המחזור ה 24 בליגת העל: מכבי חיפה מביסה את בית?ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/2/13.

1. South Boy Member

חכמון עושה לביתר שמואלביץ?

2. alexshw Member

טווטחה שואו. אחד מתצוגות הכי גדולות של מגן בליגת העל. למעשה זה היה ואן וריק גיים.
    טווטחה פירק את בית"ר לחתיכות קטנות.

תוצאה מעולה וניצול מצבים טובים.

בפן ההגנתי שלא טתעו חיסרונם של ידין וצוצה עדיין מורגש. מקווה שהראשון יחזור במהרה.
    אנחנו צריכים קצת יותר שקט בהגנה, מה גם שהץקפית ידין עולה על בוקולי כיום.
    אבל כרגעיל מגיע לברזילאי שאפו על 120% מאמץ עבור הקבוצה, גם אם לא תמיד זה מסתיים בפעולה חיובית.

ועוד משהו קטן: אנדלובו הוא חבר למקצוע של קולמה. זה החותמת הסופית שעטר המאמן הכי גרוע בליגה בבחירת זרים, פרט אולי לקלינגר. אין לו מושג.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק, אבל לפי התוצאה נראה שמכבי חיפה באמת מנסה לעשות הכל כדי שהאליפות עדיין לא הולכת לקרית שלום. ללא ספק ששתי הקבוצות שמובילות את הטבלה גם הקבוצות הטובות בליגה.

4. oranfu Member

בניגוד לפנדל של הפועל, פה בבירור השחקנים של בית"ר יצרו מגע. הם חסמו את ההתקדמות של השחקן.

טאווטחה ענק, סוף סוף אנשים מתחילים להבין את זה.

אני מסכים עם אלכס, בלי צ'וצ'אליץ' קשה לי לראות אותנו ממשיכים ככה.
    היום לא שיחקנו טוב.

אגב, החלוץ הזה של בית"ר נראה לי שחקן.

5. תומס מולר Member

אורן, אנחנו מסודרים בקישור האחורי
    יש לנו את עטאא, ידין, בוקולי וצעירי. לא מבין מה אתה מתלונן

אלכס, בוקולי היום היה מספר 2 במגרש. עוד משחק מעולה שלו.
    הוא ללא ספק אחד משלושת השחקנים הכי טובים שלנו העונה.
    לא בושה להגיד שטעית לגביו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/13
  6. אלי מתחן Member

הלוואי שיכלנו להאשים את השופט בהפסד.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילה לגבי טוואטחה. כבר מספר משחקים שהוא מטיב לשחק. אמרתי את זה גם לפני מספר שבועות שהוא לא האיש שינצח את פורטוגל, אבל ברור שהמגן צריך לפתוח בהרכב הנבחרת. כולי תקווה שעכשיו גם ישפר את החלק ההגנתי שלו ושיפסיק לדרוש מההנהלה כל מיני שטויות.

8. oranfu Member

הבעיה היא מולר, שרק אחד מכל אלה משחק כל הזמן. זו היתה הכוונה שלי.
    בוקולי מצויין, ידין היה טוב מאוד עד הפציעה ומעטא אני גם מאוד מחזיק, הילד הזה כישרון גדול.
    אגב, מצעירי אני מאוד לא מחזיק (ויפה ששכחת את תמיר כהן).

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, שהתוצאה הזאת לא תטעה אותך, שיחקנו לא טוב היום. למעט הגולים לא עשינו כמעט שום דבר על המגרש (מבחינת ליצור התקפות).
    פילאבסקי בלי קשר לשער העצמי היה חלש מאוד, הרבה מאוד פעמים עברו אותו, ובכלל במקום שחקן שהיה מוסיף לנו שקט לחלק האחורי קיבלנו שחקן שקינן הוא זה שצריך להרגיע אותו כי הוא מעיף לא מעט כדורים לשום מקום. פתאום בצמד הזה קינן הוא מהיותר טובים, ומתקן את הטעויות של פילאבסקי.

טאווטחה אדיר, כל התקפה עוברת דרכו, אם הנקודה הפחות חזקה שלו הייתה לפני שנתיים המסירה האחרונה, העונה כמעט בכל פעם שהוא מגיע לקו אני כבר סומך עליו שהוא יימצא שחקן שלנו ברחבה. ענק. אגב, למרות זאת, אני מקווה מאוד שאריק ייתן לו מנוחה ברביעי ושיימן יפתח במקומו. מקסימום שיעלה כמחליף. גם אזולאי צריך לשחק במקום אנדלובו שחלש מאוד. את עמאשה הייתי מוציא ונותן לתורג'מן את ההזדמנות. צריך לעשות רוטציה אין ברירה.

עזרא היה חלש במשחקים האחרונים, וגם כשעלה היום כמחליף הוא לא תרם מספיק. מקווה מאוד שגולסה לא נפצע. אנחנו צריכים אותו.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כותרת גאונית: "נתן טלאב".(תלב).

אגב, החלוץ החדש של בית"ר עושה רושם כשחקן טוב. אומנם הוא כבד ועדיין קצת חלוד, אבל הוא גם גדול פיזית ונראה כחלוץ 9 טיפוסי, כזה שיודע לשמור על הכדור גם עם הגב לשער, וגם עם טכניקה לא רעה בכלל כשהוא עבר שחקן-שניים שלנו. מעניין אם אלי כהן ישלב אותו עם לוי בהתקפה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל משחק שאלי חכמון שופט יש תחושת חוסר אונים כאילו כל רגע הוא יכול לגמור לנו את המשחק והיום שוב הוא עשה את זה, פגיעה שלישית לנרקומן לשעבר(?).

מכבי חיפה הייתה מנצחת לדעתי גם אם הפנדל על טוואטחה לא היה נשרק אבל אני שונא שופטים כאלה ששורקים פנדל בצד אחד כאשר בצד השני בחיים הם לא שורקים אותו, פתאום הם מקפידים על החוקים הקטנים כדי שהציון שלהם יעלה וגם כי ממילא זה לא יעשה הרבה כותרות אז אפשר לזרום עם הקבוצה הביתית.

אנחנו באמת על הפנים, רק מחכים שהעונה הזאת תיגמר.
    אין לנו מה למכור בפלייאוף העליון אנחנו קבוצה כבויה ששום דבר לא יעיר אותה, היום קיבלנו 4 ממכבי חיפה רדומה ויש לנו עוד פעמיים את מכבי ת"א בבלומפילד בשבוע וחצי הקרוב, ומכבי ת"א של העונה היא קבוצה הרבה יותר רעה ממכבי חיפה, הרע עוד לפנינו ושיחזורים של ה7-0 כבר רצים בראש יותר מדי פעמים.
    גם אם נגיע לפלייאוף התחתון צריך לזכור שאנחנו רק 8 נקודות מהקו האדום, עם המצב המוראלי של הקבוצה כיום לכו תדעו איך העונה הזאת עלולה להיגמר.

12. תומס מולר Member

כתבתי פה לפני ינואר שבית''ר חייבת להתחזק בבלם אם היא רוצה להגיע לפלייאוף העליון ולהשיג כרטיס לאירופה
    אלי כהן טעה שהוא לא הביא בלם טוב

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/13
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שרואים שניצחנו 4-1 כנראה אפשר גם לשחק לא טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    מה שאתה אומר לגבי פיליאבסקי מאד לא מפתיע אותי. למרות שצריך לראות מה יקרה איתו בעוד מספר משחקים אני חושש שהבלם גם ככה לא יחזור מהקיץ אלינו.

אנדלובו? ברור שהוא יעזוב בקיץ.

14. alexshw Member

תבין דבר אחד, הוא מפסיד בהרבה מאבקים מול שחקנים והוא הרבה פעמים לא מדויק במסירות.
    אין מה לעשות הוא כבר מעבר לשיאו. אני חלילה לא בא אליו בטענות.

באמת בגלל שהוא נותן את הכל וכל כך נלחם, קשה לבקר אותו. אבל צריכים להיות ריאליים. די קריטי שידין יחזור במהרה.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

היו לנו משחקים טובים יותר, אבל כמובן שהתוצאה מעודדת. מצטרף למחמאות לטאווטחה, MOTM ללא ספק.
    כשעמית בן שושן פתח בהרכב, מודה שהייתי הרבה יותר אופטימי. לעומתו, סדייב, במעט דקות ששיחק, הותיר רושם חיובי.

הפנים אל הדרבי...