המחזור ה-23 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/1/11.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרלוס טבז עם שני שערים שכל אחד יותר יפה מהשני, דז'קו נכנס לפאזל מצויין וסיטי מתחילה להפחיד אותי.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל 70 אחוז פוזשן, ווסטהאם ממש לא ניראת כמו קבוצה שנלחמת נגד ירידה, אפטון פארק נראה כמו DW. מחכה לראות אותם תחת אוניל בתקווה שיהיה שינוי קיצוני.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונה מה נהיה מויין ברידג'? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

כנראה שהתקרית עם ג'ון טרי גמרה לגמרי את הבנאדם... נתן את אחת המחציות הכי בזיוניות שמגן מסוגל לתת.

מחצית נחמדה שלנו, שהיתה יכולה להיגמר ביתרון עוד יותר גדול אם היינו קצת יותר רעים ובועטים יותר לשער. כשעומדת מולך שלישיית קישור של ספקטור, קובאץ' ובואה מורטה אתה יודע שאתה יכול לטייל עד לתוך לרחבה בכל רגע נתון. רובין סוף סוף נראה חד מאוד, ואלו בשורות נהדרות לקראת ההמשך.

רק שהנרפות של הבלמים שלנו לא תיתן לפטישים גול משום מקום ותחזיר אותם למשחק...

4. The_Magpie Member

תרשו לי לנחס:
    He's going home, he's going home, Avram is going home...

5. k_700 Member

חחחח מתיו אפסון בדיחה עצובה.
    לא יאומן איך הדבר הזה השתחל לנבחרת האנגלית.
    יאללה מקווה שבעונה הבאה נמצא אותו ואת כל הבואות מורטות בליגת המשנה.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברידג' עוד טרח להוסיף את הפנדל הכי לא מחויב המציאות שיש כדי לבסס את התצוגה שלו היום כאחת מתצוגות ההגנה הגרועות בהיסטוריה. זה פנדל שבקושי אפשר לסלוח עליו כשעושה אותו שחקן בן 18 שהרגע עלה מהנוער, let alone שחקן עם כזה ותק בפרמיירליג ובמדי הנבחרת. לא ייאמן.

טיול קליל מבחינתנו נגד קבוצה מפורקת לגמרי. הפנים ללידס...

7. Rudess Member

לא יאומן גם שונגר החליט להביא אותו לארסנל.

8. Andrei Kanchelskis Member

מחזור מאכזב ביותר עד עכשיו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לא האמנתי יותר מדי שוולבס מסוגלת להוציא משו מול שיטי בחוץ ולאכזבתי הם לא היו רחוקים מכך וזה רק מעצים את תחושת הפספוס ואת ההרגשה שהם יכלו לגזול מהשיטי שתי נקודות מה שהיה מועיל לנו מאוד, אם על וולבס לא ממש האמנתי הרי שעל בלקברון בהחלט האמנתי וסמכתי שהם יכולים לנצח בסטמפוד ברידג' ולחסל סופית את חלום האליפות של הרוסים הבזבזנים אך גם כאן נחלתי אכזבה קשה,ו-ווסטהאם? נו באמת למה אפשר לצפות מקבוצה כזאת שהשחקנים שלה רק מתים שהמאמן שלהם יעוף כבר...

אני כל כך מפחד מהמשחק מחר בלול ואני מרגיש שלאור התוצאות היום אנחנו מגיעים אליו בלחץ עצום ועם הגב לקיר עצוב לי להגיד את זה אבל גם תוצאת תיקו תיחשב עבורי להישג....

9. Rudess Member

מתאים לי מחר תיקו בלול.

10. George Best Member

גרין, פובר, טומקינס, אפסון, ברידג', ספקטור, קובאץ', היינס, סירס, נובל, קול.

אני לא בטוח שההרכב הזה מועמד לעלייה מהצ'מפיונשיפ.

11. eastlands Member

מקום ראשון !! ו70 נקודות שביקש הבוס רחוקות כרגע מרחק 8 נצחונות , זה אפשרי בהחלט וזה אמור כמובן להספיק למטרה הנעלה של מקום רביעי

מעבר לזה , נשחק נתקדם ונראה לאן זה ייקח אותנו ,
    היה מרגיז היום לנצח ככה במקום לתקוע את החמישי והשישי ובקלות זה היה יכול ללכת לכיוון הזה , אבל יש גם ימים כאלה וסופ טוב הכל טוב , דזקו ענק! וההבדל בין דזקו לבין גו יכול אולי להבהיר לכולם למה התכוונתי שעלינו נגד ארסנל עם שחקן פחות ,פשוט לא יאמן ההבדל בין הבראזילאי האומלל ובין דזקו , היו דקות חלשות בהתחלה כשטבס לא מצא את מקומו במגרש , אבל הכל מתחבר מהר עם שחקנים כל כך איכותיים , הגול של טבס גדול והבישול של דזקו ליאיא גם !

קצת בעיות בהגנה ,אבל לא משהו מיוחד , זה יכול לקרות אחד למליון שבלם מרחיק על בלם אחר ונכנס פנימה , לסקוט היה טיפש בפנדל אבל גם זה מתקבל ובהחלט לא כזה קריטי

אפשר להזמין תיקו מחר בבקשה

אברם - כל כך שמחתי שקול החמיץ היום פעמיים ב1-0 אותו קול שדאג שאברם לא יפוטר כבר לפני חודש ואותו קול שאברם ייבש על הספסל , המבט של אברם על קול היה מיוחד לדעתי ,מבט של בן זונה דווקא היום , אברם נראה טוב היום חיצונית אולי בפעם הראשונה והאחרונה הוא התלבש והיה מהודר ,רק שכח שמשך חודשים הוא נראה ניצול שואה כבן 70 מרוט על הספסל וממש מתחנן קחו אותי מפה אני בטעות הגעתי ממש לפרמייר נשבע שלא התכוונתי , די שייגמר כבר הסיוט של אוהדי ווטהאם בפרט ,,,,,

12. spurs Member

עצוב לי על עזיבתו של ווסט האם
    זה אומר שעכשיו הם יראו כמו קבוצה?

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, למה ציפית עם ברידג'? חוץ מקאפלו אף אחד לא הראה לו בשנה האחרונה מגרש.

14. StevieG Member

יש למנצ'סטר סיטי את הסגל הכי טוב בפרמייר ליג. זו ממש בושה להציב מטרה של 70 נקודות לעונה עם סגל כזה. מאנצ'יני עושה עבודה טובה עד עכשיו, רק שעכשיו זה הזמן לשנות יעדים ליעדים יותר שאפתניים.

איסטלנדס, שלא תבין אותי לא נכון, אני לגמרי בעד שתקחו אליפות העונה. אתם היחידים שמסוגלים למנוע מהחלאות עוד אליפות. ואתם יכולים לעשות את זה!

15. קינג לדלי Member

עוד פעם בושה וכותרות ישראליות ?
    מה שאתה שומעים משלמה שרף זה הסגנון שאתה מביא ?

בושה ???

כבוד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/11