המחזור ה-24 בסריה א' :: צריך להתכונן למבול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏6/2/16.

1. Roma מנהלים

בהרכב ובספסל של אודינזה יש לפחות שחקן אחד מרשימת המדינות הבאות: איטליה, קולומביה, ברזיל, יוון, סרביה, צרפת, מאלי, מצרים, קרואטיה, פורטוגל, איסלנד, פרגואי ושוויץ. סה"כ 13 מדינות.

2. SerieA Il Capitano

בסוף הם תמיד מבקיעים. לעזאזל.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה כאילו השופט שמע באוזניה שיובה ביתרון וישר בא לקראת נאפולי.

מעניין איזה רצף יגמר מוקדם יותר, של היגוואין או של יובה. יהיה מטורף בשבוע הבא.

4. DRORIKO Member

כל כך הגיעה לנו השער הזה. אחרי מחצית ראשונה גרועה בשניה חזרנו להסתער, כולל פנדל שנגנב מאיתנו.
    לא סתם אני טוען פה כל הזמן שסנדרו צריך לקבל קדימות על אברה. איזה כדור רוחב נהדר שחותך את כל ההגנה של פרוזינונה. מדברים על התיאום בין פוגבה לאברה, אז גם התיאום בין פוגבה לסנדרו נהדר, ואנחנו רואים את זה לאורך כל העונה, וכמעט כל הבישולים של סנדרו הגיעו ממסירה של הצרפתי.

5. SerieA Il Capitano

באפליקציה כתוב "tactical foul", נשמע כמו איזו חרטה. היה פנדל?

אבל חכו, הלזניה עדיין על המגרש.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היה פנדל. אמנם תפיסה ״רגילה״, אבל היה פנדל.

7. DRORIKO Member

טוב אפשר כבר להתכונן לנאפולי. המשחק היום התחיל באופן קצת מלחיץ ומבולבל אבל במחצית השניה הפרש הנקודות בין שתי הקבוצות התבטא גם על המגרש. המשחק נגמר 0:2, אבל אם היינו יותר מפוקסים זה גם היה יכול להגיע ל-5.

מדברים הרבה על פוגבה ודיבאלה, אבל צריך לדבר גם על קואדרדו.. נותן עד עכשיו עונה נהדרת, וזה כבר משחק שני ברציפות שהוא עושה 0:1 ומשחרר את הלחץׁ(משחק קודם זה אמנם היה גול עצמי,אבל מבעיטה שלו)

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/16
  8. Roma מנהלים

עד דקה 70 הייתי מאושר. טוב נו לא נהיה חזירים גם איבוד נקודות של אינטר, פיורנטינה ומילאן זה משמח.

אני מקווה שאנחנו לא מתכוונים לבעוט בדלי הפעם, בבקשה אני לא יעמוד בזה.

9. yonmu Member

איזו תגובה נרגנת.
    גם רטרואקטיבית החילוף הזה היה מעולה. שלטנו במגרש והבעיה היתה בחלק היצירתי, אז לשחרר את ניאנג לאגף ולשמור על צמד חלוצים (גם אם אחד מהם הוא באלוטלי) זאת החלטה מעולה. ובאמת מאז החילוף עברנו לבליץ מוחלט שבאופן חריג לגמרי הסתיים רק בתיקו. חבל על איבוד הנקודות אבל היכולות משמחת בהחלט לאור העובדה ששיחקנו בלי בונא ועדיין בלי מנז.

ההגנה שלנו עדיין מעולה ודונארומה ממשיך למצב את עצמו כאחד השוערים הטובים בליגה. מונטוליבו ממשיך במגמת שיפור וברטולאצ'י מראה שבשיטה הנכונה יש לו מה לתרום. קוצ'קה לא מתאים לתפקיד התקפי, הונדה סביר מדי (מתאים להיות השחקן שעולה במקום שחקן התקפה כשרוצים לשמור על תוצאה), ניאנג שייך רק לאגף, באלוטלי לא ראוי לסגל ובאקה מדהים (למרות שלא הצליח לכבוש).

10. Enzo Maresca Member

קואדראדו מעולה לאחרונה. חוץ מ6 הנקודות שסידר לנו השבוע הוא גם היה טוב מאוד בגביע מול אינטר ובכלל אני לא זוכר הרבה הופעות חלשות שלו. יכול לשגע עם האובר התחכמות והטיפשות שלו לפעמים אבל גם ככה הוא מצליח לבלוט ולהיות נשק התקפי יעיל מאוד. אני בסך הכל שמח שלא מיהרנו לממש את האופציה עליו מוקדם מדי העונה אבל כמעט בכל פעם שהוא משחק הוא מוכיח שהוא ראוי להמשיך איתנו בשנה הבאה.

בסך הכל חצי ראשון נרפה ומדאיג בהמשך ישיר למשחק מול ג'נואה, במחצית השנייה רמת האינטנסיביות עלתה בשעה טובה והתוצאה התיישרה בהתאם. מקווה שקייליני הוחלף נטו בגלל עייפות ולא משהו אחר, אנחנו חייבים אותו מול נאפולי.

נ.ב - הטבלה לא כל כך מראה את זה, אבל סטלונה עושה יופי של עבודה בפרוזינונה. אמנם אני לא רואה מצב בו הסגל סרייה B הזה מצליח לשרוד בליגה אבל נראה לי שצומח פה עוד מאמן איטלקי מוכשר שיהיה מבוקש בקבוצות גדולות יותר בעתיד הקרוב מאוד.

11. VAR Member

שלטנו במגרש גם במחצית הראשונה. קבוצה נחותה שרוצה לשמור על תוצאה זה לא מדד להצלחה של מערך. אם לא שמת לב זה בדיוק אותו קישור רך שהתלוננת עליו קודם לכן כשסיימנו ב2-2 ביתי עם אמפולי.

ונכון, זו תגובה נרגנת. ככה אני תמיד מרגיש כשאני רואה את העלוב נפש הזה משחק במדי מילאן. נרגן. כל פעם אני פוחד שייתן בטעות איזו הופעה טובה שתבטיח את המקום שלו ברוטציה לעוד 3-4 משחקים.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12670154_1076650085740989_9058661757432358967_n.Xxx?oh=bdc3e8782de775e360e39d6a8a17c4cb&oe=5738C55D

14. yonmu Member

זאת בדיוק הנקודה - אם שולטים במגרש ולא כובשים, אפשר לוותר על קשיחות בקישור לטובת מחץ בהתקפה.
    אם מנז ובונא לא כשירים במאה אחוז ואדריאנו פצוע, אז עם כל הצער שבדבר באלוטלי הוא הדבר הכי קרוב לחלוץ שיש לנו על הספסל. אולי בואטנג היה צריך לעלות לפני, אבל זה זניח.

מעבר לזה, אין שום סיבה לחשוש שהוא ייתן הופעה טובה.

15. VAR Member

וכמה מחץ קיבלת מבאלוטלי במשחק הזה מ1 עד 10? או בכלל העונה? לא עברנו כבר את הימים האלה שיותר חלוצים = יותר מחץ?