הקבוצה הזאת לריצה נורמלית על הטופ4.

את קאבאק אני מכניס דוך להרכב ומוציא מעמדת הבלם דווקא את פאביניו. היום הוא היה נראה לי ממש אומלל שם והיו לו גם יותר טעויות מלהנדו בעמדה הזאת.
    מכאן להתחיל לבנות, להחזיר שחקנים לעמדות שלהם, רוטציות. מה שצריך.

Ori8 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אשכרה היינו במאבק האליפות אולי הייתי מתבאס, אבל אנחנו לא אז זה כיף טהור לראות את ליברפול ״הגדולה בהיסטוריה של הפריימר לייג״ מתפרקת ככה. התגובות בפורום הם בכלל חוויה. */aaa031

9. oranfu Member

תעלה כבר עם 2 הבלמים החדשים בהרכב. מה עוד יש להפסיד אני לא מבין??
    אנחנו בקריסה מוחלטת, איך יש בכלל ויכוח? צריך זעזוע, צריך פאביניו בחזרה בקישור, צריך בלמים שיהיו בלמים, צריך להפסיק כבר עם המילנר הזה שלא נותן כלום.

צריך להתעורר ומהר כי אנחנו בסכנה ממשית שלא יהיה טופ4 ובלי טופ 4 לא נעשה בכלל רכש לסגל שנואש לזה.

העונה הקודמת (וזו שלפניה) אכן היו מהגדולות בהיסטוריה של אנגליה.
    העונה עם כל הפציעות ברור שלא.

מה שמעודד אותי זה איך הפכתם בעצמכם להיות ליברפול - שמחים על זה שהיריבה העירונית שלכם שמה עליכם זין של קילומטרים רק כי זה אומר שאנחנו לא ניקח.

10. alexshw Member

אבל זה בעיקר בגלל מאזן נדיר ביותר אשתקד. זה לא שליברפול איזו אלופה יוצאת עלובה במיוחד.

11. Ori8 Member

גיל,
    תהיה רציני. היית מביא בלם חודש קודם אז הכל היה נראה אחרת? בחייך נו. זו חתיכת תמימות לדעתי.
    אף אחד לרגע לא ממעיט בפציעות הרי. די ברור שאם כולם כשירים ובריאים ואנחנו בהרכב מלא + ג'וטה וטיאגו אנחנו בסבירות גבוהה רצים לעוד אליפות או לראש בראש עם סיטי עד הסוף.

אבל גם את העונה הזו פתחנו לא באמת טוב. גם עם וואן דייק וגומז. השלישייה שלנו מקדימה נמתחה לקצה גבול היכולת שלה. הם בנויים על הפיזיות שלהם, על המהירות, על הזריזות. טבעי שזה כבר לא יהיה אותו דבר. אז קלופ התחיל לבנות, ג'וטה נכנס מדהים לעניינים ובום פציעה. גם כשהיינו מקום ראשון היה ברור שזה לא יחזיק מעמד עם היכולת הזו.

אני חושב שעשינו הרבה יותר ממה שקבוצות אחרות היו עושות בלי כל כך הרבה שחקנים חשובים.
    טוטנהאם שני משחקים בלי קיין נראית כמו הפועל הרצליה... די, קצת קצת פרופורציות.

קורה, קרה, יקרה. אז הלכה העונה. לא סוף העולם. שיבנה את הסגל לקראת העונה הבאה ויעשה את השינויים שהוא רוצה לעשות. הוא לא צריך שום מהפיכות ושום הפיכות. יש לו 11 מדהימים וגם ספסל לא רע. עם שתי החתמות טובות ואולי גם אליוט שייכנס - אתה צריך לחזור להתחרות על התואר בעונה הבאה.

למה לא מסוגלים לקבל את זה פה?
    למה אי אפשר להבין שכשקבוצה נכנסת לכדור שלג רע לוקח לו זמן עד שהוא עוצר. זה לא מכונה שאתה מפעיל אותה עם כפתור הרי, אז למה מתייחסים אליהם פה ככאלה?

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שיש בעיה קשה שנגררה מעמדת הבלמים.
    זה גמר לך גם את הקישור.
    פאביניו הנדרסון מאוד חסרים בקישור.

רואים גם סימני שחיקה מנטלית על מאנה, על ארנולד, ברור. אבל יש פה בעיות גדולות מאוד שהשורש שלהן היא עמדת הבלמים.
    עכשיו בגלל העדר רכש אתה עוד בסיכון לפספס טופ 4. זה יהיה גרוע מאוד.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

כן, אני חושב שאם היינו מביאים בלם ברמה טובה ב2.1 המצב היום היה נראה שונה משמעותית.
    אנחנו הקרבנו את הקישור שלנו העונה בשביל ההגנה, אז גם ההגנה לא טובה וגם הקישור (וכתוצאה מזה ההתקפה).

יותר מזה, כשהשחקנים ראו שלא עושים את החיזוק שהקבוצה כל כך נואשת אליו הם הבינו שהעונה אבודה. לא פלא שהתחילה ירידה בתוצאות באותו זמן.

14. Ori8 Member

הירידה בתוצאות הגיעה כשסלאח, מאנה ופירמינו החמיצו 500 מצבים בכל משחקי התיקו העלובים שלנו. זה קרה כי לא הביאו להם בלם?
    אני חושב שזה מגוחך לסמן כמה משחקים בינואר ככאלה שגמרו לנו את העונה, אבל מה שעושה לכם טוב. ההתרסקות הזאת הגיעה בגלל מכלול של דברים והיא הייתה מגיעה גם אם היה מגיע בלם בדקה שפיקפורד אנס את ואן דייק.

השחיקה הזו טבעית וקלופ עשה גם הכל נכון כדי למנוע נזקים עם ההבאה של ג'וטה וטיאגו. לכל קבוצה זה קורה אחרי כמה שנים ואצלנו לצערנו זה קרה אחרי עונת אליפות - אבל מאנה, פירמינו וסלאח רצים יחד מספיק זמן כדי שהשחיקה הזו תתקבל בהבנה. אתם פשוט לא מסוגלים לקבל את זה. כאילו מבחינתם יש מכונה והיא צריכה להמשיך לרוץ חלק כמו שהרגילו אתכם.

בסוף גם לקלופ אין יכולת לשלוט בירידה החדה הזו אצל כלכך הרבה שחקנים שלו. יש גבול גם לקסמים.

ל-FSG הייתה מספיק אמביציה אז כשהעיפו את רודג'רס שהיה מרחק מילימטר מאליפות והביאו את קלופ. זו כן אמביציה?
    בסוף הם הביאו שדרה ניהולית חדשה לחלוטין שעם קלופ בראש הפכה את המועדון הזה מקצה לקצה. אז גם אני אשמח אם הם ימכרו מחר את המועדון לאיזה ערבי, אבל בסוף הם צריכים לשמור על הנכס שלהם בטופ, לא? להגיד שעל הזין שלהם תארים ועל הזין שלהם הכל זה באמת ללכת קצת רחוק מדי.

15. oranfu Member

לקחת 9 נקודות מ-9 משחקים אחרונים אבל זה לא גמר לך את העונה?

העיפו את רודג'רס כי סיים מחוץ לטופ4 אורי. זאת המטרה שלהם וגם בשביל זה הם מוציאים סכומים זעומים.

הם רוצים אותנו עם הכנסות של טופ4 וכמה שפחות הוצאות בשביל זה. חד משמעית ומעבר לכל ספק. תארים זה על הזין שלהם.