המחזור ה-23 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/1/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה והיכולת של אתמול כל כך גמרו אותי שאפילו אין לי כח לרצות ממש שארסנל תנצח.

2. ארסנל ונגר Member

אני אגיב בהרחבה בדיון של ארסנל, אך אני חיב לציין שאני ממש מופתע מהתצוגה של קמפבל היום, מהלך חכם מאוד מצידו של ונגר.
    צמד הטופאקים (קמפבל וגאלאס) הם ממש יתרון עצום בכל הקשור לכדורי הגובה.

3. AronB Member

כמה ה0-0 היא תוצאה טובה לארסנל.
    דנילסון פשוט ליצן חצר, במזל לא חטפנו גול רק על החרטות שלו. מאבד כדורים כמו איזה ילד בן 3.
    סול היה מצוין היום והראה הוא לא גמר את הסוס, נזכרתי שוב בכל השטויות שבנדטנר כל כך אוהב לעשות והחלטתי שאני לא ממש מתגעגע וארסן מחליט להכניס דווקא את נאסרי ולא את וולקוט.
    כמה מזל יש לנו שאלכס סונג חזר.

יש עוד כמה ימים לחלון ההעברות מיסייה ונגר.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל זה כמעט כולם נחו נגד סטוק והזדמנות טובה לתואר נזרקה לפח? לא היה קצת קיצוני ההרכב ההוא?

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.evertonfc.com/assets/_files/images/jan_10/efc__1264626911_donovancongrats450.Xxx

חיובי? אז תגיד חיובי
    ניצחון משכנע שממשיך את המומנטום החיובי שלנו בחודשיים האחרונים בליגה, רק שנמשיך כך ואז השמיים הם הגבול.
    את המחצית הראשונה לא ראיתי, במהלכה הורדתי תוכנה בשם PPTV, מכיוון שב-MyP2P היה קישור לצפייה ישירה, כאשר היו עוד שני קישורים לJustin tv שהיו מופסקים כעבור שניות ספורות בדרישה לסיסמא.
    משחק טוב של החבר'ה, בעיקר של קייהיל שהגיע סוף סוף לעונת 09/10 בפרמייר ליג, היו לו עוד שניים שלושה משחקים טובים לפני אך הערב הוא התעלה על עצמו והזכיר את קייהיל הישן והמצוין. פלאייני באגף השמאלי מרים כדור לעבר רחבת ה16 וקייהיל נוגח אחורנית ומבקיע את הראשון שלנו בדקה השישית.
    כעבור כ12 דקות, קייהיל מוריד כדור עם הראש לדונובן והאחרון פורץ לאמצע ומבקיע את שער הבכורה שלו בקבוצה, מזל טוב! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    היתה לו עוד הזדמנות מצוינת לכבוש עוד שער לאחר שקייהיל נותן לו אסיסט יפה, האמריקאי עובר את גורדון ובועט לשער אך מקארתני מציל מהקו. בין היתר היו גם הזדמנויות לסאהה ואוסמן.
    סנדרלנד במשך 90 דקות פשוט לא הגיעה למשחק, רק לקראת הדקות האחרונות הם הפעילו לחץ על השער של הווארד, שנתן שני הצלות מצוינות, אחת מבעיטה מפתיעה של זנדן והשניה מנגיחה של ג'ונס, אבל בסך הכל חניכיו של ברוס לא הגיעו למשחק, בעיקר בנט שגילם תפקיד של נעלם.
    אניצ'בי נכנס בדקה ה90 במקומו של פיינאר (אפריקאי יוצא ~ אפריקאי נכנס), טוב לראות אותו לאחר תקופה ארוכה שנעדר מהמגרשים, סנדרוס לא שותף, אולי במשחק הבא.

לסיכום: מרוצה מהתצוגה של השחקנים, חשוב שאנו אוגרים נקודות כמה שיותר, שאולי בתקווה נצליח לסיים במקום השביעי, אשר ממוקמת בו אסטון וילה, שנמצאת במרחק של 8 נקודות מעלינו, אם נמשיך בדרך הזו אני מאמין שנצליח להשתחל לTOP SEVEN.

6. בועז Member

סטוק תארח הערב את מנצ'סטר סיטי במשחק השלמה מהמחזור ה-23.

7. קינג לדלי Member

אם לא שמתם לב היה משחק פרמייר היום בין וויגן לבולטון.
    האמת אני חושב שגם השחקנים לא שמו לב.
    0-0 רע מאוד.
    הרבה מלחמה והרבה בוץ,קורה אחת של אינזוגבייה וזהו.

באורווה בפתח תקווה יש דשא מדהים לעומת במגרש של וויגן.
    הקווים מהרוגבי מסומנים וכל המגרש חול ובורות.אני צריך לשחק ביום ראשון בגבשושיות חול האלה עם שחקנים טכניים ואין לי מושג איך.
    וויגן הוסיפו כח להתקפה עם מורנו שנראה שחקן גב נחמד מאוד אבל אף אחד לא הפעיל אותו.
    בולטון כרגיל ניסו בכח וההכנסה של ווייס (בכל נגיעה יש קסם.הבחור יהיה חתיכת שחקן) ווילשייר הייתה ממש בסוץ ומאוחרת מידי.

זהו,כתבתי הרבה יותר מידי על המשחק הזה.
    אתמול היה משחק לא פחות רע ברמתו אבל לפחות הקהל של סטוק לא נותן לך להעביר ערוץ כי הוא חי בטירוף ומגיב על כל דבר קטן.
    הקהל של וויגן לעומת זאת מזכיר לי את הקהל של סנטאנדר מינוס תיקי האוכל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/10
  8. eastlands Member

מחזיק אצבעות שוויגאן תרד העונה , דיי לא מכובד לפרמייר קבוצה שמשחקת במגרש שיום אחד הוא ראגבי ויום אחד הוא קריקט , עיר שלא מחוברת לכדורגל לא צריכה להיות בפרמייר ,זה מביש ולא הולם ליגה שמתיימרת להיות הטובה מכולם, וויגאן חייבת להסתתר בליגת משנה אור זרקורי הפרמייר גדול על זוללי הפאי ,עוד לא היתה קבוצה בתולדות הפרמייר עם קהל חוץ שמסתכם במונית אחת ומיני מיינור.