המחזור ה-23 בפרמיירליג: Sunday Bloody Sunday

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/1/18.

1. Mellow29 Kopite

הוא חתם על חוזה לשש שנים אלכס. אחר כך אמר שהוא כנראה ילך לפנסיה. אולי עד אז כבר תמצאו מאמן שיגרום לכם לשחק כדורגל אמיתי.

Coutinho10 ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

אולי, אבל אם כל ה - 6 שנים הוא יעבוד עם ההנהלה הנוכחית, יהיה לו קשה מאוד להשיג תארים שהוא באמת ראוי להם בעבודה שהוא עושה.
    השאלה בסוף היא במורשת. יסתכלו במה זכה קודם כל, לא אם הוא בידר או לא בידר את הצופים. זה גם חשוב אני לא מזלזל.

3. Scouser Member

אם היה אכפת לו מתארים הוא היה הולך ליונייטד. הוא אמר על עצמו בראיון בימים האחרונים שהוא רומנטיקן ולכן נמשך לליברפול וויתר על הצעות אחרות. אני חושב שהוא מעדיף לנסות לקחת אליפות איתנו מאשר לזלול תארים עם איזה פריז.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, זה לא אתה שכל הזמן אומר שקלופ לא יודע להעמיד הגנה, הוא נאיבי, הוא לא מאמן שיבנה קבוצה לאליפות? אני חשבתי שזו הכוונה שלך בתגובה שהגבתי לה.

אני לא חולק עליך לגבי ההנהלה של המועדון, אבל תסגר על עצמך?

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/18
  5. alexshw Member

יש לקלופ חסרונות כמו לכל מאמן. לעיתים הוא לא מנהל משחק נכון ולעיתים הרפתקני מדי. במכלול הוא מאמן מעולה. עוד בדורטמונד ראו את זה. אם לא שמת לב אני תמיד מדגיש שהוא המאמן המתאים ביותר לליברפול. לא יקבלו יותר טוב מזה.
    אתם בעצמם מתלוננים על ההנהלה שלכם. הרי זה מועדון שלא מסוגל להחזיק את כוכביו, זה מכשול גדול מאוד בתארים.
    סיטי אפילו עם מאמנים שקלופ לא רואה ממטר, לקחה אליפויות כי היא אספה כוכבים ובנתה מזה קבוצה. לא איבדה אף שחקן שהגיע לשיא.

פריז? הוא כבר היה אלוף גרמניה, להיות אלוף צרפת זה פחות יוקרתי ובטח לא מעניין עם פריז.
    יש קבוצות בליגות גדולות. למה ישר פריז?

6. Scouser Member

פריז זו סתם דוגמה לזוללת תארים נטולת רומנטיקה. צ'לסי גם מתאימה. הוא ההפך המוחלט מגווארדיולה בקטע הזה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

7. k_700 Member

דווקא אני מסתכל על לוח המשחקים הקרוב שלנו.

מהחמישה משחקים הקרובים רק טוטנהאם זה משחק שאנחנו צריכים להסתבך בו.

רוצה לאמר, עוד חודש וקצת לגנוב דעת ממשחקים של כלום ונצחון מינימאלי כי יש גבול מה סגל כזה יכול לעשות.אפילו אני חושב שאפשר להוציא פה את ה12 נקודות שישאירו אותך עם הראש למעלה.

מתישהו כשיגיע הרצף הקשה אתה שוב תיפול כי זה מה שאתה שווה עם המאמן הזה.

ליברפול בכמה רמות במשחק שלה מעלינו.

עם כל הגנג בנגים שהם יכולים לקבל גם במצב של 4-1, שנות אור מהכדורגל שלנו.

8. oranfu Member

איך שאמרה יצא היה נראה שאין לנו בכלל אמצע. ווינאלדום נלחם אבל אלוהים אדירים איזה קבלת החלטות עלובה וגם יכולת טכנית רעה.
    מילנר הוא כלום, באמת.
    ועוד יש כאלה שלא מבינים שצ'אן יהיה אבידה גדולה. תראו איזה משחק נתן היום.

להגיד שהבלמים היו טובים היום זה מצד אחד כן. מצד שני, כל אחד מהם גם עשה פאשלה אדירה של גול. בחיים בחיים אי אפשר יהיה לשמוח עליהם.

היינו היום מעולים, עמדנו על המגרש מצוין ולחצנו כמו חיות. ועדיין ספגנו 3 שערים כשאם רואים את המשחק לא ממש רואים שסיטי היו אפקטיביים עם הנעת הכדור שלהם. זה הכל על היכולת העלובה של שחקני ההגנה.
    וזה לא שהפקרנו אותם כמו שנוהגים להעביר ביקורת על קלופ. אנחנו לרוב לא מפקירים את ההגנה, פשוט שחקני ההגנה שלנו כושלים בפעולות בסיסיות וקריטיות לפחות פעם במשחק.

כמובן שגם השוערים שלנו לא עוצרים שום דבר שנבעט להם לשער. אחת מכל שתי בעיטות שמיניולה עומד מולן בליגה נכנסות. זאת הסטטיסטיקה שלו והיא מזעזעת. כשרואים אותו משחק גם מבינים שזה לא רק מצבים שאין מה לעשות. הוא גם במראה עיניים וגם בנתונים סטטיסטיים יבשים אחד השוערים הגרועים בליגה.
    וקאריוס עוד יותר עלוב.

משחק ענק, תצוגה אדירה והלוואי שמתישהו נזכה לראות את המועדון באמת מקבל אמביציה ונותן לקלופ את הכלים שיהיה לו גם חלק אחורי (קישור, בלמים, שוערים) להוסיף לחלק הקדמי.

9. alexshw Member

צ'לסי משחקת בליגה תחרות ותובענית. להיות אלוף פרמייר ליג מאוד יוקרתי, לא משנה עם מי. ברור שאם ישיג עם ליברפול זה יוקרתי יותר בגלל נקודת פתיחה וגם כל הקוף על הגב.
    עם פריז גם אלישע לוי יכול לקחת אליפות, לפחות כשמונאקו עושה מכירת חיסול.

הגיע זמן להפסיק לנסות ולנתח לו"ז. אין לזה משמעות באנגליה. מעשית יונייטד יכולה להסתבך בכל משחק בגלל סגנונה ובפרט כי היא נותנת לכל קבוצה גם אם היא ממש נחותה וגם באולד טראפורד, להכנס למשחק. לתפוס ביטחון. ומכאן יכולה לבוא הסתבכות. לא מבין את התופעה הזו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/18
  10. cmon city Member

כמה יהירות שלנו אלוהים, לא באנו בכלל מוכנים למשחק וליברפול יודעת להעניש.
    אני חושב שהיה פאול של פירמינו על סטונס בגול השני, אבל בכל אופן קומדיה של טעויות בהגנה שלנו היום. מצחיק שגם במשחק כל כך רע שלנו עדיין הצלחנו להבקיע שלישייה באנפילד וכמעט לצאת עם נקודה. אומר הרבה על שתי הקבוצות נדמה לי..

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם תהיו אלופים, אתם לא צריכים שיגידו עליכם משהו.
    היום לא הגיע לכם כלום. לא הייתם מספיק טובים. לעקוץ כמה שערים נגדנו בסיום זה לא חוכמה, כולם עושים את זה.

oranfu ו-cmon city אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

ברור שנסתבך.
    עם הכדורגל שלנו אנחנו פוטנציאל נפיץ לתיקו אפס ומטה בכל משחק.

אבל בלוח משחקים קשה אנחנו מגרדים תיקו מגעיל או מפסידים ןבסהכ הכללי מסיימים את הזיפור שלנו.

בלוח משחקים יחסית קל כמו שיש לנו בחמשת המשחקים הקרובים(וכשהיריבות שלנו בעיקר פוגשות האחת בשנייה) יש את הסיכוי הזה שנצטרך לשמוע פה יותר משה אוחיון כותב מגילות עם גיפים של קארטמן בחדר לבן עם פלאשבקים לינואר השיקרי שהיה לנו בשנ שעברה(גם אז, הלוח משחקים הכי קל בטופ6).

אני לא פוסל את זה שנסתבך גם עם לוח משחקים כזה כמובן.
    אבל בהימור הכללי, סגל בריא , עמוק, שחקנים שחוזרים, אלוהים בשער,אפשרות לרוטציה אמור בסך הכל לגרד את ה1-0/2-1 עם מחצית ראשונה של כלום ומחצית שנייה של קצת כדורגל.

זה הולך להיות דביק מאוד , תתכוננו.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאנחנו נסבול מהמכירה של קוטיניו, זה ייתן ביטוי במשחקים נגד הגנות צפופות ולא כאלה כמו של סיטי היום. נצטרך יצירתיות מקישור שספק אם יכול לתת אותה.
    כמובן שאנחנו עדיין קבוצה טובה ויש לכם לצ'לסי ולספרס את המינוסים שלכם אבל אני ממש לא אופתע אם אנחנו נסיים במקום ה5.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

הסכנה המרחפת מעל טוטנהאם היא נסיגה לקראת סוף העונה בגלל שלא ישארו להם מספיק כוחות. במיוחד אם יפתיעו את יובה ויתקדמו על השלבים הסופיים בגביע. לפוצ'טינו יש פה אתגר לא קטן איך לנהל את הסגל. הוא נראה לי קצר יותר מיריבות אחרות כי גם מה לעשות הם הקבוצה הפחות עשירה בחבורה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Klopp on attacking City: "There's no alternative really. You have to attack them. You need to be brave and play football."

עד לפה אני מרגיש את הגלגול עיניים של מוריניו.