המחזור ה-24 בסריה A :: נאפולי מגיעה לפירנצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏17/2/12.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קליארי עלתה מספר פעמים בעונה שעברה עם הרכב איטלקי, אבל זה לא מוריד מהנתון הלא שגרתי שלכם, למרות שעם כניסתם של שני הזרים הגיעו שערי היתרון.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בא להמעיט בניצחון של יובה אבל שמתם לב להופעה המעוררת רחמים של קושיצקי, שוערה של קטאניה? בבעיטה החופשית של פירלו הוא עמד די בפינה והשאיר חלל גדול ואפילו לא ניסה לזנק לכדור. פירלו שם לב לכך ובעט היישר לפינה החשופה אליה השוער לא יכל להגיע. בשער השני הוא היה צריך להדוף את הכדור ובשער השלישי מסר היישר לרגליו של פירלו וכשהכדור אצל פירלו ביום שיא התוצאה ברורה...
    יובה עשתה בשכל כשהשאילה את מרקו מוטה. הוא אמנם בישל לבאריינטוס, אבל מאז ההרחקה שלו הסכר נפרץ.

מונטארי ובונרה בהרכבה של מילאן היום? אני לא יודע אם אעמוד בזה.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעתם כבר על פיליפו בן ה 9 שגנב את הכותרות בטלוויזיה האיטלקית? שימו לב לשלט שהניף במשחקה של אינטר, קבוצתו האהודה:
    http://i1093.photobucket.com/albums/i439/naorp8/249847_c--473x264.Xxx
    תרגום: אתם יכולים לנצח? אחרת בבית הספר יצחקו עלי! תודה, פיליפו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

תגובה של יובה לא איחרה לבוא:
    http://i1093.photobucket.com/albums/i439/naorp8/422251_3279975640079_1288187541_33351943_503268647_n.Xxx
    "פיליפו, או שתחליף בית ספר או שתחליף קבוצה"

לפרסום נרחב הוא כבר זכה אבל מנגד יצטרך להתמודד עם הדאחקות שיריצו עליו בבית ספר, לפחות עד שאינטר תנצח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/12
  4. JustMilan Member

מילאן נגד צ'זנה - הרכבים רשמיים:

CESENA: Antonioli; Rossi, Benalouane, Rodriguez; Comotto, Santana, Colucci, Parolo, Pudil; Mutu, Iaquinta. Coach: Arrigoni

MILAN: Abbiati; Abate, Bonera, Thiago Silva, Mesbah; Nocerino, Ambrosini, Muntari; Emanuelson; Maxi Lopez, Robinho. Coach: Allegri

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גם עמנואלסון וגם מונטארי?! משהו לא מסתדר לי...משחק לא רע בכלל של מילאן, הרבה בגלל קומדיה של טעויות של הגנת צ'זנה האנמית אבל אין על מה להתלונן, רק שלא יורידו את הרגל מהדוושה ואם אפשר לתת לפרעון עוד כמה דקות.

מה היה פשר החילוף המוזר של דונאדוני דקה לפני סוף תוספת הזמן של המחצית?

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית מצויינת של מילאן, שולטת במשחק, לוחצת ומשיגה שערים. כל הכבוד לעמנואלסון ומונטארי על שערי בכורה בליגה אבל כשרואים איך היריבה משחקת לא צריך לצאת מפרופורציות. סך הכל הניצחון מובטח וטוב לראות שגם בהרכב טלאים הקבוצה לא מפשלת.

7. VAR Member

ואי אפשר כמובן בלי הטעות היומית של בונרה. 3-1

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם הגנת הברזל של עונה שעברה לא תחזור על עצמה, אך מילאן מציגה העונה התקפה יוצאת מן הכלל ואין קבוצה בליגה שמתקרבת אליה במובן הזה.
    מקסי לופס היה היום נוראי, לא הורגש כלל והיה מנותק ממשחק ההתקפה. לדעתי אל שארעווי היה צריך לפתוח מהדקה הראשונה כי גם נגד אודינזה הוא עשה יותר מאשר לופס. מי שכן הרשים אותי הוא עמנואלסון. במשחקים האחרונים חל שיפור בהופעותיו ונראה שהוא מתחיל להתאקלם בקישור. המהירות והדינמיות שלו מוסיפים המון למשחק הקבוצתי.
    הכניסה של פיפו בזמן הפציעות היתה הרבה יותר ממבזה.

שבוע הבא משחק עונה, יש למה לצפות.

9. Roberto Baggio Member

מעבר למשחק הטוב והניצחון החשוב ששוב נותן אויר לנשימה עד למחזור הבא אני פשוט לא יכול להתאושש מהביזיון של החילוף שאלגרי הכניס את אינזאגי לתוספת זמן של משחק. חתיכת נבלה אלגרי, מקסי לופז לא היה במשחק כל המחצית השניה ולא הועיל על המגרש, מה היתה הבעיה להכניס את אינזאגי - חלוץ במקום חלוץ - כמה דקות לפני. הרי למרות הגול של צ'זנה והלחץ המחצית השניה ברובה היתה גארבג' טיים וזה לא שאינזאגי שכח לכבוש. אחרי כל חזרה מפציעה ארוכה שהיתה לו בעשור האחרון הוא ידע לחזור ולהתלהב ולכבוש בממוצעים יפים. אז למה להתנהג ככה לסמל? באמת באמת כאב לי לראות אותו מתחנן לכדור בדקות שהוא קיבל.

ובאשר למשחק עצמו, הייתי מאוד מרוצה ממילאן בהרכב הזה האמת שעמנואלסון כבר משחק שני רצוף משחק כמו בנאדם ורוביניו ממשיך במגמת השיפור שלו. בכלל, בתקופה האחרונה רוביניו פעלתן ומסדר מצבים אבל רק בשני המשחקים האחרונים זה מתחיל להתבטא בשערים. ההגנה אמנם קצת נכנסה לפניקה במחצית השניה, אבל למזלנו זה לא התבטא בעוד שערים בעיקר בזכות הדיפה אדירה של אביאטי למצב של יאקווינטה.

סך הכל צ'זנה קבוצה סימפטית ועל פניו יש להם חומר שחקנים טוב (למה לעזאזל הם העיפו את אדר) אבל אני רואה אותה בתור היורדת הבטוחה. נובארה קבוצה חלשה ממנה אבל מאז חילופי המאמנים היא כבר שלושה משחקים ללא ספיגה שזה לא דבר כזה מובן מאליו. אולי היא עוד תצליח לברוח מהתחתית מי יודע? לצ'ה עם הרביעייה ברשת של סיינה הראיתה שיש לה מה למכור ובכלל היא בתקופה טובה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פציעה של פאלדינו. אוקקה שהחליף אותו היה השחקן הכי טוב של פארמה היום וקיבל בסיום מחיאות כפיים מהאוהדים. ברומא אבחר בגאגו, טוטי ובוריני שהציג תנועה וסיומת של חלוץ גדול.

בכללי תוצאה משקרת לאור היכולת שהציגו השחקנים (והשופט עם הטעות האומללה שלו). אבל בהרכב מלא אני מצפה מרומא לנצח כל קבוצה באולימפיקו.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://tmw-foto.tccstatic.com/storage/album/thumb1/7cb3703dcb72a84bc2f306c043d16027-1329663367.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מלבד הנבלה אני די מסכים עם הדעה, הסדרת חינוך הזאת ממש לא עושה לי טוב, מקסי לופז לא היה מחובר בכלום היום למשחק של הקבוצה והיה אפשר לתת לפיפו קצת זמן משחק. ואם לא אז, לא להכניס אותו ככה בתוספת של התוספת. עצוב לראות את פיפו ככה, אם הוא באמת מתכוון להמשיך עדיף ורצוי שיעשה את זה במקום אחר.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו פה רואה את ההשפלה שעוברת לאציו? 5-0 לפאלרמו עד כה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיקולי לנבחרת!