המחזור ה-24 בפרמיירליג: כל הליל אני בגנך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/2/17.

1. oranfu Member

אני רואה ששוב שופטים דפקו אתכם והתעלמו מכרטיס בורדו של מאטה במצב של 0-0. רק לחשוב איפה הייתם בלי שהם דופקים אתכם...

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להודות שגם אני האופטימי (לפעמים) לא מרגיש שראיתי משהו חדש במשחק הערב. התחלנו רע, השתפרנו כשמחיטריאן עבר לאמצע, אבל בסופו של דבר היינו צריכים רגע של הברקה מצדו כדי שמשהו באמת יקרה. ואחר כך, נו, זה היה לשחק כמו גווייה. תכל'ס, אפשר גם היה לדרוס אותה. לא עשינו את זה. אבל נו, ניקח את זה ונגיד תודה שסוף סוף ניצלנו את מה שהקבוצות הלא ממש מוצלחות שמעלינו עושות בתקופה האחרונה.

3. Sir Alex Las' Killa

למאטה הגיע אדום ישיר? לא. הוא לא נכנס לתיקול עם תנופה כמו שנדמה בריפלי ובטח שלא בכוונה לפגוע ובגלל זה ורדי קם מהר. גליץ' טיפשי לא יותר. לעומת זאת מול האל השופט הבליג לשחקן הכי טוב שלהם פעמיים על צהוב שני (דריכה וכניסה פרועה).
    ומה עם המצב הנייח שסיטי קיבלו בתוספת הזמן על עבירה שלא הייתה? על זה לא מדברים כמובן, זה לא קשור ליונייטד! זה הוביל למהלך של שער הניצחון אחרי מחצית שנייה מעולה של סוונסי. אני כמו תמיד מאמין שבמהלך העונה הכל מתקזז.

לאלו שלא צפו במשחק המטורף של אברטון אתמול
    http://cdn.phoenix.intergi.com/16240/videos/5323801/video-sd.mp4

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/17
  4. k_700 Member

ושוב אנשים שוכחים שאם ליברפול איכשהו תצנח מהטופ 4 תחכה איזו שכנה אחת שתתפוס את המקום הזה.
    המאבק הוא מול סיטי, ארסנל תהיה בטופ 4 לא צריך לדאוג.

מאמין שאנחנו על זמן שאול עד שהעונה הזאת תגמר סופית.

כמו שאמיר אמר, גם המצדדים החזקים ביותר פה לא ראו סיפור שונה.
    מחצית שאנחנו שולטים בפוזישן מול יריבה חלשה מאוד ומנצלים רגע של גאונות של מיקי שפתח איזה סכר ממש לפני הסוף.

מאטה נותן תוצרת ומשחק הרבה, הוא פשוט לא יציב , הרבה בגלל המאמן שלו אגב.

לא יודע למה היינו צריכים מראש לפתוח עם מיקי באגף, הוא הרבה יותר קליני כשהוא עושה את הריצות שלו מהאמצע.

היום לא הייתה יריבה שתדע לנצל את החיפזון הזה של לא לשחק עם קשר אחורי, בלונג ראן ברור שנענש על זה בהמון מקרים אחרים.

לא יודע מאיפה יש לאוהדים שלנו בושה להתנשא פה על ליברפול(״לוזרפול״) או ארסנל.
    שתי הקבוצות האלה בחודש וחצי רעים מאוד ואנחנו כמו קבוצת מרכז טבלה אפילו לא עשינו קולות של רעש או באמת הפחדנו מישהו.

הקוון העניק לנו נקודה יקרה בבית מול אותה ״לוזרפול״ ולאותם אוהדים זחוחים ושיכורים מנצחון ״אדיר״ ונדיר רק נמשיך להמליץ להסתכל על היריבה המתחזקת ממטה ולא להשיר מבט מעלה.
    מבלי שנשים לב אברטון עוד יכולה לעבור אותנו בסיבוב ואם זה יקרה- אני ממש לא אהיה מופתע.

5. Sir Alex Las' Killa

אין מה להתייחס אליהם ברצינות, מטרילים באופן קבוע בגלל השנאה למאמן (שאני רחוק שנות אור מלחבב) או שהם פשוט לא רואים את היריבות שלנו. חלקם אפילו מרוצים שאנחנו סופגים או מעודדים את לוזרפול (לא תראה אותם מלינים שמכנים את יונייטד בכינויים).

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/17
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

לא הגיע בתנופה???

מילא אם השופטים לא היו מפנקים אתכם על בסיס שבועי, אבל כשאתם מקבלים שיפוט כזה אוהד שבוע אחרי שבוע ובכל זאת אתם בוכים על ההיפך המוחלט? די.

7. k_700 Member

לא רואים את היריבות??

היריבה הגדולה והמרכזית שלנו- אברטון , שמה שישיה בקלות ובמחזור אחד לפני שיחקה אפילו לא פחות טוב(3-0 במחצית הראשונה הייתה תוצאה הוגנת מול סטוק).

לא רואים את היריבות
    שלנו? עם כמה שהן עלובות בחודש האחרון(כולל סיטי) אף אחת מהן בכלל לא צריכה לספור אותנו.
    אנחנו הקבוצה השישית בטיבה בליגה הקלאסית.
    מדי פעם ננצח משחקים קלים אפילו בהפרש משכנע כמו היום ובכל פעם שנגיע למשחק גדול ומרכזי או לצומת דרכים נפסיד נקודות כמו שהיה עד עכשיו בשישה חודשי ליגה.
    אגב גם היום המאמן שמסרב לוותר על האגו מכניס את פלאיני למרכז הקישור(מודה עשר דקות מאוחר משחשבתי שיקרה), הוא לא ילמד ולא יבין לעולם.

ובעניין הכינויי גנאי- אני תמיד בעד אבל ראבאק אי אפשר למצוא משהו שהוא מעבר לכינוי גנאי ברמה של כתה ג׳?
    יכול להיות שזה רק אני שפשוט לא מצפה ממך לקצת יותר תחכום.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/17
  8. AS R Member

בשער האחרון של אברטון, בארקלי מרים ידיים וחוגג את הגול עוד לפני שהוא בעט אפילו (כי הוא היה מול שער ריק). פעם ראשונה שאני זוכר דבר כזה, וזה די מגעיל אותי לראות את זה. קצת כבוד לא היה מזיק לו.

golding אוהב/ת את זה.
  9. אדום של פעם Member

K 700
    אני גם חושב שהסיכויים נגדנו בכל מה שקשור לטופ 4.

אני רק אומר שעדיין יש סיכוי. ולא בגלל שהתחלנו להשתפר או בגלל שאנחנו משחקים טובים או משהו כזה. פשוט כי הליגה הזאת כל כך חלשה שלמרות כל האיבודי נקודות שלנו אנחנו איכשהו רחוקים משם רק 2 נקודות.

וברור שטופ 4 זה לא הצלחה ביחס לשאיפות שלנו מתחילת העונה אבל זה מה שאפשר להשיג מהעונה הזאת, אז אני מקווה שנצליח לפחות בזה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. k_700 Member

תגדיר סיכוי.
    סיכוי מתמטי(עם נוסחאות, שורשים ונעלמים) אתה תראה עד למחזור 38, גם אם תמצא את עצמך במקום ה7.

העניין הוא לנתח באמת את המצב שלך אל מול היריבות.
    הרי זה לא מקרי שאחרי שישה חודשי כדורגל(נדמה לי שאפשר להגיד שמוריניו כבר התרגל וגם אנחנו התרגלנו) אתה מקום 6.

בקיצור ולענין, אנחנו קבוצת מקום 6 טיפוסית.
    אנחנו עושים ונעשה מלא תיקויים כמו כל קבוצת מקום 6 בכל עונה ואיכשהו תמיד נמצא פה את האוהדים הבכיינים והמתרצים האלה שיספרו לנו על חוסר מזל מול השער או ההזויים שיספרו איך עד עכשיו השופטים מנעו מאתנו להאבק באליפות אבל אל חשש זה בסוף ״יתאזן״!, מתי בסוף? לפי חלקם צריך עוד איזה 9-10 משחקים שהשופטים יעזרו לנו כדי למצוא איזון, עד אז השופטים דופקים את מוריניו, אין דרך טובה יותר לדחוף להם את הפרופוגאנדה של מוריניו מלגרום להם להתבכיין כמוהו, עובד חלק.
    מדי פעם אנחנו ניתן לקבוצות שבירות ועלובות כמו לסטר נוק אאוט ב4-5 התקפות טובות כי רק במקרה בנינו לעונה הזאת את הסגל השני הכי טוב בליגה, כמובן שאחרי נצחון ספוראדי שכזה האוהדים שלנו יתחילו לחשב מסלול למעלה, לא משנה שזה מגיע אחרי רצף של משחקים ללא נצחון.

ועכשיו נעבור ליריבות מלמעלה ויותר נכון ל-1-
    אם אתה חולם להגיע לטופ 4 אתה
    תצטרך להטיס משם את מנצ׳סטר סיטי, ככה זה ברור.
    ספרס בקצב טוב מדי ומאורגנת מדי כדי להתחפף משם, צ׳לסי אלופה וארסנל איכותית מדי כדי לצאת משם גם כן.
    ככה שזו סיטי , גם אם ליברפול תמשיך עם האפסט הכי גדול שנראה בשנים האחרונות(ותרגעו הם לא, לדעתי הסיכויים לטובתם גם מול סיטי).

ככה שגם אם בנית על נפילה של ליברפול וזה נניח יקרה למה נראה לכם שסיטי לא
    תשייט בחצי שני על איזה קצב של 70 אחוז בערך שיספיקו לה לטופ 4 בלי שום כאבי ראש?

הסגל שלהם הכי איכותי עדיין בליגה, אליו התווסף צלע חדשה ועם כל חוסר הפרגמטיות של פפ הוא מרחק שנות אור מעל מוריניו בכל מה שקשור לניהול משחק, גישה, שיטה ובעיקר איכות.

אם בא לך להאמין שמוריניו העלוב הזה פתאום ״חזר למשחק״, go ahead , רק אל תבוא להתבכיין לי עוד שבועיים כשזה יהיה ברור שזו הייתה סתם אשליה חד פעמית והיריבה האמיתית שלנו היא כמו שאני טוען כבר שלושה שבועות- אברטון.
    כמה שזה אבסורדי.

11. אדום של פעם Member

אני חושב שאם נהייה בטופ 4 זה יהיה על חשבון ליברפול וארסנל. ליברפול כבר חודש בכושר נוראי ולא ניצחו משחק ב2017, ולך תדע כמה זמן זה יימשך. וארסנל גם לא הדבר הכי יציב בעולם. לפני תחילת העונה הימרתי עליהם שיסיימו מחוץ לטופ 4 ואני עדיין חושב ככה.

ליברפול הפתיעו אותי שעד עכשיו הם היו בטופ 4. כל הכבוד לקלופ שמוציא מהשחקנים שלו הרבה יותר מ100 אחוז. מקום חמישי לליברפול העונה זה לא כישלון, יש קבוצות עם סגלים טובים משלהם ועם יותר כסף מהם.

מה שכן יש לנו עוד משחקים נגד טוטנהאם, סיטי, צלסי וארסנל ונהייה חייבים לקחת נקודות שם. הסיכויים לא לטובתינו אבל יש סיכוי.

מי חשב שבתחילת העונה נדבר על הסיכוי לסיים ברבייעיה הראשונה? מאכזב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

12. alexshw Member

יותר ריאלי כבר לבנות על הקריסה השנתית של התרנגולים.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקיטריאן השחקן הכי טוב של מנ יו, אם היה משחק מתחילת העונה עוד כמה נקודות הם היו צוברים?
    או שיש מישהו שחושב שההמתנה איתו היא זאת שגורמת לו להראות כל כך טוב עכשיו...

14. alexshw Member

כתבנו על זה עוד כשהיה תחת סדרת חינוך אידיוטית.
    זה ההבדל שלנו עכשיו בין מקום 2 ל - 6.

כן אז יתכן מאוד שמוריניו ירגיש טוב עם עצמו(גם בסוגיית מרסיאל) כ"מחנך דגול", אבל המועדון יפסיד מזה הכנסות של צ'מפיונס.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצול מצבים, ניצול מצבים, ניצול מצבים. זה כל ההבדל.
    לפני הגול הראשון פוגבה בעט מאותו מצב שזלאטן כבש את השני לשמיים, וראשפורד סחט הצלה גדול משמייקל ג'וניור, וזה כבר התחיל להרגיש כמו עוד משחק טיפוסי השנה שאנחנו מחמיצים המון, הופכים את השוער של היריבה לגדול, ואז הופכים משחק קל שאנחנו מגיעים בו להרבה הזדמנויות למשחק של איבוד נקודות או ניצחון דחוק.
    ואז הגיע מיקי ופשוט פירק את ההגנה של לסטר לבדו, כבש את הראשון, וגרם לשאר המשחק שלנו להיות סופר רגוע.

ואם כבר הגול הראשון של מיקי, יש הרבה שחקנים מהירים באנגליה, אבל לא יודע אם יש עוד שחקן שמהיר עם הכדור כמו מיקי. הוא פשוט טס עם הכדור בגול הראשון, בזמן שלקח לשחקן לסטר להוריד את הרגל אחרי שהרים אותה במטרה להגיב להורדת הכדור של מיקי הוא כבר היה ברחבה מול שמייקל ג'וניור. מדהים.

אמיר ע אוהב/ת את זה.