המחזור ה-23 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/1/11.

1. eastlands Member

בהרכב של היום כולל סילבה ,מילנר, מיכה אנחנו בהחלט יכולים לשאופ ליותר ,אבל הכל נזיל וחס וחלילה פציעה של טבס או דזקו וחוזרים לאופציית גו

מעבר לכך לקבוע למי יש את הסגל הכי טוב , איך קובעים את זה רק לפי איכויות השחקנים ? ומה עם המשחק הקבוצתי , האופי הנחישות ולא פחות חשוב הניסיון ברגעים המכריעם , כמה פעמים עמדו הארט , קומפני ,דה יונג, אדם, מיכה, קולארוב, לפני משחק אליפות ? איזה ניסיון יש להם

מעמדת המנגר ועד אחרון המחליפים יש להם יתרון עצום עלינו , אז נכון שלא הייתי שם את פלאטשר וגיגס ורוני בהרכב שלנו , אבל להם יש יתרון הם עשו את זה (חוץ מויודיץ ונאני לא לוקח אף אחד מהם עח ההרכב שלי היום ) מי יודע להתנפל ככה עם הידיים ? מנציני הקוסם שלי כשל נגד הספרס בגמר היחיד שהיה לו עד כה (היה עצבני מדיי) איזה ניסיון יש לו במסיבות עיתונאים ובהתקפות נפשיות על שופט עוד לפני שהלך לישון ביום חמישי ,

הכל אפשרי , ועדיין היתרון שלהם עלינו גדול גם בממוצע איסופ הנקודות כרגע

2. Andrei Kanchelskis Member

חחח אוהד ממורמר של ליברפול שעבורו ההישג הכי גדול העונה יהיה שלא נעבור אתכם במספר האליפויות
    אם זה שמנחם ומשמח אותך אז זה אומר בעצם הכל על מצבה העלוב של קבוצתך...

3. The_Arsenal Member

תיקו תוצאה אידיאלית בשבילנו. במקרה של הכרעה, אני דווקא מעדיף שיונייטד ינצחו.

4. George Best Member

בארי לפני פלטצ?ר?
    קולארוב לפני אברה?
    ורוני לא בהרכב שלך?

חלליות רודפות אחריך.

5. eastlands Member

ילד
    מה אני צריך את רוני שייש לי בתפקיד הזה את המקור !!! קרליטו עולה עליו נכון להיום ב3 דרגות ונכון לרוני בכושר בדרגה לפחות

אברה פלטצר כל הכבוד , אפורים יש גם אצלי , אולי יתרון קטן לאחד הכיוונים אבל בגדול לא חוזר בי

וידיץ ונאני בלבד
    ולפני החלליות ושאר השטיות ונסיונות לעשות ריבים ולהכניס דם רע , זאת דעתי לוקח 2 לא יותר , חלליות עאאלק ,את המשחקים שאני ראיתי ביציע עמידה אתה עוד לא עשית בישיבה עם חלב ודייסלה

6. קינג לדלי Member

חלליות זה משהו שאנחנו כותבים על שגיא.

אתה יותר מידי מגזים ולא מכבד.

להייחס לעופר כבדיחה ?
    הבן אדם ראה כדורגל ומבין אותו לעומקו.

ואגב,אני מסכים עם עופר חוץ מאברה.
    אברה הוא הטוב בעולם בתפקידו.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Andrei Kanchelskis
    עזוב את מספר האליפויות בצד, זאת יריבות בין מועדונים, אין אוהד ליברפול אחד שרוצה שמנ יו תיקח אליפות ולא סיטי/ארסנל/צ'לסי/ספרס. לגיטימי לגמרי.

8. George Best Member

הו הנה הגיע הבורר.
    יש לי כבוד עצום לעופר (בדיחה?!אם עופר בדיחה אז מי מאיתנו לא?), ואני לא מתווכח שאת הדברים שהוא ראה וחווה בכדורגל האנגלי לעומתי זה כמו פרגוסון לעומת מנצ'יני, אבל היי, כשאני קורא שבארי עדיף על פלטצ'ר, שאברה הוא שחקן אפור (!!) ועוד שאר פנינים, אז אני עוקץ.
    "מה נהייתם לי אשכנזים?".

אני בכלל מחזיק בדעה שגם אם לסיטי יהיה שחקן עדיף בכל עמדה על המגרש בשנים הקרובות אז אנחנו נמשיך להיות טובים יותר.
    למה?מסורת ואופי שכסף לא יכול לקנות.

מסכים לגבי דז'קו.
    חלוץ ענק.
    גם יאיא טורה מגיע בכל משחק למינימום מצב של שער בטוח וחייבים לתת קרדיט למנצ'יני על כך שמצליח להבליט את הפן היצירתי של טורה שנחשב לשחקן די אפור ולא מעורב במשחק ההתקפי של בארסה (אפילו שיחק כבלם מספר פעמים).

לדעתי שתי הראשונות בסוף העונה יהיו מנצ'סטריות שזו חתיכת גאווה לעיר המקסימה הזו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/11
  9. StevieG Member

לא כותרת ישראלית ולא שום דבר.

מנצ'סטר סיטי רכשה שחקנים בחצי מיליון פאונד, ולשאוף למקום 4 אחרי הוצאות של חצי מיליון פאונד זה לא נורמלי. למישהו יש ספק היום שמנצ'סטר סיטי טובה מארסנל? היא היחידה שיכולה לאיים על הכתר מלבד יונייטד! יש לה סגל איכותי ומספיק חזק בשביל להתמודד על האליפות ואוהדי סיטי צריכים להתמודד עם זה.

אלא אם הם רוצים עוד אליפות ליונייטד ואז זה משהו אחר.

10. קינג לדלי Member

עכשיו הבהרת את עצמך.

משוחרר.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרו את זה גם על צ'לסי. כסף בסוף קונה הכל.

12. eastlands Member

בסט- לא כתבתי בשום מקום שבארי עדיף על פלטצר כתבתי בפירוש שאני לוקח רק שתיים ואתה מסיק מהשאר לא הייתי לוקח אותו לסיטי כי הוא לא ישדרג את הקישור שלי לדעתי לגבי אברה אז אולי הגזמתי באפור אבל הצד ההתקפי של סיטי מאוד פעיל העונה. ובשביל הגנה אני מסתדר ללא אברה ,דווקא בתגובה שפירגנתי בגדול לקבוצה המסריחה שלך והדגשתי עמ הפערים. אתה לוקח את מה שנח לך כדי לשפוך לנו את מרירותך , בארי אחד המפעילים של אגף שמאל העונה מה הוא קשור לפטשר ? אולי יא יא אבל הוא בולע 4 פלטשרים בנשימה , לגבי 2 שחקנים בכל תפקיד אצלנו ואתה עדיין עמ הנסיון והאופי , לא לעולם חוסן את הנסיון בצמרת אנחנו נקבל העונה ובעוד שאצלכם חלק מבעלי האופי המיוחד מתקרבים לסוף , לא מחליף אני לא בטוח שאתה תדבר כך בקרוב , אתה יודע מה ויתרתי גם על וידיץ שלא תבכה הוא גם בקרוב כבר לא יכול לתרום לי יאאלה תתעודד אובססיה  

13. cityblues beter dead than red

חצי מיליון פאונד???

רק הנייר טואלט בשירותי השרתים עולים יותר...

סיטי עדיין לא יותר טובה מארסנל ואני לא אוהב את ההשוואות שעושים פה שחקן לשחקן מאחר ולחלאות יש סגל שמתאים למקום 4-5 הבעיה היא הדבק ביניהם ומה שעושה האף באורח קבע הוא להדביק סגל בינוני באופן שמביא אותם לתארים.
    שימות כבר הכלב.

14. Jack Wilshere Member

ממש לא מסכים שליונייטד יש סגל למקומות 4-5. ליונייטד יש את ההגנה הטובה ביותר בליגה, כל עוד ואן דר סאר, וידיץ', פרדיננד ואברה כשירים. כל אחד מהשחקנים האלה הוא אחד הטובים בעולם בתפקידו. נוכח האיכות ההגנתית והתיאום (השחקנים האלה רצים כבר כמה שנים יחד), בחלק הקדמי כמעט תמיד יימצא השחקן שיעשה את ההבדל. גם אם ההבדל הוא שער בלבד, ההגנה כה טובה ויציבה שזה לרוב מספיק.

15. k_700 Member

חחחח נו איזה שטויות אני קורא פה.

מעניין יש לנו סגל למקומות 4-5 ואני כבר לא זוכר באיזה עונה סיימנו במקומות האלה...

לסיטי כנראה יש סגל עם שחקנים טובים משל ארסנל אבל זה ממש לא הופל אותם לטובים יותר.
    ונגר וגם רוב השחקנים בארסנל כבבר טעמו את טעם מאבקי האליפות. אין מחיר לניסיון, לחיבור הקבוצתי.

סיטי עם כל היופי, הנחישות והכסף צריך לזכור שזו פחות או יותר שנה ראשונה שהסגל הזה רץ ביחד בלי שום ניסיון במעמדים הגדולים, במאבקי אליפות או בליגת אליפות.

כן בסופו של דבר הכסף יביא אותה להאבק על התארים. אין לי גם ספק שהם יהיו שנה הבאה באלופות אבל אני לא רואה סרט שיונייטד(עם כל הרכש שלה בחצי מיליון ליש"ט) לא תהיה בצמרת הגבוהה ביותר כדי לדאוג שסיטי לא גונבים איזה תואר.

StevieG, מעניין מאוד איזה שחקנים רכשנו בחצי מיליון דולר. אתה יכול לפרט?

הרי חרשו פה כמה עמודים על זה ששילמנו על בבה האנטי כדורגל 7 מיליון ליש"ט.
    חוץ מזה תפסיקו להסתכל כל הזמן על תג מחיר של שחקן. למישהו יש פה ספק שהרננדז הוא חלוץ ענק למרות שנרכש רק ב8 מיליון ליש"ט? למישהו יש ספק שוידיץ' ואברה מהטובים בעולם בתפקידהם למרות שנקנו ב6 מיליון ליש"ט כל אחד?

מה לעשות שדרך ההתנלהות שלנו חכמה ברוב המקרים. לעיתים נופילם והרבה פעמים פוגעים ברכש וגם בדרך שקונים את השחקנים.