המחזור ה-23 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/1/11.

1. Ryan Giggs11 Member

איזה גול מדהים של טבז.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/50780000/Xxx/_50780018_tott_manu_0506.Xxx
    טוטנהאם-מנצ'סטר יונייטד
    ראשון, 18:10, וייט הארט ליין
    שופט: מייק דין

השנה ימלאו עשו לניצחון האחרון של טוטנהאם על מנצ'סטר יונייטד במסגרת כלשהי, במחזור הסיום של עונת 2000/2001. מאז עבר עשור בו טוטנהאם לא פעם שיחקה היטב מול יונייטד, עלתה ליתרונות מבטיחים, קופחה ע"י השיפוט-אבל לא רשמה ניצחון. אלא שהפעם יש תחושה שונה באוויר. השילוב בין האיכות של טוטנהאם וחוסר האיכות של יונייטד בהשוואה לשנים קודמות מביא לכך שהפעם טוטנהאם מגיעה למפגש לא רק שוות כוחות ליונייטד אלא אולי אפילו פייבוריטית, כאשר ניצחון אולי יצרף את התרנגולים למאבק על האליפות. בעונה שעברה טוטנהאם התגברה על בצורת ארוכה אחרת-11 שנה ללא ניצחון ליגה על ארסנל, מה שמראה שהקבוצה הנוכחית שונה באופייה מקודמותיה, וכעת מצופה מהם לשבור גם את הרצף הזה. גארת' בייל החמיץ מספר אימונים השבוע עקב פציעה אבל הוא צפוי להיות כשיר, הפצועים של טוטנהאם הם קינג, וודגייט, האדלסטון ואוהרה.
    http://yogya-yes.com/wp-content/uploads/2010/11/Gareth-Bale_1.Xxx
    גארת' בייל וטוטנהאם ישברו רצף של עשור ללא ניצחון על יונייטד?

מנצ'סטר יונייטד ממשיכה לא לשכנע ולהשיג תוצאות. טעות שיפוט אופיינית של הווארד ווב באולד טראפורד הביאה ליונייטד ניצחון 1-0 על ליברפול בסיבוב השלישי של הגביע האנגלי, וכעת השדים האדומים חוזרים לליגה בניסיון לשמור על מקומם בפסגה. ויין רוני ונמניה וידיץ' שנעדרו מול ליברפול עקב פציעות צפויים לחזור להרכב, גם אדווין ואן דר סאר שהיה חולה ופול סקולס שהיה פצוע כבר כחודש עשויים לחזור אם כי עדיין קיים ספק בעניינם. לעומתם, ייעדרו פארק ג'י סונג שנמצא עם נבחרת דרום קוריאה באליפות אסיה וג'ון אושיי שעדיין פצוע. ביקור בוייט הארט ליין הוא משימה קשה מאוד, אבל מצד שני אולי מדובר בהזדמנות של יונייטד להשתיק את המבקרים שטוענים כי אם הקבוצה תזכה באליפות, היא תהיה האלופה הגרועה בתולדות בפרמיירליג. הפסד אינו סוף העולם בהתחשב במשחקין העודפים של יונייטד, אבל הוא יגביר את הצפיפות בצמרת ויעשה את מירוץ האליפות צמוד יותר.
    http://3.bp.blogspot.com/_-tT-1bsF0hI/TBDCPvfGQBI/AAAAAAAAABY/tq3eVs6gWTY/s1600/Wayne-Rooney-001.Xxx
    רוני חוזר. יונייטד סוף סוף תרשים?

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קולו טורה ויאיא טורה שניהם כבשו, 3-1 לסיטי, למישהו עולה בראש מתי בפעם האחרונה בליגה כבשו 2 אחים במשחק אחד?

4. George Best Member

יותר מ-3 שנים אתה בפורום ולא קלטת שההודעות האלו כ?כ מאוסות?
    מעבר לכך שעשית מנחוס, מה זה נותן?

5. Jack Wilshere Member

מדהים מה שהיה ב- COMS בסיום. וולבס חזרו משום מקום בעיקר בגלל לסקוט האהבל. השוויון לא היה רחוק, סיטי פשוט היו בפאניקה אדירה בדקות האחרונות. כבר היום אפשר היה לראות שדזקו הוא חיזוק משמעותי ביותר. שער ענק של טבז. אני לא חושב שסיטי בשלים להיאבק על האליפות עד הסוף, אבל נראה..

6. cityblues beter dead than red

ותודה לתרסיס הממורמר שניחס את עצמו...
    תמשיך לחרבן חומר גלם לג'וקים,בזה אתה טוב.

שאפו לזאבים שלא באו להתגונן ולא נשברו גם ב 4-1.
    סיטי,כמו סיטי מוציאה מאיתנו את המיץ עד שרואים 3 נק'.
    לפחות עד מחר ב 20.00 אנחנו במקום הראשון כי אני לא רואה את ההמשת"פים של החלאות מונעים מהם ניצחון.
    לסקוט בטפשות הקבועה שלו מחזיר את וולבס למשחק.
    דזקו חלוץ ענק וזה הורגש בכל נגיעה שלו,הבישול שלו ליאיא היה אדיר,יאיא לאחר טעות טיפשית של ההגנה יכל לגמור את המשחק.

c.t.i.d

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/11
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לוולבס שקיבלו בראש וחזרו להילחם ולהאבק על כל צ'אנס קטן שיש להם לקחת משהו.
    לא הרשמתי יותר מדי מדז'קו אבל אני בד"כ מתלהב יותר מחלוצים זריזים וטכניים יותר מאשר חלוצי מטרה שלוקח להם יותר זמן לקנות אותי.

8. קינג לדלי Member

באמת לא ראית כלום ? משונה.

לסקוט חמור מפגר.
    200 שנה אותן טעויות.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כלום אבל תשמע כשהוא מגיע במחיר של 30 מ' פאונד אני מצפה לראות משהו מיוחד. זה כולה הבכורה שלו באנגליה, אני לא מתיימר לשפוט אותו כל כך מהר, נראה בסוף העונה אחרי עוד כמה משחקים בדיוק מה הוא שווה. פשוט כתבו לפני שראו כבר איזה חלוץ ענק הוא ואני לא השכלתי לראות את זה כל כך מהר.

10. Jack Wilshere Member

לטעמי האישי הוא חלוץ מיוחד, בעיקר מכיוון שהוא טכני מאוד יחסית למימדים שלו, חושב מהר, ויש לו גם מהירות סבירה, אם לא למעלה מכך (אלו דברים שאינם מובנים מאליהם). צריך לזכור שהוא בן 24, כך שיש מקום לשיפור אצלו. יחד עם זאת, לדעתי יקח לו זמן להסתגל לכדורגל האנגלי. הקשיחות, המשחק הפיזי, הלחץ על חלוצים - אלו דברים שניכרים הרבה יותר באנגליה מאשר בגרמניה. נחיה ונראה.

11. StevieG Member

דז'קו נראה ענק, תרתי משמע. סיטי נראית קטלנית בהתקפה, ובעייתית מאוד בהגנה. אל ברורה לי ההחלטה לעלות עם גארת' בארי באגף שמאל. זה גרם לכך שקולארוב שיחק סוג של קשר שמאלי, למרות שהוא היה מגן. הם צריכים להשתפר בהגנה, ואז תהיה להם קבוצה אלופה. הם מאוד בשלים לדעתי לזכות באליפות ואני מאוד מאמין שהם יכולים לקחת אליפות. כן, אוהדי סיטי, בתקציב כזה, זאת לא מילה גסה להגיד אליפות.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

StevieG
    לא העונה. יש להם פער לסגור מהיריבה העירונית ואני לא חושב שהם מסוגלים לסגור את כל זה. צריך גם לזכור שהם פגשו כבר את צ'לסי, מנ יו ואותנו בבית אז נשאר להם את 3 משחקי החוץ הלא פשוטים האלה. בקיץ כשמאנצ'יני כבר מכיר את הסגל טוב יותר ויודע בדיוק מה הוא צריך להביא אולי איזה קשר מרכזי דומיננטי שיהיה ליד דה יונג ואולי בלם גם, הם כבר יכינו את עצמם למאבק אליפות אמיתי.

13. StevieG Member

גם ליונייטד יש לפגוש אותנו באנפילד ואת צ'לסי פעמיים ואת ארסנל באמירויות. זה ממש לא קריטי. צריך לזכור ששלושת המשחקים החסרים של יונייטד הם נגד טוטנהאם בחוץ, צ'לסי בחוץ ונגד בלקפול בחוץ(שכפי שראינו, היא לא בשר תותחים). עם קצת אמונה מנצ'סטר סיטי בכייף יכולה להאבק על התואר.

14. קינג לדלי Member

ענק ענק,ולא היית צריך להיות חד הבחנה כדי לראות כמה מהלכים נפלאים שלו ככל שהמשחק התקדם.
    הבישול שלו היה שילוב של משחק נכון עם הגב לשער ועומק בול קדימה למקום הנכון.

15. רמי Member

ספקטור-קובאץ'-בואה מורטה זה אחד השילובים המגוחכים ביותר שראיתי, אם לא המגוחך ביותר.

מזל שאברם הביא את ברידג' להגנה הפתאטית שלו, ועוד זרק אותו להרכב אחרי חצי שנה ביציע.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/11