המחזור ה-23 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/1/11.

1. Rudess Member

הוא חלוץ ענק, תרתי משמע. כבר אתמול בראיון שאחרי המשחק (יש לו אנגלית ממש טובה) הוא אמר שהפרמיירליג שונה מהבונדסליגה, שההגנות הן לא אותו דבר. נראה לי שהוא תפור על הפרמיירליג והוא יהיה סיפור הצלחה גדול במנצ'סטר סיטי.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עשה הרננדז כבר שהוא חלוץ ענק?

3. Rudess Member

מדברים על דז'קו.

4. Andrei Kanchelskis Member

צודק בכל מילה ומילה

ויותר מזה מעולם לא היינו קבוצה שקונה מכל הבא ליד ומפוצצת עצמה בכוכבים. באופן קבוע נשענו על שחקני בית ומרבית השחקנים שהפכו אצלנו למגה סטארים היו צעירים בתחילת דרכם ללא הצלחה מוכחת: סולשיאר,נאני, ורונלדו כמובן הם ההוכחות הטובות ביותר, גם ווין רוני שאומנם היה כוכב גם טרם בואו ליונייטד אך הגיע אלינו בגיל 19 בלבד הוא הוכחה לכך שרכישה של שחקן צעיר בתחילת דרכו היא הרבה יותר משתלמת לטווח הרחוק.
    אבל הדבר שהוא כמובן היפה ביותר הוא הגידול הבלתי נגמר של שחקני הבית שהופכים אצלנו באופן קבוע לשחקני הרכב ולכוכבים והתוצאות כידוע לכולם מדברות בעד עצמן.

אני בספק אם מישהו בצוות המקצועי של השיטי מתעניין במחלקת הנוער שלהם אין להם שום כוונה וחזון לעתיד, רק לקנות מכל הבא ליד וליצור גלאקטיקוס שבא רק בשביל הכסף ולא מתוך אהבה למועדון אין שם כוונה לשלב שחקני בית לצד כוכבים שבאים מבחוץ,בעוד כמה שנים שהם יקלעו למשבר כלכלי כבד והבוסים יהיו עשויים לברוח נראה לאן הם יגיעו ונראה מה ישאר מהם.

5. Ian Wright Member

אדין דז'קו חלוץ ענק ולדעתי אם השילוב שלו עם קרלוס טבז יצליח הוא יכול להפוך למכונת שערים מטורפת שאולי לא נראתה בפרמיירליג מאז רוד ואן ניסטלרוי. תמיד פינטזתי עליו עבור ארסנל אבל היה לי ברור שוולפסבורג דורשים עליו סכומים לא מציאותיים ואין סיכוי שמהלך כזה יקרה. אני בכלל חשבתי שבעבר הוא יגיע למנצ'סטר יונייטד לשחק לפני רוני אבל בסוף פרגוסון החתים את הבולגרי תמורת 30 מיליון פאונד(!).

ואם אני לא טועה רודס, הבוסני דובר כמה שפות ברמה טובה ולא רק אנגלית.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, k_700 אמר שהרננדז חלוץ ענק. על מה ולמה?
    חלוץ טוב עם פוטנציאל מצוין, מפה ועד חלוץ ענק?

7. eastlands Member

קנצלסקיס - אתה בספק אמ סיטי חושבים על צעירים ? אל תהיה הספק הם חושבים וקצת יותר ממכם , למה באיזה גיל נקנה אדם ? והארט ? וקומפני ? ודזקו ? ובלוטלי ? ומי הקבוצה הכי צעירה בפרמייר ? ורוני לא היה כוכב ואתם עשיתם אותו וגם ריו ולא שפכתם מליונים בכמויות ? יאאלה הקנאה והעיוורון השתלטו על הדיון , אתה הסטיוריון ידוע שמחזור לקניות המליונים של סוף השמונים ? מי אמינו ? אינס. ונאחז ברוס פאליסטר על מכה העתיד הקרוב האקדמיה השניה שלנו והגדולה במדינה נפתחת. , ההשתוללות הראשונה נגמרה סיטי כבר חזרה לשפיות בקניות ינואר , סיטי מתחילה לשחרר , אבל את הילדים בשנתוני 2000 אתה תראה בתכלת במנצסטר. אגב גם אסולין היהודי ממש ילד עוד. בקיצור שיעור בתכלת

8. StevieG Member

כמובן שהתכוונתי לחצי מיליארד פאונד.

היופי במנצ'סטר סיטי שהם כ"כ מוכשרים שהם יכולים לעשות גול מכלום. מבחינה אינדיבידואלית, יש להם שחקנים פנטסטיים שבאמת יכולים לעשות גול מכלום. ועכשיו, הצטרף אליהם גם דז'קו שסוף סוף יש איום מהאוויר למנצ'סטר סיטי. בנישה שנוצרה אחרי התפרקות צ'לסי וליברפול, אין סיבה שאתם לא יכולים אפילו לנסות לאיים על התואר העונה.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם מאיימים על התואר, אני לא מבין מה אתה רוצה, הם טכנית במירוץ האליפות בדיוק כמו ארסנל, יש להם 2 נק' יותר מארסנל עם משחק עודף.
    זה שהציפיות של האוהדים שלהם העונה הם מקום בטופ 4 זה לגיטימי, צריך ללמוד ללכת לפני שלומדים לרוץ.

10. StevieG Member

מה שאתה אומר זה נכון לגבי רוב הקבוצות(אני לא חושב למשל אליפות היא ריאלית עבור טוטנהאם ואני חושב שהם צריכים להמשיך להתרכז בלחזור לאלופות), אבל כאמוטר מנצ'סטר סיטי יכולה וצריכה לשאוף לאליפות העונה בגלל כל הכסף שהיא הוציאה.

11. k_700 Member

wlakon מספיק היה לראות את הבית ספר שעשה הרנדדז להגנה של ארגנטינה במונדיאל(בכלל יש לו מאזן מדהים בנבחרת) כדי להבין איזה חלוץ הוא.
    הוא כבר עכשיו חלוץ ברמות הגבוהות ועוד יש הרבה לאן להתפתח.

עם כל הכבוד לסיטי ולמשחק היפה שלהם עדיין לא ראיתי אותם משחקים כמו אתמול מול קבוצה גדולה.
    בכל המשחקים שלהם מול הגדולות הם הסתגרו במטרה להוציא את התיקו.
    אבל זה בסדר. כמו שאמרו פה צריך ללמוד ללכת לפני שמתחילים לרוץ.

12. eastlands Member

ההודעה הקודמת היתה כמובן עם המכשיר המחורבן שנקרה איפון

בקיצור סיטי לא סתם משקיעה כרגע בבנית אקדמיה נוספת ,הם מודעים טוב מאוד לשינויים הגדולים שפלאטיני מתכנן , אם הערבים היו משקיעים רק ברכש אז הייתי מאוד מודאג , אבל המציאות היא שמקצוענים אמיתיים מנהלים כרגע את המועדון , כשהגעתי לאיסטלאנדס לפני שבועיים לא יכולתי להאמין מה חיכה לנו האוהדים בחוץ , איזה בארים ואיזה תנאים , והכל במחיר הכי זול באנגליה , הולכים בגדול על המודל הגרמני של מחירים נמוכים , והאוהדים נהנים אז למה שלא יהיה לזה דור המשך ? מה בדיוק חשבת שסיטי תודח מהאלופות בגלל שינוי השיטה ? סיטי תהיה שם ראשונה ומוכנה

13. THE STRETFORD END Member

ביאליק

ליונייטד "יש סגל שמתאים למקום 4-5 הבעיה היא הדבק ביניהם ומה שעושה האף באורח קבע הוא להדביק סגל בינוני באופן שמביא אותם לתארים"

ואן דר סאר,אחד מהשוערים הטובים בעולם גם בגילו המתקדם.
    אברה,אולי המגן השמאלי הטוב בעולם בשנים האחרונות.
    וידיץ וריו..כל מילה מיותרת.
    סמולינג,רפאל וגם אוונס,צעירים מוכשרים שכבר תפסו את העין ויותר מה.
    פלטצר..וכל מילה מיותרת.
    קאריק...כן,גם הוא
    גיגס,סקולס...באמת צריך להוסיף?
    נאני..נו באמת
    ולנסיה..כשיחזור מהפציעה,הוא כבר הוכיח מה הוא שווה.
    בארבטוב וזה,איך קוראים לו...רוני,
    וכשעל הספסל נמצא מייקל(דקה 86)אואן והרננדז,להיט עולה
    ויש גם את אנדרסון ופארק ובקיצור,שחקנים מגובים בתארים על גבי תארים,מגובים ביכולת מוכחת על הבמות הגבוהות ביותר ומול הטובים ביותר ולכן,המסקנה היא פשוטה,
    אין לך מושג!!!

14. George Best Member

אין לו מושג זו מחמאה.
    הסגל של מי עדיף?
    של צ'לסי שעושה רושם שמודל בית גיל הזהב של אנ'צלוטי ממילאן מיושם גם בלונדון?
    או של ארסנל שם להוציא את נאסרי ופאברגס אין לאף אחד מיתר הסגל מקום בהרכב שלנו?
    או של ליברפול?
    או שמא גם הסגל של ספרס עדיף?

החלק האחורי שלנו הכי טוב בליגה ועל כך אין ויכוח.
    ולנסיה ונאני בצדדים, אני לא רואה אלטרנטיבה טובה יותר בליגה.
    רוני, ברבה וצ'יצ'ריטו - לא רואה שלישייה קטלנית יותר.
    כן, חסר לנו אולי קשר מרכזי שיתן את הטון לצד פלטצ'ר.

4-5...

15. Strawberry Fields Member

בירמינגהאם V אסטון וילה: הרכבים:

בירמינגהאם: פוסטר; קאר, ג'ונסון, רידג'וול, מרפי; בנטלי, פרגוסון, גארדנר, פאהי, חלב; דרבישייר.
    אסטון וילה: פרידל, דאן, קלארק, קולינס, ווקר; אולברייטון, ריו-קוקר, פטרוב, דאונינג; קארו, אגבונלהור.