המחזור ה-24 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י city, ‏30/1/06.

1. cityblues beter dead than red

נעשה סדר בבלאגן.
    ריירה שיחק קיצוני שמאלי וסינקלייר בימין.בארטון(מן הסתם)במרכז שהוא מקבל את גיבוי ממוסמפה.
    בתחילת המשחק מוסמפה נראה קצת מבולבל ולא הבין מה תפקידו בכח.
    במחצית הראשונה ניוקאסל שלטה בהחזקת הכדור(59-41) אבל מאוד התקשתה לעבור את התחום שבין ההגנה לקישור של הסיטי,זה נבע משיתוקו של סקוט פארקר ע"י מוסמפה.
    אחרי הגול השני ניתן היה לראות שהמגפייס הרימו ידיים וחיכו לשריקת הסיום.
    במחצית השניה ניוקאסל הזכירה לי אותנו בשנתיים האחרונות עם קיגן...ללא יכולת תגובה מהספסל,הרמת ידיים וחוסר אמונה.
    היחידי שהיה מסוכן בניוקאסל היה אמרה שסבל קשות מטיפול יסודי של "מלך השכונה" בארטון.
    אני שמח עבור האוהדים הנפלאים של המגפייז שסונס הולך הביתה,זה יתן להם פתח של תקווה שאפשר להציל את העונה הזאת לפחות בגביע(עד שיפסידו לנו בגמר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ).

לגבי סאמאראס,הוא נכנס בדקה ה-65,היה ניתן להבחין בהתרגשות שעוברת עליו.ממה שניתן היה לראות,אפשר היה להבחין בכישרון שיש לו,הוא מתמקם נכון ברחבה,שלא לדבר על הגובה שלו.לא ניתן היה להעריך את המהירות והטכניקה שלו כי הוא לא קיבל מספיק כדורים.אני רוצה ונוטה להאמין שהוא שווה את הכסף.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי שפאולר כבש מספרת בדקה האחרונה אבל השער נפסל, חבל...

3. cityblues beter dead than red

אכן,ובאמת היה נבדל של שני מטר לפחות.
    אבל זה היה יכול להיות הקמבאק של השנה.
    חבל.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/notworthy.Xxx

4. ManUtd Fan Member

מה זה?!!! חבר שלי אמר שהוא כבש שער שהיה בנדל אבל הוא לא אמר לי כלום על מספרת, אם זה היה גול זה היה פשוט ענק בשבילו!, מה אני מדבר ענק זו לא מילה כדי לתאר את ההתקמבקות עם השער הזה.

5. George Best Member

מה אתה מדבר יוני?יש לו עונה מדהימה!
    4 שערים ששניים מהם הם לא בדיוק שלו,אינספור החמצות,בלמים נמוכים ממנו ב20 ס"מ לוקחים לו כדורי גובה.
    העיקר הוא מוריד כדור אחד טוב במשחק אה?

אריאל,ציני..