המחזור ה-24 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/1/10.

1. George Best Member

להזכירך (מקווה שאני לא טועה ויוצא טמבל), אז מייקל בול (מקשיין עדין לידו) כמעט רצח את פדרו מנדש בשיטי אוף מנצ'סטר, השופט העילג שלף לו צהוב וההתאחדות הרחיקה את בול לשישה/שמונה משחקים.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ארסנל תבוא אחרת לחלוטין, ותשמח מאוד לפחות להרוס לנו, כי אני חושב שגם הם סוף סוף הבינו שהם לא בנויים לתואר, תואר לא, אבל להרוס הם בהחלט יכולים.

הגישה.. אולי השחקנים הדביקו אותי, כמו שאמרת, האווירה לאחרונה נראית רגועה משהו, כך שאיבוד הנקודות הזה היה באוויר ואפילו היה די צפוי, לכן לא נפלתי מהכיסא.
    האווירה תשתנה בוודאות לקראת ארסנל, זה לא סתם משחק, ו-3 נקודות הן חשובות בידיעה שיום ראשון נגיע מהמקום השני אחרי שהיונייטד יפרקו את פורטסמות'. השחקנים יהיו חייבים להתעורר, אולי פער ה-4 נקודות נתן אובר ביטחון ושקט, אז אולי טוב שאיבדנו את הנקודות היום, כך השחקנים יגיעו לדרבי חדים יותר.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי לא אותו מקרה. אני חושב שזה בכלל היה בן ת'אצ'ר ולא מייקל בול, ובכל מקרה אז היה מדובר בנסיון רצח, היום זו היתה תנועה שאמנם לא במקום אך לא משהו שלא רואים כל משחק. קשה לי להאמין שההתאחדות תעשה משהו בנדון.

5. George Best Member

צודק, בן תאטצ'ר, איזה עגלון בחיי.

אדר,
    תעשה לי טובה, שליחת היד של דרוגבה לא הייתה תנועה טבעית/אינסטנקטיבית, זה היה מכוער ומכוון ושווה הרחקה לכל הדעות.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/10
  6. eastlands Member

ואיזה קוטר בכיין וצפוי אתה , לא מסוגל להגיב מבלי להתבכיין , הצהוב החמיר אפילו עם דרוגבה ואתה מחפש השעיות והרחקות ,גם למקשה האפס הגיע צהוב על התפיסות שלו וטוב מאוד שנפתח לו האף ,הוא הכי אפס בליגה .
    העיקר שריו קיבל 4 ,רק בגלל בכיינים כמוך זה תענוג ,איזה התאחדות ,איזה שופטים כולם דופקים רק אותכם ,אין משחק שמסתיים בלי איזה השוואה לכך שאתם מקופחים ,אחלה דיון העיקר שאתה נהנה .

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שזה שווה כרטיס אדום. אבל זה לא היה משהו יוצא מגדר הרגיל כמו במקרה של ת'אצ'ר-מנדז שיגרום להתאחדות להעניש את דרוגבה שנית. זה שמור למקרים קיצוניים ואלימות שאי אפשר לעבור עליה לסדר היום, ולמען האמת לא זכורים לי עוד מקרים כאלה לעומת הרבה מאוד אגרופים ומרפקים שעברו ללא עונש כיוון שהשופט ראה אך החליט שזו עבירה לגיטימית.

8. KirkH Member

אי אפשר למדוד את היריבות לפי המיקום בטבלה. אף אחד לא נותן לנו בונוס על ניצחונות מול הגדולות שעשינו ובדיוק באותה מידה לא לנצח את האל זה שתי נקודות שהלכו לאיבוד ולא 6.

סך הכל הליגה עוד ארוכה מאוד ובצורה בה הדברים מתפתחים, זה מאוד נזיל. מן הסתם, לא אנחנו וגם לא מנצ'סטר יונייטד הולכים לסיים את המשחקים הנותרים עם ניצחונות בלבד. הקבוצות עוד יפסידו נקודות ולא מעט כאלה.

אם זו ההופעה שתעיר את השחקנים לקראת הדרבי, אז סבבה. אבל גם אם לא, אפילו אם חס וחלילה נפסיד לחבר'ה מדוחא, זה עדיין לא אומר שום דבר.

הדבר הכי מפתיע לגבי המשחק היום היה שאיך שהוא התפלקו לאנצ'לוטי שלושה חילופים. זה לא קורה כל יום.

9. George Best Member

תרשה לי שלא להמשיך בוויכוח אם זה מה שיש לך להגיד...
    כנראה שקיבלת מכת שמש, שמש.