המחזור ה-23

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/1/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ביום שבת נפתח המחזור ה-23 בפרמיר ליג.

משחקי יום שבת:

בולטון- פולהאם-- משחק מרתק לדעתי בין 2 במצב לא טוב במיוחד בולטון. בולטון לא ניצחה מאז ה 4-3 הגדול על ניוקאסל והיא חיבת חייבת להתעורר ולקחת את 3 הנקודות במשחק הבית החשוב הזה אם לא פולהאם ושאר הליגה יברחו לה, פולהאם אחרי הניצחון בגביע על ברמינגהאם אבל בליגה לא ניצחה כבר 4 משחקים רצופים, ואת המשחק הזה גם היא חייבת לנצח כדי לפתוח קצת פער מהקו האדום.

צ'לסי- צ'רלטון-- צ'לסי קצת התאוששה אחרי הניצחון בגביע על מידלסברו אחרי רצף של 3 משחקים בליגה ללא ניצחון והיא חייבת לחזור ולנצח בליגה ועוד במשחק בית שכזה, צ'רלטון בתקופה לא רעה לא הפסידה כבר 9 משחקים רצופים ומצבה בטבלה הוא לא נורא ותיקו פה אני בטוח שיספיק להם.

ליברפול- אסטון וילה-- אוי ליברפול... ליברפול בתקופה איומה ונוראה לא ניצחה כבר 10 משחקי ליגה והצמרת כבר די רחוקה ממנה, ליברפול חייבת להתחיל ולצבור שוב נקודות במיוחד אחרי ההפסד בגביע הליגה לשפילד יונייטד כדי לנסות לחזור למצב רוח טוב, אצל אסטון וילה בליגה הם גם לא טובים אבל גם לא רעים היא נמצאת אחרי 2 נצחונות ליגה רצופים ותרצה להמשיך במומנטום אבל לדעתי גם תיקו פה יספיק לה.

מפאת חוסר זמן אני יפסיק כרגע וימשיך מחר... אתם כמובן מוזמנים לדבר על המחזור הבא עלינו לטובה.

2. gilb Member

חבל שאם כבר מזכירים את משחקי המחזור הבא, לא נותנים גם ניחוש לגבי תוצאת המשחק, ראיתי שזה ניתן כאן בעבר.

קצת חורה לי לראות שגיאות כה בוטות בעברית, בשפה העברית בזמן עתיד צריך להיות אפסיק(לא יפסיק) ואמשיך(לא ימשיך).

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני רואה שיש לך הרבה טענות אה??

אתה רוצה לנחש, תנחש, לדעתי זה ילדותי אבל אם אתה רוצה ועוד מישהו רוצה אז בקשה...

בקשר לשגיאות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx בגרות עשיתי בלשון לפני 3 שנים ואת החומר אני ממש לא זוכר...

במקום להסתכל על שטויות דבר על כדורגל.

4. gilb Member

אני עשיתי בגרות בלשון לפני 13 שנים, אבל לדבר עברית נכון ידעתי הרבה לפני ולהמציא מילים שלא קיימות הפסקתי בגיל 10.
    היית קורא עיתון שיש בו שגיאות בסיסיות בעברית? אני לא!
    אני לא מוצא עניין במשפטים כמו "תסתפק בתיקו" ו"חייבת נצחון",
    נהוג בכל מקום בו מסקרים משחק לספק תחזית כלשהי , לפחות משהו כללי.
    ניחוש הוא ילדותי? לך ספר את זה לכל עיתוני הספורט והמהמרים.
    כשיש על מה להגיב בנושא כדורגל אני בהחלט יודע להגיב, אבל מה כבר אפשר להגיב על פיסקה שמכילה נתונים סטטיסטיים כמו רצף תוצאות, ומה כל קבוצה רוצה להשיג?

5. Julian Joachim Member

טוב, חלאס עם הוויכוח הדבילי הזה.

גם לי מפריע שכותבים עברית לא הכי תקנית, אבל אני לא מתלונן כי זה לא קריטי, ואני לא מאמין שאני יכול לשנות דרך חיים של מישהו, בעיקר אם הוא מבוגר ממני. אני באמת מבקש שלא תתלונו על דברים כאלה בדיונים, בשביל זה יש את מערכת המסרים, או את האייסיקיו. אני מקווה שתכבדו את הבקשה שלי.

בקשר לעניין ההימורים, אני ביקשתי מלירן שיפתח את הדיון וייתן קצת פרטים סטייסטים, ואחרי זה כל אחד מוזמן לתת את ההימור שלו ולהסביר אותו, אם בא לו.

6. Julian Joachim Member

אם ככה, בוא נמשיך בדיון...

משחקי המחזור ה-23:

משחקי יום שבת

ווסטהאם מארחת את ניוקאסל. ניוקאסל מקווה לחזור על הניצחון הגדול מתחילת העונה, אך עם קישור חסר מאוד, אני לא רואה את זה קורה. לעומת זאת, ווסטהאם, עם בוייאר בשורותיה, תהיה עם מוטיבציה גדולה מתמיד להוכיח לקהל הביתי שאפשר לצאת מהתחתית. הימור שלי: סנסציה - 2:1 לווסטהאם.

בולטון מארחת את פולהאם. משחק תחתית מרתק, בין שתי קבוצות שאני אישית ציפיתי מהן ליותר בתחילת העונה ומאוד התאכזבתי. פולהאם נראית מאוד לא חדה, לעומת בולטון, עם ריקטס שנראה כאילו סוף סוף הוא נכנס לכושר. הימור שלי - 2:0 לבולטון.

צ'לסי מארחת את צ'רלטון. צ'לסי נראתה מבולבלת במיוחד בקריסמס, שבמהלכו די התדרדרה היכולת של חניכיו של ראניירי. הכל תלוי בראניירי. אם יפתח עם פטי בקישור ופרר בהגנה, דינו ידוע מראש, אם הוא יהיה קצת יותר אמיץ ויצוות את מוריס לצד למפארד במרכז הקישור, אין שום סיבה שצ'לסי לא תדרוס את הקבוצה האנמית של צ'רלטון. הימור שלי - 1:0 לצ'לסי.

ליברפול מארחת את אסטון וילה. וילה עוברת את אחת העונות הגרועות ביותר שלה, אבל מול ליברפול העלובה, היא עוד עשוייה להפתיע. הרי אם שפילד יונייטד הייתה פיזית מדי (לדברי הוויה) בשביל ליברפול, מה תאמרו על אסטון וילה...? הימור שלי - 1:0 לאסטון וילה.

מידלסבורו מארחת את סאות'המפטון. מידלסבורו מדרדרת לאחר פתיחת עונה פנטסטית, מקרונה נרגע וגם ההגנה כבר לא כמו קודם. משהו רע קורה שם. לעומתם, סוטון בכושר שיא, או יותר נכון, ג'יימס ביטי בכושר שיא, וקשה לי לראות אותו עוצר דווקא מול הקבוצה הכי גרועה בחודש האחרון (חוץ מליברפול, כמובן). הימור שלי - 3:1 לסוטון.

סנדרלנד מארחת את בלקבורן. מפגש שעיקרו החלוצים משני הצדדים. קול ויורק מצד אחד, פיליפס ופלו מצד שני. תאווה לעיניים. בלקבורן תרצה להמשיך את התקופה הלא רעה שלה, וברד פרידל ישאף להוכיח שהוא יכול לשמור על יכולת גבוהה במשך כל העונה. החתולים השחורים לעומת זאת, ישאפו להשיג כל תוצאה מלבד הפסד 2:1, תוצאה אותה השיגה בשלושת המשחקים האחרונים... יהיה מעניין לראות אם בלין, הכשרון הצעיר של הקבוצה ישותף... הימור שלי - 1:1.

ווסט ברומיץ' אלביון מארחת את מנצ'סטר יונייטד. ווסט ברומיץ' יודעת שזו הזדמנות מצויינת להפתיע ולנסות להתחיל את מסע ההחלצות מהתחתית. האם חניכיו של מגסון ישכילו לעשות זאת? זה תלוי יותר בפרגוסון ובהרכב אותו יחליט להעלות. אם יפתח בהרכב בלי בלאן, ועם קבוצה תוססת וצעירה כמו שהוא צריך לעשות, לקבוצה של מגסון אין סיכוי. עם בלאן בהרכב... זו אפזיודה שונה לחלוטין... הימור - 3:1 למנצ'סטר יונייטד.

מנצ'סטר סיטי מארחת את לידס. הסיטי מגיעים למשחק, עם הרכש החדש בלמדיי, שלא ברור אם יפתח בהרכב או לא. ההגנה של הסיטי לא נראית טוב בזמן האחרון, ומול קבוצה אגרסיבית ובכושר שיא כמו לידס זו עשוייה להיות בעייה רצינית, במיוחד כשאין מחליפים להגנה הרעועה הזאת. לידס כאמור מגיעה בכושר שיא, ואחרי עזיבתם של דאקור בהשאלה לרומא ושל בוייאר לווסטהאם, וצפוייה לפתוח בהרכב הרגיל שלה, עם אוקון וילקוקס ובאקה בקישור, ובהתקפה סמית' וידוקה וקיואל. מול התקפה כזאת אני לא רואה את דיסטין והוואי מסתדרים... אבל אני לא מהמר על הקבוצה שלי.

משחקי יום ראשון:

טוטנהאם מארחת את אברטון. משחק מרתק, בין שתיים מהקבוצות הפחות מלהיבות, אך יותר מצליחות השנה. אם אברטון תיקח את עצמה בידיים ותשחק את המשחק הרגוע שלה, אני מאמין שהיא מסוגלת לצאת מהמשחק הזה עם לפחות תיקו. טוטנהאם בתקופה רעה, ומשהו חורק במכונה של הודל. הימור שלי - 2:2.

בירמינגהאם מארחת את ארסנל. בירמינגהאם שואפת להגדיל את הפער מהתחתית, בעוד שארסנל שואפת אותו דבר, רק לגבי הצמרת. בירמינגהאם עם דוגארי, קולי וחיזוקים משמעותיים בפגרה, תבוא מלאת מוטיבציה מול הקהל המקומי, וברצון לעקוף את יריבתה העירונית (אסטון וילה) בטבלה. ארסנל עברה סדרת משחקים קשה ושמרה על פער טוב מהמקום השני, ולמרות כל החיזוקים מצדה של הקבוצה של סטיב ברוס, אין לה צ'אנס מול ארסנל שתחזור מלאת כוחות מהפגרה הקצרה של השבוע וחצי. הימור שלי - 3:0 לארסנל.

אלה ההימורים שלי, נשמח לשמות את דעותיכם בקשר למשחקים.

7. gilb Member

קודם כל, אני חייב לציין שהסיקור האחרון מפורט כמו שצריך, והניחוש מוסיף המון פלפל ועניין.

לדעתי צ'רלטון דווקא קבוצה סימפטית ולא אנמית, ובכל זאת תוצאת המשחק תלויה רק באיזו צ'לסי תופיע למשחק, זו מלפני משחקי סוף השנה, או זו שהשיגה נקודה אחת מתוך 9 האחרונות.
    המשחק בין בולטון לפולהאם לא בטוח שירתק מבחינת רמת המשחק ו0-0 זו תוצאה שבהחלט אפשרית.

אסטון וילה רעה מאוד משחקי חוץ ואני מהמר על נצחון לליברפול שיתן עוד קצת אוויר להויה.

מידלסבורו לא ממש התדרדרה אלה פשוט שיחקה יותר משחקי חוץ בחודש האחרון.
    שימו לב למאזן משחקי הבית שלה(7 נצחונות, 4 תיקו ואף הפסד) לעומת משחקי החוץ(נצחון ותיקו אחד, ותשעה הפסדים), סוטון(וביטי במיוחד) בתקופה הטובה ביותר שלהם בעשר שנות הפרמייר ליג ובמשחק הזה אני מהמר על תיקו רב שערים.

לגבי המשחק המסקרן בין סיטי ללידס, אני חושב שלידס תחזור עם 3 נקודות, מה שבטוח, יהיה משחק התקפי ומעניין.

לא אתפלא אם ארסנל שתגיע ללא ווירה ויונברג תתקשה, ואף תאבד נקודות בברמינגהאם מול הקבוצה המקומית שתהנה משחקני חיזוק שנוספו בחלון העברות.
    הימור שלי, 1-0 קשה לארסנל(לא יכול להמר נגד הקבוצה שלי...).

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני רואה שפולדאש סיקר את המחזור אז אני לא ימשיך את שלי.

בקשר למשחקים... צ'לסי קצת גימגמה בתקופה האחרונה בליגה ואבוי להם אם הם לא ינצחו את המשחק הזה תיקו פה יתקבל אצלי כאסון, ראניירי עשה המון שינויים בהרכב במשחקי הליגה האחרונים והודה שזה טעות אז הוא חייב להחזיר את ההרכב הישן והטוב, אותו הרכב שנתן לצ'לסי את התצוגות היפות שלה במהלך העונה, עוד משחק בלי ניצחון וצ'לסי תיכנס למצב שיהיה לה קשה לצאת ממנו. מה שאני חושב זה שצ'רלטון תבוא כדי לשחק על נקודה וזה יקשה על צ'לסי אבל אני סומך על ג'יאפרנקו שיעשה מה שהוא יודע לעשות וזה לנצח משחקים, יאלה צ'לסי.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד אתה נותן לניוקאסל הפסדים........ הפעם הם מגיעים כשבלאמי חתום עד 2007, ודייר וסולאנו חוזרים להרכב. קישור עם דייר, סולאנו, ג'נאס ורובר, פלוס בלאמי ושחקן החודש שירר, חייב להספיק מול החבורה המתפוררת של רודר. לי בוייר ופאולו די קאניו יכולים לעשות דברים יפים, אבל ייקח להם זמן להתארגן. הימור שלי: 3-1 למגפייז.

בולטון - פולהאם: פולהאם בהידרדרות, בולטון בדיוק ההיפך. 1-0 לבולטון.

צ'לסי - צ'רלטון: אחרי הקאמבאק האדי במחזור הראשון, צ'לסי תשלוט במשחק מההתחלה, וזה יתבטא בתוצאה. 3-0.

ליברפול - אסטון וילה: הבושה נמשכת, להוייה אין פתרונות. פעמיים וואסל ישלחו את הוייה עם כאבי ראש נוספים הביתה. 2-0 אסטון וילה.

מידלסבורו - סאות'המפטון: איזה משחק..... שתי קבוצות כשרוניות שהעונה נותנות עונה יוצאת מן הכלל. הימור שלי: 3-2 לבורו.

סנדרלנד - בלקבורן: בלקבורן לא פראיירית, היא לא מחלקת נקודות לקבוצות דפוקות. 2-0 לבלקבורן.

ווסט ברומיץ' - מנצ'סטר יונייטד: ווסט ברומיץ' ידועה כקבוצה עיקשת בבית. מנצ'סטר לעומת זאת לפעמים מתפוצצת במשחקים כאלה, לכן היא תנצח 3-1.

מנצ'סטר סיטי - לידס: דיי!!!!!! זה חייב להיפסק!! לא יכול להיות שאריק באקה מוליך את הקבוצה הזאת, עם הרבה גולים, וקישור שלו, של פול אוקון וג'ייסון וילקוקס מוציא כל כך הרבה נקודות!!! הסיטי בבית היא קבוצה טובה, ולכן התוצאה תהיה 1-1.

טוטנהאם - אברטון: אברטון מתחילה לאבד את הסוס, טוטנהאם תיקח בשימחה את הנקודות. 2-0 לטוטנהאם.

ברמינגהאם - ארסנל: שער ה100, לא שער ה100 (של ברגקאמפ), מה זה משנה. במילא בירמינגהאם תחטוף על הראש, למרות כל השינויים שערכה בפגרה, שלטעמי יותר פגעו מאשר הועילו, אבל יכול להיות שאני טועה. בכל מקרה הם לא יתחברו לבטח מול ארסנל....3-0 לגאנרס.

10. Julian Joachim Member

תשמע, קישור זה לא רק עניין של טכניקה ודריבלים ומסירות מדוייקות על ארבעים מטרים. זה גם עניין של חיבור בין הקשרים, וחיבור בין הקישור להתקפה ולהגנה. ואת זה יש ל - BOW - Bakke Okon Wilcox.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי...... משחק מילים.......

אבל פה מדובר בשחקנים שלא יודעים לעשות כלום, פשוט ככה!!!!! זה לא יכול להימשך....

12. AFC Member

אני מופתע מהאופטימיות שלכם לגבי משחקה של מנצ'סטר.

במחזור הראשון של העונה, כשוו.ב.א התארחה באולד-טראפורד, מנצ'סטר ניצחה 1:0 בקושי מול שחקניה הלוחמים של ווסט ברומיץ'.

ארסנל התארחה במגרשה של וו.ב.א, ובקושי ניצחה 2:1, ואסור לשכוח כיצד ונגר שיבח את שחקני וו.ב.א לאחר המשחק.

למרות המקום הנמוך, לדעתי ווסט ברומיץ' תנצח את המשחק הזה. 1:3 על מנצ'סטר נראה לי הכי הגיוני.

13. gilb Member

אין לי ספק למנצ'סטר צפוי משחק קשה היום, ברומיץ לא קבוצה פרייארית ואני לא זוכר מתי הובסה העונה.
    אני מקווה שיסתיים בתיקו +תיקו של מנצ'סטר שבוע הבא מול צ'לסי.

14. Julian Joachim Member

BOW הלך
    וה BOW נהרס...

לי בוייאר עוזב את לידס, והקישור המדהים כל כך שמח שהוא נותן משחק פשוט איום ונורא...

לא נורא, שבוע הבא מול ווסט ברומיץ', זמן לתקן את זה...

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקה ה-81...
    ניוקאסל סוחטת תיקו מווסט האם, בעוד הצמרת מתרחקת כשמנצ'סטר לא מתקשת מול ווסט ברומיץ' (מי אמר 3-1...?) וצ'לסי מביסה ללא תנאי את צ'רלטון (מי אמר 3 שערים הפרש...?).
    חוץ מזה הגול של יינסן באמת היה גול ענק, כיף לראות שערים כאלה.